Reklama

Miminko odmítá jedno prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LLenule111
Závislačka 3351 příspěvků 3 inzeráty 23.01.18 14:16
Miminko odmítá jedno prso

Ahoj holky, jdu si pro radu, malej má měsíc a za poslední 2 dny mi nechce pít mlíčko z pravého prsa, vzteká se, kope nožičkama, plače..u levého prsa saje hezky v klidu, kolikrát i u něj usne. To levé prso se nalévá výrazněji více než to pravé(je větší a i těžší.) Zkoušela jsem odsát odsávačkou po kojení v noci, kdy malej sál jen chvilku a z pravého prsa jsem odsála jen 10ml za 5 minut a z levého 50ml za 5 minut. Je to možné aby byl takový rozdíl? Neztrácí se mi mléko?

Přečtěte si článek: Kojení - Průvodce od A do Z

Reklama

Reakce:

Pavlahar
Stálice 67 příspěvků 23.01.18 14:51

Ahoj, já kojila malou rok a půl z jednoho prsu. Zkusila jsem snad všechno, ale zprava prostě nechtěla… :nevim:

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 23.01.18 15:13

Kojím syna jeden rok víceméně jen z jednoho prsu - z pravého pije, levé má jako dudlík. A je ho kus :D

tininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 23.01.18 15:16

A jsi pravačka, nebo levačka?

Já jsem pravačka. Ze začátku jsem si při kojení byla jistější, když jsem měla pravou ruku volnou. Asi instinktivně. Takže levé prso bylo vytíženější.

Později jsem zjistila, že když malého kojím, tak je praktické mít pravou ruku použitelnou. Takže zase levé prso.

Takže má laická rada - zkus se zaměřit, jestli mu ty nevědomky nevytváříš pohodlnější polohu u levého prsa.

Mandarinka01
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 23.01.18 17:05

To mene oblibene mu nabizej v noci v polospanku, jak bude rozespalej, lip se chyti. Kojit se da jen z jednoho prsa kdyby az, hlavne se tim nestresuj. Muze to byt jen nejake obdobi a za par dni to prejde. Odsavackou bych se neridila. Syn taky vzdy preferoval leve.

LLenule111
Závislačka 3351 příspěvků 3 inzeráty 23.01.18 18:26

Polohy u obou prs mám stejné. Ještě před pár dny pravý prs neodmítal.. Vzteká se i v noci u spánku.

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 23.01.18 19:41

@LLenule111 vzteká se, protože je tam míň mlíka a tolik mu to neteče, buď se po čase chytí, nebo budeš prostě kojit z jednoho, žádná tragédie to není.

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 24.01.18 14:35

Mléko se ti neztrácí :hug: já kojím skoro tři měsíce jen z levého. v pravém se mi dokonce přestalo tvořit. ale prtavé to stačí, um nedavám… a dokonce, i na pohled mám prsa plus minus stejná, takže jsem v klidu :D 8) užívej si kojení, je to to nejkrásnější, co mužeš s miminkem zažít :srdce:

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 24.01.18 14:55

@Malinkydablik to mas dobra, ze je mas stejny, to ja rozhodně ne :mrgreen:

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 24.01.18 15:01

No ještě mám nějaky ten měsíc kojení před sebou, tak nejásám moc dopředu :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >