Miminko na návštěvě v nemocnici

Anonymní
29.11.19 20:08

Miminko na navstevu do nemocnice?

Ahoj, prijde Vam v poradku brat ctyrmesicni miminko na navstevu do nemocnice. Konkretne na rehabilitacni. oddeleni navsteva tchana. Manzelovi to prijde normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29.11.19 20:12

Taky v tom nevidim zadny problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
366
29.11.19 20:12

Mne to taky prijde normalni a klidne bych ho vzala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10913
29.11.19 20:13

No většinou je u vchodu nápis, že se nedoporučuje chodit na návštěvy s dětmi do 10 let, ale jak je to kde striktní, to asi záleží na tom kterém řediteli nemocnice, jak moc to hlídají - no miminko tam může chytit bacily, a ty nemocniční jsou dobré svinstvo, jsou rezistentní na většinu antibiotik, a miminko zas může pláčem rušit ostatní pacienty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16381
29.11.19 20:15

Na rehabilitačním je to to jiné než na oddělení, kde jsou nemocní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
10307
29.11.19 20:21

Jasně - v čem je problém?

Na infekční by ho nepustili, ale rehabilitaci dědy to může docela usnadnit, protože jaksi s lepší náladou se rehabilituje daleko snáze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6155
29.11.19 20:21

Nevidím problém, proč by nemohl jít s miminem na rehabilitační, k nám brali mladší sourozence na chiru. Pokud není chřipková epidemie a nemluvíme o infekčním oddělení tak obvykle nikdo nic nenamita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2273
29.11.19 20:22

Ne, 4 měsíční s velmi nezralou imunitou bych skutečně do nemocnice nebrala

ani na rehabilitační oddělení, ne

jedině kdyby tam skutečně muselo kvůli sobě, na návštěvu ani heverem.

Neexistuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2273
29.11.19 20:23

@vokishka

až tolik jiné to není, solidní nozokomiál se dá chytit i na tom rehabilitačním

Nejnižší hladina imunoglobulinů v séru kojence je kolem 4. až 6. měsíce věku, protože v tomto období již došlo k rozpadu pasivně získaných maternálních IgG a endogenní syntéza imunoglobulinů zatím není dostatečná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10913
29.11.19 20:25

@Natálka26 @Ou @vokishka @Euforia @TeSudička holky, slyšely jste někdy např. o klebsielle? a těch rezistentních bakterií je víc, ale každého volba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2273
29.11.19 20:26

@Ou

no tak tchán by měl zvládnout rehabilitaci i bez účasti 4 měsíčního maloše, to jako sorry
toho tam fakt na nic nepotřebuje, fotka v tomto případě stačí

a maloš tam nepotřebuje jít tím spíše
8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
29.11.19 20:28

Já bych tedy takhle malé miminko do nemocnice nebrala. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10913
29.11.19 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj, prijde Vam v poradku brat ctyrmesicni miminko na navstevu do nemocnice. Konkretne na rehabilitacni. oddeleni navsteva tchana. Manzelovi to prijde normalni.

miminko vozte venku v kočárku a na návštěvě se vystřídejte, pokud nechcete zbytečně riskovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
29.11.19 20:31

@Borrealis souhlas…jsem sice z oboru, takže to vidím možná moc divoce, ALE taková MRSA pro 4 měsíční dítě…nešla bych :nevim: to že je to rehabilitace je fuk. Všichni ti pacienti odněkud přišli. Ležela mi tam babička a vesměs tam byli pacienti z neurologie, neurochirurgie nebo ortopedie a byli přeloženi z oddělení na oddělení, čili klidně mohou být osídlení (myslim nějakou nozokomialni nákazu). Za mě ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.11.19 20:33

Podle mě malé děti do nemocnice nepatří. A čtyřměsični už vůbec ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama