Miminko spi jen půl hodiny!!!????

24.1.20 09:17

Miminko spi jen půl hodiny!!!????

Ahoj, mám ctyrmesicni holčičku a přes den spi 4× půl hodiny. Je přesná jak hodinky! Ubehne 30 min a oči otevřene. I v kočárku. Nevíte, jak ji prodloužit spánek. Já nic neudělám doma a ona je mrzuta protože ji to prostě nestačí ???????????? v noci spí docela dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3220
24.1.20 09:32

Zkousej ruzne podminky na spanek. Kocar venku, kocar na balkóně, postylka, postel, nositko, u tebe, na tobě… Neco ji vyhovovat musi. A zkoušej víc než jednou, třeba týden v kuse, postupně se na něco snad naučí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1423
24.1.20 09:37

No dcera měla v tomto věku období, že spala přes den 3×30 minut a neudělala jsem s tím nic. Délku spánku prodloužilo až to, když začala spát jenom 2× denně, kolem 9 měsíců už spala jenom po obědě a to většinou 1,5h, takže celkový čas držela :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
133
24.1.20 09:49

Dcera mi takhle spí od 3m. Teď ji je pul roku. Nic se s tím udělat nedá. Ale jí ta pulhodka stačí. Bud spí 4×30min nebo 2×30 + 1×1,5.. a ten delší spánek jen v kočáru nebo se mnou v posteli. Zaručeně ale usne i na dýl v šátku. Zkus :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 09:50

Takhle mi spí dítě taky. Jediné co pomáhá, že s ním ležím na gauči a když se probouzí, dám mu prso, trochu se napije a tím se uspi. Ale funguje to jen když je nedospaly a sám by ještě chtěl spát a prostě mu to samotnému nejde. Ale není to řešení toho, že nic přes den neudělám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14268
24.1.20 09:56

Taky mi takhle spal, spánek prodloužilo až když těch spánku nebylo přes den tolik. Když spal 3-4× tak spal půl hodiny, když spal 2× spal hodinku, teď už spí jednou a vydrží třeba hodinu a půl, i dyl když je utahany. Leda když někdo ležel s ním v posteli a viděl že se jako spí, tak spal trochu dyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
24.1.20 18:48

Tak mi spala dcera cely první rok a někdy bylo i tech 30 minut s prerušením kdy jsem jí musela znova uspat. Přesně byla jak na časovač 30 minut a dost. Jen mě nespala ani v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.1.20 22:43

Mě malý spinká celou noc, ale že spaní maska a kňuči, takže si ho beru na mlicko ;) Ve 3/6/8rano pak buď vstáváme, ale pak je zas za hodku v limbu. Většinou uspim u prsa, na hrací decce, kolebam v kolebce v obýváku. Pak ho přenáší do postýlky, kde má tmu i přes den. Takže záleží, zkusit najít co miminku vyhovuje. Někdo mi říkal že i vyměnit UM za jiné a miminko jim přestalo brečet pokud dáváš UM.

• Nahlásit
  • Citovat
24.1.20 22:44
@Anonymní píše:
Mě malý spinká celou noc, ale že spaní mlaska a kňuči, takže si ho beru na mlicko ;) Ve 3/6/8rano pak buď vstáváme, ale pak je zas za hodku v limbu. Většinou uspim u prsa, na hrací decce, kolebam v kolebce v obýváku. Pak ho přenáší do postýlky, kde má tmu i přes den. Takže záleží, zkusit najít co miminku vyhovuje. Někdo mi říkal že i vyměnit UM za jiné a miminko jim přestalo brečet pokud dáváš UM.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama