Jak daleko jste byly schopné zajít při snažení se o miminko?

Anonymní
3.6.13 20:27

Miminko - snažení

Omlouvám se za anonym, chci se zeptat, těch, co se snaží už dlouho.. .Jak daleko by jste byly nebo jste byly schopné zajít při snažení se o miminko, pokud to nešlo jen ze strany partnera?
Dokázaly jste zahnout a zalhat o případném otcovství…

Nedokážu si to představit, jen přítel se občas trápí, že si to dítě stejně udělám s někým jiným ( ano máme kvůli tomu menší krizi, pár let se už nedaří )
Momentálně jsme rozhodnutí pro IVF, ale on zase říká, že jsem zdravá a mám život před sebou a že nechce, abych to podstupovala jen kvůli němu.. Ikdyž by moc rád a rád by dal život našemu děťátku.
ALE. Na ivf máme s jeho zdravotním stavem a spermiogramem - museli by žížalky odebírat chirurgicky.. velmi malé šance, necelé procento na jeden pokus, takže mě napadlo, jak mi i lékaři na půl pusy radí, " odskočit si zní to hrozně a doufám, že mě za moji myšlenku neukamenujete.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9641
3.6.13 20:32

Tak pokud jsi mladá, jak píšeš, tak bych ještě neodskakovala za sousedem, medicína dneska už leccos umí, až budete mít za sebou 5 IVF, tak bych možná teprv začala přemýšlet nad jinou možností… pokud by teda tvuj partner byl neplodnej, tak můžeš jít na IVF se spermatem dárce, nemusíš rovnou přítelovi zahybat, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
3.6.13 20:32

Tak mám kamaráda co mají po MESA dceru a pokud jde o odskočení tak bych šla do dárce spermatu. Myslíš si, že ti uvěří když mu dr řekli, že jinak než chyrurgicky to nejde a střílí slepejma jak se říká a najednou jako mávnutí proutku tě oplodní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6791
3.6.13 20:33

Neříká to partner jen tak? :nevim: Neřekla bych, že tohle myslí chlap vážně. Já osobně bych do toho nešla, ale nikoho neodsuzuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
3.6.13 20:34

Já tedy kvůli partnerovi došla až k IVF k metodě ICSI. Já jsem zdravá. Pokud jsou možnosti, zašla bych co nejdál, nejdříve zkusit spermie odebrat chirurgicky, pak anonymní dárce… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.13 20:38

Chápu, jasně, jen já jsem taky ze všech mrtvých po 6 letech a jsem opravdu otce.

Když jsem doma navedla téma dárce tak hned bylo smeteno ze stolu :nevim: přijde mu to prý jako nevěra, já nevím, jsem z toho docela zoufalá..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.13 20:38

@ivodička a podařilo se vám napoprvé?

• Citovat
  • Nahlásit
5054
3.6.13 20:41

Mně 1IVF vyšlo a mám dceru a z 6IVF tu druhou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
3.6.13 20:41
@Anonymní píše:
@ivodička a podařilo se vám napoprvé?

ne ;), ale měli jsme zamražená embria…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
3.6.13 20:43

Co se domluvit v CARU jak to dělají holky co mají nekvalitní vajíčka.
Stimulujou spolu s dárkyní a pak jí tam dají oplozené vajíčko pokud nechce neví jestli je její nebo ne. On ůjde na operaci + dárce a uvidí se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.13 20:43

@ivodička a říkali vám proč to nevyšlo?:(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.6.13 20:45

@Blanka S na dárce musí být písemný souhlas partnera.. bohužel..

• Citovat
  • Nahlásit
22509
3.6.13 20:51
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym, chci se zeptat, těch, co se snaží už dlouho.. .Jak daleko by jste byly nebo jste byly schopné zajít při snažení se o miminko, pokud to nešlo jen ze strany partnera?
Dokázaly jste zahnout a zalhat o případném otcovství…

Nedokážu si to představit, jen přítel se občas trápí, že si to dítě stejně udělám s někým jiným ( ano máme kvůli tomu menší krizi, pár let se už nedaří )
Momentálně jsme rozhodnutí pro IVF, ale on zase říká, že jsem zdravá a mám život před sebou a že nechce, abych to podstupovala jen kvůli němu.. Ikdyž by moc rád a rád by dal život našemu děťátku.
ALE. Na ivf máme s jeho zdravotním stavem a spermiogramem - museli by žížalky odebírat chirurgicky.. velmi malé šance, necelé procento na jeden pokus, takže mě napadlo, jak mi i lékaři na půl pusy radí, " odskočit si zní to hrozně a doufám, že mě za moji myšlenku neukamenujete.

do toho ych nešla, přeci jen manžel není blbej a bude mu jasný, že po letech snažení tě asi neoplodnil on :nevim:
ale šla bych do dárce spermatu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3361
3.6.13 20:57
@Anonymní píše:
@ivodička a říkali vám proč to nevyšlo?:(

Bohužel, to nikdy neřeknou, nejsem první ani poslední, které nevyšlo IVF na poprvé, ale důležité je to nevzdávat. Prý je to jako, když se zasadí květina - buď se chytne, nebo ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
4.6.13 19:58

@atominnka dárce nechce. Víš, jak jsem psala, já jsem tu po 6 letech z mrtvých spermií..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat