Mimozemšťané existují

18.4.20 09:01

Mimozemšťané existuji

Znáte někoho kdo je videl, dekuji :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8937
18.4.20 09:10

Tak určitě nejsme ve vesmíru jen my :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8477
18.4.20 09:13

V politice jich je hodně ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
18.4.20 09:13

Kamarádova babi tvrdí, že je viděla. No nevím, už se jí to motá, spíš chtěla být zajímavá :)
Nevěřím ale, že v celém vesmíru je život jen na Zemi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2426
18.4.20 09:30

Vzhledem k chování hmoty je téměř jistota, že nějaká forma života existuje i mimo Zemi. Nicméně si myslím, že se cizí civilizace nikdy nepotkají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26316
18.4.20 09:32
@Anonymní píše:
Znáte někoho kdo je videl, dekuji :zed:

Tak samozřejmě, u mě na balkoně už roky bydlí E. T. mimozemštan, ted zrovna se vyhřívá na Sluníčku, na jeho planetě prý byla věčná zima kolem -50 C, tady u nás mu to dělá dobře na revma… 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
708
18.4.20 09:36
@free333 píše:
Tak samozřejmě, u mě na balkoně už roky bydlí E. T. mimozemštan, ted zrovna se vyhřívá na Sluníčku, na jeho planetě prý byla věčná zima kolem -50 C, tady u nás mu to dělá dobře na revma… 8)

No tak nesedte na netu a dejte mu tam k opalovacce aspoň nějakej drink, ať vás na svy domovský planetě nepomluví, že jste ho nepohostila 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14632
18.4.20 09:43

No tak já znám pár jedinců, co tady mimozemšťani vysadili, protože jich měli plný zuby… Dokonce se jich pár vyskytuje i tady na emiminu… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9167
18.4.20 09:45

Ne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.20 09:51

Kdysi dávno, na jednom diskuzním serveru byla místnost/vlákno, které se jmenovalo mimozemšťané mezi námi. Sem by se to také hodilo, ty jsi první adept.

Jo to byly časy, kdy jedno téma mělo jednu linku a nezakládalo se na vše tisíc vláken :)) Jak říkám, už je to dávno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 09:52

Já viděla 2× ducha. Mám i fotku a z pochopitelných důvodů to taky nebudu zveřejňovat. To co jsem viděla mi někdo nerozmuví.
*Jednou jsem viděla v předsíni vysokou cca 2,5 vysokou šedivou postavu.

• Pak zase holku co byla z chudobince který byl dřív na pozemku. Tak, že já věřím. Ale mi to máme v rodině generační že, jsme citlivý na tyhle „vjemy“. Mám sny co se stanou. Chtěla jsme jít k někomu kdo se tímto zabývá ale mám obavy abych mě to nespustilo něco horsiho.

Věřím, že existuje mnoho věcí ale záleží, jak každý k tomu nahlíží a jak je člověk „otevřen“ tyto věci prijmout…

• Nahlásit
  • Citovat
11893
18.4.20 10:04

Prosím oddělte duchařinu a kosmologii - tady:
https://www.emimino.cz/…ankovani/15/?…

:mavam:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2426
18.4.20 10:04
@Anonymní píše:
Já viděla 2× ducha. Mám i fotku a z pochopitelných důvodů to taky nebudu zveřejňovat. To co jsem viděla mi někdo nerozmuví.
*Jednou jsem viděla v předsíni vysokou cca 2,5 vysokou šedivou postavu.
  • Pak zase holku co byla z chudobince který byl dřív na pozemku. Tak, že já věřím. Ale mi to máme v rodině generační že, jsme citlivý na tyhle „vjemy“. Mám sny co se stanou. Chtěla jsme jít k někomu kdo se tímto zabývá ale mám obavy abych mě to nespustilo něco horsiho.
Věřím, že existuje mnoho věcí ale záleží, jak každý k tomu nahlíží a jak je člověk „otevřen“ tyto věci prijmout…

Tvoje důvody jsou značně nepochopitelné, když sem ten svůj plácanec lepíš jako anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.4.20 10:07

@Zumpa jasne :lol: proto jsem anonym. Stejnak 90% by nevěřilo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
19412
18.4.20 10:08
@Zumpa píše:
Vzhledem k chování hmoty je téměř jistota, že nějaká forma života existuje i mimo Zemi. Nicméně si myslím, že se cizí civilizace nikdy nepotkají.

Určitě nějaký život bude, ale asi ne v takové nebo podobné formě jako my. Řekla bych, že to budou nějaké mikroorganismy, rostliny atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama