Miminko skoro vůbec nespí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bobin
Závislačka 2734 příspěvků 17.01.12 14:02
miminko skoro vůbec nespí

Dobrý den doufám že mi někdo poradí. Mám 2 měsíční holčičku a skoro vůbec nespí nebo když usne tak jen na 15 minut v noci to někdy jde spí třeba i 6 hodin pak nakojím a spí ještě třeba 2-3 hodinky a pak celý den až do několika hodin do noci nechce spát . Má i bolení bříška ale nic už nepomáhá a stále brečí … Doktorka byla spokojená. malá přybývá na váze …ale mě pořád nejde do hlavy čím to může být že pořád brečí… Je to už zoufalý…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

2H
Nováček 8 příspěvků 17.01.12 14:09

Nevraci se ji mleko?(reflux)Mne takhle syn brecel uz v porodnici po kazdem nakojeni, tak hodinu v kuse, nevedla jsem proc, jedna starsi Mudr. mi rekla, ze se mu vraci mleko a at zkusim nutriton. Tak jsem mu ob kojeni davala nutriton a po kazdem jidle 20min chovala, i v noci a opravdu se to zlepsilo.

cuttysark
Extra třída :D 12658 příspěvků 17.01.12 14:09

mozno ma koliky a boli ju brusko..... Skusala si satkovat alebo ergonositkovat? Biely sum?

lumáťa
Závislačka 2803 příspěvků 17.01.12 14:10

Mě obě děti také nespali a prořvali se až do konce 3.měsíce. Bylo to hrozný, zoufalý, takže asi chápu, co prožíváš… Radu nemám, my zkoušeli vše a nic nepomohlo. Drž se, bude líp :D

Lama Lama
Hvězda diskuse 49182 příspěvků 17.01.12 14:11

řekla bych, že to ani nebude bříško, ale přetažení z nevyspání. Zkusila bych prostě uspat. co už jsi zkoušela? Kočár, pevné avinutí, dudlík, šátek, hacka, bílý šum -vysavač, fén… To většinou funguje

2H
Nováček 8 příspěvků 17.01.12 14:13

…jeste plenka na oblicej, to taky nekterym detem pomaha.

mooch
Extra třída :D 13737 příspěvků 17.01.12 14:15

Harveyho Karpa asi neznáš, co? Na brečení je úžasnej;

bobin
Závislačka 2734 příspěvků 17.01.12 14:17

my právě uspáváme i na ruce to zabere a usne položíme do postýlky a za chvilku je i vzhůru … taky jsem skoušela i zavinovat a to jí vždycky probudí a dokáže se z toho rozhrabat. To jí někdy necháme i vybrečet. je to blbý ale musíme jí tak nechat protože to by člověk nic neudělal… V noci se snažím jí uspat .. někdy spí hezky ale ted poslední dobou katastrofa

bobin
Závislačka 2734 příspěvků 17.01.12 14:18

to neznám

Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 17.01.12 14:20

Bud rada ze ti spi v noci:) ve dne uz spat nemusi:) me nespi mesicni holcicka pomalu ani v noci, a nikdy nespi v kuse dyl jako hodinu a pul :,(

Ivaneska
Hvězda diskuse 47755 příspěvků 17.01.12 14:22

asi bude pretazena. Me malej taky takhle blbnul a daval si tak ctyrikrat denne pulhodinku. Jsem se nastvala kdyz chtel spat a neslo mu to, svazala do tetra pleny jako kuklu, otevrela ventilacku a jak krasne spinka ted uz dokonce hodinu a pul v kuse :-D

Ivaneska
Hvězda diskuse 47755 příspěvků 17.01.12 14:23
bobin píše:
my právě uspáváme i na ruce to zabere a usne položíme do postýlky a za chvilku je i vzhůru … taky jsem skoušela i zavinovat a to jí vždycky probudí a dokáže se z toho rozhrabat. To jí někdy necháme i vybrečet. je to blbý ale musíme jí tak nechat protože to by člověk nic neudělal… V noci se snažím jí uspat .. někdy spí hezky ale ted poslední dobou katastrofa

jako ze ji nechas zabrat a pak teprve zavines ?

Veverysek
Závislačka 2895 příspěvků 17.01.12 14:23

Nám nespí skoro vůbec přes den, ale v noci spí třeba 5-6 hodin, pak se napapá a ještě spinká chvilku. Asi je to normální. Každé dítě to má jiné. :nevim:

suik
Extra třída :D 14857 příspěvků 17.01.12 14:27

bobin: nic jí nemusí chybět a ani to bříško nemusí být hlavní příčina. Spíš bych to viděla jako alpaka na pláč z přetažení, přemíry podnětů a neschopnot je zpracovat.

takhle malé mimčo potřebuje krom toho základního hlavně mámu. Pořiď si šátek a hlavně na večer ji nos v šátku, máš tak šanci i něco udělat. Chápu že jste moc unavení, ale nenech ji moc často vyplakat, někdy to nejde, já vím. Ale takhle malé miminko může mít pocit že ho všichni opustili a cítí se moc opuštěné.

Zadej do vyhledávače harvey karp a zkus aplikovat jeho metodu, někdy musí být důsledná, nestačí třeba jen zavinout. U nás v okamžicích krize fungovaly minimálně tři kombinace - houpání (v lehátku), bílý šum (vysavač) a dudlík…nebo místo houpání zavinutí

to že po položení se probere je logické, přestal ten báječný uklidňující houpavý pohyb a mámina vůně a najednou se octne ve studené posteli a sama! To je přece důvod k řádnému protestu!

A neber to tak, že si na sebe šiješ bič, nebo že dítě rozmazlíš a ono si zvykne, není to pravda, až přejde určité vývojové období, tak to už nebude tolik aktuální.

hodně sil! ;)

bobin
Závislačka 2734 příspěvků 17.01.12 14:30
ivana-domca píše:
bobin píše:
jako ze ji nechas zabrat a pak teprve zavines ?
no tak nějak
Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >