Miminko nechce k babičkám

Anonymní
20.8.20 21:33

Miminko nechce k babičkám

Ahoj,
Malýmu jsou 3 měsíce. Je možné že si začal vybírat? Nebo kdy tohle období přijde? Když není u mě nebo u manžela, tak pláče (teda spíš doslova řve). Nechce k nikomu, ani k babičkam, který pravidelně vida už od narození. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
230
20.8.20 21:37

Vybirat asi ne, ale proste chce byt u vas, protoze se u vas citi v bezpeci. V cem je problem? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27568
20.8.20 21:38
@Anonymní píše:
Ahoj,
Malýmu jsou 3 měsíce. Je možné že si začal vybírat? Nebo kdy tohle období přijde? Když není u mě nebo u manžela, tak pláče (teda spíš doslova řve). Nechce k nikomu, ani k babičkam, který pravidelně vida už od narození. Děkuji

Je to malé miminko. Má být s vámi, s tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1165
20.8.20 21:43

:zed: ve třech měsících chce být prostě v bezpečí s mámou a tátou. Mě fakt dostávají dotazy typu: tříměsíční chce být jen s námi, případně vůbec nechce sám spát v postýlce a v jiném pokoji… Prostě je to mimino, které chce cítit jistotu u svých milujících rodičů, nevím co je na tom divneho :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
20.8.20 21:51
@Anonymní píše:
Ahoj,
Malýmu jsou 3 měsíce. Je možné že si začal vybírat? Nebo kdy tohle období přijde? Když není u mě nebo u manžela, tak pláče (teda spíš doslova řve). Nechce k nikomu, ani k babičkam, který pravidelně vida už od narození. Děkuji

Ještě se zeptej, jestli ho nemáš poslat na tábor, aby se osamostatnil. :zed: Místo dítěte si kup panenku, můžeš jí kdykoliv šoupnout do skříně. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10676
20.8.20 21:59

Tak si holt babičky počkají.
Snad ho nenecháš brečet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.8.20 22:05

Ráda bych všem řekla, že jsem to tahle nemyslela. Popravdě, jsem nejradši když je u mě, nejradši bych ho nikomu nepujcila. Jen jsem se chtěla zeptat, protože ještě minulý týden, za nimi normálně šel a smál se na ně. Teď spustí histerák.

Vážně ho na tábor posílat nechci, nechci aby se osamostatnoval, nebo co tu píšete. Jsem ráda že je na mě fixovany, že uspavam na ruce (a je mi fuk že si zvykne). Takže se omlouvám všem, kterých sem se tu jaksi dotkla.

Chtěla jsem se jen zeptat, a ne aby ste se na mě sletli jako supy…

• Citovat
  • Nahlásit
582
20.8.20 22:08

No to jsou zas prijemne kometare :lol: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2675
20.8.20 22:11

Moje prvni dite bylo flegmous, je spolecenska. Od mimina u kohokoliv - az na obdobi kolem 10-12m. Jsou ji 4a pohoda. Mladsi, kor kdyz neni ve svem prostredi k nikomu nechce. Ted si zvykla na moje rodice, zvladne to v roce a pul byt s nimi i bez nas… u tchyne se me drzi jako kliste a nechce k ni. Kdyz prijde k nam nekdo na kafe, sedi jen u me. Proste tak kontaktni nebude. U 3m mimina tezko soudit takhle brzo. Ted je prtavec a chce tebe, tak bych to nechala na diteti. Chce byt u tebe, tak ho u sebe budes mit a ostatni to musi pochopit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.20 22:14

Můj nejmladší nechtěl k nikomu jinýmu už od porodnice. Tatínka vzal na milost asi po třech měsících. A teď v 11 měsících už bere i babičky a dědečky. Ale jen chvilku a nesmí mě vidět ani slyšet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
20.8.20 22:17

Prvni dcera byla od narozeni pujcovaci. Druha hystericky rvala u vsech krome me a manzela. Zlomilo se to az kolem 1.roku. Babicku vzala sice na milost, ale nesmi me videt ani slyset. Jinak spusti a chce ke mne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3264
20.8.20 22:18
@Anonymní píše:
Ráda bych všem řekla, že jsem to tahle nemyslela. Popravdě, jsem nejradši když je u mě, nejradši bych ho nikomu nepujcila. Jen jsem se chtěla zeptat, protože ještě minulý týden, za nimi normálně šel a smál se na ně. Teď spustí histerák.

Vážně ho na tábor posílat nechci, nechci aby se osamostatnoval, nebo co tu píšete. Jsem ráda že je na mě fixovany, že uspavam na ruce (a je mi fuk že si zvykne). Takže se omlouvám všem, kterých sem se tu jaksi dotkla.

Chtěla jsem se jen zeptat, a ne aby ste se na mě sletli jako supy…

Já myslím, že na tohle vybírání je ještě malý asi. U naší tohle obdobicko začalo někdy po půl roce. Vyloženě začala bejt hysterická jen co se babička přiblížila, ale dělala to jen jedné, s druhou byla v pohodě a to se vídáme stejně často s oběma. Vlastně po tom půl roce měla tak 3-měsíční období, kdy se k ní směli přiblížit jen vyvolení :lol: Pak to přešlo. A vyvolení nebyli jen rodiče ;)
PS: na ty komenty se vyprdni. Tady si některé dámy myslí, že když necháš dítě trávit čas i s někým jiným, než s rodiči, tak jsi zrůda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
73
20.8.20 22:32

Jestli jsem to pochopila správně, tak jde spíš o změnu chování miminka..? Taky může mít spurt nebo zuby. Mám 7m syna a vždy když mi přijde, že se chová jinak, tak to má nějaký důvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
20.8.20 22:33
@Anonymní píše:

Chtěla jsem se jen zeptat, a ne aby ste se na mě sletli jako supy…

To je tu ale zcela normální, že za každou otázku, nebo názor tě polovina registrovaných tady bude chtít sežrat :potlesk: jinak… Je to normální, mám 5ti měsícniho… Do nějakých 4mesicu okolí zvládal v pohodě a úsměvem, od té doby zlom a jedině máma s tátou… Po delším blbnutí babičky se rozmysli a zvládne i jí… Ale opakujeme to každý týden při nedělním obědu, takže čekat… Srovná se to.. :mavam: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
80
20.8.20 22:36

@Jitul.kaaa9

Po dlouhé době vidím normální komentář :potlesk: ano, dítě totiž musí být minimálně do 15cti let jen s mámou… A nejlíp, aby spolu chodili i na záchod :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama