Miminko se přejídá

Anonymní
4.9.20 10:08

Miminko se přejídá

Dobrý den, moje miminko se asi přejídá. Máte s tím prosím někdo zkušenost? Ze začátku jsme chodili častěji na kontrolní vážení, protože jsme pribírali pomaleji než si paní doktorka přála a dle jejich slov dle stáří dítěte mohl jist už i 100ml (něco málo z prsu a pak UM). Postupem času jsme se během 1 měsíce na těch 100ml opravdu dostali, někdy i o něco víc. Jenže od té doby vidím, jak se s tím chudák pere, pořád ho zlobí bříško a co plinka, to máme jak pořádně nacurano tak i nakakano. Poslední dva dny mi to přijde už vážně hodně. Konzistence a barva je stále jako michana vajíčka, ale je tam v té pline s tou stolici i mnohem více tekutiny, spíš až do průjmu mi to přijde. Prosím, máte s tím někdo zkušenost? Jestli je tohle v pořádku? Mám pocit, že to jeho tělíčko naopak hodně zatěžuje. Jak případně úspěšně trochu ty dávky snížit? Dávám ho častěji krkat, aby to steklo do bříška… ale brečí po dalším mlicku a zároveň brečí kvůli bříšku. Jak z toho ven? 8o :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13961
4.9.20 10:14

Nepochopila jsem, zda teď kojíš plně, částečně, nebo je na UM?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
4.9.20 10:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 10:29

Nejdříve kojím a pak dokrmuju UM.

• Citovat
  • Nahlásit
13399
4.9.20 10:32

A proč dokrmuješ? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
4.9.20 10:32

Jak je mimčo starý? Každý pláč neznamená hlad, může chtít pochovat, bojí se, je mu zima/horko atd atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13961
4.9.20 10:38
@Anonymní píše:
Nejdříve kojím a pak dokrmuju UM.

Tak nedokrmuj. Mícháním MM a UM se v bříšku dělá pěkná paseka. Určitě se ti zvýýšila laktace a do toho ho docpáváš UM, nejspíš naprosto zbytečně. Já si prošla taky tímhle blázincem, ale měla jsem váhu, tak jsem věděla, kolik dítě vypije a nenechala ho přežírat se (a věř, že syn by se snad sám nezastavil nikdy :roll: )-dala mu dokrmu vždy jen trochu (méně, než by bylo „tabulkové“)-pak se dřív přihlásil na jídlo, opět nejprve kojení a jen maličko UM pro můj pocit klidu. Na hranici šestinedělí se mi podařilo UM odbourat úplně, i když to byl boj. Jestli nemáš váhu, zkus pár dní jen kojit. Uvidíš, co prcek na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
4.9.20 10:45

Pokud kojíš tak koj. To že si z prsa nevymáčkneš nic ty, neznamená že si nic nevezme dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 11:50

@unuděná nejspíš máš úplnou pravdu, akorát se mi zvýšila po 5 týdnech urputneho snažení až teď a ještě zcela nenápadně. Teď mi poprvé usnul po kojení a to ještě pouze z jednoho prsu a hltal jak blázen! To vypadá, že to UM opravdu budu moci zrušit!!! 8o :mrgreen: tak snad se to takhle opravdu potvrdí a bude to udržitelný stav

• Citovat
  • Nahlásit
5318
4.9.20 12:15

Jestli nezvraci tak se neprejida.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13961
4.9.20 15:16
@Anonymní píše:
@unuděná nejspíš máš úplnou pravdu, akorát se mi zvýšila po 5 týdnech urputneho snažení až teď a ještě zcela nenápadně. Teď mi poprvé usnul po kojení a to ještě pouze z jednoho prsu a hltal jak blázen! To vypadá, že to UM opravdu budu moci zrušit!!! 8o :mrgreen: tak snad se to takhle opravdu potvrdí a bude to udržitelný stav
:potlesk: No vidíš mamko! Super! Hoď se do pohody, koj a uvidíš, jak budeš mít klidné miminko :mavam:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama