Reklama

Mimoděložní 2018

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petyšé
Stálice 56 příspěvků 19.04.18 10:05
Mimoděložní 2018

Ahoj děvčata, mám tu přečtené snad všechny příspěvky, ale stejně sem něco písnu a snad se ke mě přidáte :lol:
Jsem 14 dní po mimoděložním, ze začátku jsem byla na prášky, ale teď jsem smířená a říkám si co se má stát stane se a tak se stalo :(
V nemocnici mi odebrali levý vejcovod, 1dr říkala počkat půl roku, 2dr - 2mesice. A teď co jsem nastoupila k novému ženskému tak prý mužem hned, že v tom problém nevidí. Byla provedena laparoskopie a spodem nic nedelali a tam jsem prý zdravá. Šance je prý jen když budu ovulovat z té strany kde mám vejcovod. Což tady jsem četla i o tom že se dokáže vejcovod natáhnout na druhou stranu :lol: ale fakt nevím :lol: :lol: :lol:
Budu ráda, když se někdo ozve :srdce: :srdce: :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 19.04.18 10:20

Ahoj tak sem to měla já levý vejcovod příč, mimoděložní se mi opakovalo na pravý straně. jsem po druhy laparoskopii.

Petyšé
Stálice 56 příspěvků 19.04.18 10:23
@sabinka098 píše:
Ahoj tak sem to měla já levý vejcovod příč, mimoděložní se mi opakovalo na pravý straně. jsem po druhy laparoskopii.

Je tak to mi je líto :,( A po jaké dlouhé době další? teď už teda jen umělé? Nám nechal do konce roku čas, s tím že od Ledna by jsme to začli řešit.

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 19.04.18 10:45

Po roce snazeni.

mau-mau
Závislačka 3171 příspěvků 19.04.18 10:47

@Petyšé jo, tak to je, znám osobně holku, co má takhle dítě. Jeden vejcovod pryč, ovulace na druhé straně - potvrzené z utz, a chytil si to ten nepasující vejcovod :palec: Obecně se i říká, že plodnost neklesá na 50%, ale jen asi na 75% nebo kolik.. :think: Takže nepropadej panice. :kytka: Počkala bych jeden cyklus a šla na věc.. čas běží :mrgreen:

Petyšé
Stálice 56 příspěvků 19.04.18 10:55

@mau-mau
Děkuji, takhle když to čtu tak jsem klidnější :D
33 za dveřma a už bych chtěla :palec:

diiss
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 19.04.18 11:07
@Petyšé píše:
Ahoj děvčata, mám tu přečtené snad všechny příspěvky, ale stejně sem něco písnu a snad se ke mě přidáte :lol:
Jsem 14 dní po mimoděložním, ze začátku jsem byla na prášky, ale teď jsem smířená a říkám si co se má stát stane se a tak se stalo :(
V nemocnici mi odebrali levý vejcovod, 1dr říkala počkat půl roku, 2dr - 2mesice. A teď co jsem nastoupila k novému ženskému tak prý mužem hned, že v tom problém nevidí. Byla provedena laparoskopie a spodem nic nedelali a tam jsem prý zdravá. Šance je prý jen když budu ovulovat z té strany kde mám vejcovod. Což tady jsem četla i o tom že se dokáže vejcovod natáhnout na druhou stranu :lol: ale fakt nevím :lol: :lol: :lol:
Budu ráda, když se někdo ozve :srdce: :srdce: :srdce:

ahoj me po mimodeloznim odebrali levy vejcovod adelali i vyskab delohy. a sex jsem mela povoleny za 3mesice. laparoskopie probehla v srpnu a ja jsem v prosinci hned otehotnela a to z praveho vajeciku 8).myslim si ze je to nesmysl aby si vejcovod pretahl vajicko :nevim: Muj nazor :lol:

Reaskiller
Kelišová 5311 příspěvků 19.04.18 11:10

@Petyšé Ahojka :) no..ja jsem v tomto docela exot.. v roce 2014 mi odebrali levy vejcovod..vajecnik nechali.. a dominantni vajecnik byl kterej? LEVY :D :D takze jsem pulroku, mozna 3/4 ovulovala pouze z leve strany.. a jednou se nam povedl husarsky kousek a to tento:

Styk pred MS: myslim, ze to bylo 19.6 - pak za par dni MS..dalsi styk az 14.7. a to mi doktorka rekla (15.7) „Mate uz hodne po ovulaci a navic zleva, vypada to ze tak tyden“..takze v zadnem pripade nemohlo dojit k oplodneni..Ale objednala me na kontrolu 17.7…prisla jsem - rozbrecela jsem se ji tam a rikam „Pani doktorko, ja ani nevim proc brecim“.. a rika mi „vezmu Vam krev, ja mam za to, ze jste tehu“.. vysmala jsem se ji pomalu do obliceje, ze to neni mozny a za 10 minut 4 mi zvoni telefon a na druhe strane se ozve „Pani Kubalova jste tehotna“ :) mimi se ale neudrzelo ale mela pravdu..takze.. :) nechapu, nerozumim :D ale stalo se :)

Petyšé
Stálice 56 příspěvků 19.04.18 11:49

@Reaskiller
Tak to jsem z toho taky jelen :lol:
A pak se zadařilo a máte mimiska? Po tom nezadařeném myslím :oops:

Reaskiller
Kelišová 5311 příspěvků 19.04.18 13:04
@Petyšé píše:
@Reaskiller
Tak to jsem z toho taky jelen :lol:
A pak se zadařilo a máte mimiska? Po tom nezadařeném myslím :oops:

Nene, mimiska jeste nemame ale nam vse dlouho trva :) snazime se pres 3 roky a za sebou milion vysetreni ktere ukazuji ze jsme oba okej - predpokladam tedy ze problem tkvi v tom, ze ovuluji ze strany kde neni vejcovod.. Ted cekame na KET tak se uvidi co a jak :)

Petyšé
Stálice 56 příspěvků 19.04.18 13:10

@Reaskiller
A umělé jste nepodstoupili? Já doufám, že se nám už bude jen dařit. A vám to přeji taky moc. Jsem na dlouhodobě na neschopence a už mi z toho začíná hrabat na majáku :pankac:

Reaskiller
Kelišová 5311 příspěvků 19.04.18 13:18
@Petyšé píše:
@Reaskiller
A umělé jste nepodstoupili? Já doufám, že se nám už bude jen dařit. A vám to přeji taky moc. Jsem na dlouhodobě na neschopence a už mi z toho začíná hrabat na majáku :pankac:

Jedno IVF uz mame za sebou - z toho zbyla jen jedna morula ktera se neujala.. a ted jsme toho meli vic ale zbyly dve zdrava embryjka po PGS tak musime pockat az dojde MS a pak nastane kolecko estrofemu a utrogestanu :) po tom mimodelozaku jses doma?

Petyšé
Stálice 56 příspěvků 19.04.18 13:23

@Reaskiller
Známá litala po umělých 3roky, nikdy se nepovedlo. Oba v pořádku. Tak teď, že na to už prdi a ejhle už je v 7tydnu a úplně normálně. Myslím že nervy dělají hodně :roll:
Jinak já jsem po úrazu s kotníkem, jsem hodně šikovná tak každou chvili něco :potlesk:, jen teď to bylo na šrouby, tak se ještě léčím, rehabka atk ????

Reaskiller
Kelišová 5311 příspěvků 19.04.18 13:28
@Petyšé píše:
@Reaskiller
Známá litala po umělých 3roky, nikdy se nepovedlo. Oba v pořádku. Tak teď, že na to už prdi a ejhle už je v 7tydnu a úplně normálně. Myslím že nervy dělají hodně :roll:
Jinak já jsem po úrazu s kotníkem, jsem hodně šikovná tak každou chvili něco :potlesk:, jen teď to bylo na šrouby, tak se ještě léčím, rehabka atk ????

Jooo to znam, taky jsem mela sesroubovanej kotnik :) velka chutovka.. No..ja uz nervy z toho ani nemam - po 4 potratech uz na to clovek nejak ani nemysli a tak.. proste.. nenadelam nic..

zzpet
Kecalka 330 příspěvků 21.04.18 00:54

Ahoj, měla jsem také před pár lety mimoděložní a odebraný levý vejcovod (měla jsem to komplikovanější a dělali mi i revizi dělohy spodem), ale další pokusy o otěhotnění jsme mohli už cca za 3 měsíce. Otěhotněla jsem přirozeně (ačkoliv mi moc šancí nedávali) za necelý rok. Dnes mám tři děti, všechny byly počaty přirozeně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >