Hnusný pohovor, depka

Anonymní
17.4.20 13:50

Hnusný pohovor , depka

Ahoj. Vyhodili mě z mé první práce - přecházelo se na nový systém, a kolega který v novém systému pracoval dřív, zůstal. Já jsem byla tedy nadbytečná a neprodloužili mi smlouvu.
Dnes jsem byla na pohovoru a pan „reditel“ od začátku rýpal proč nemám fotku v zivotopise, a jestli vím co je to CMR (pracovala jsem s tim, zkoušel mě, na novou pozici to nemělo vliv) a ze můj plat býval jako uklízečka na mé pozici, celkem se mi vysmíval. A pak se mě zeptal jestli je ten vyhazov pravda jestli jsem nebyla jen nemožná a jestli mám opravdu VŠ ze to neodpovídá.
Cítím se fakt mizerně. Už jsem si poplakala :( mam ohromnou depresi ze sebe jako neschopného člověka.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13936
17.4.20 13:55

Ty jsi jim řekla o vyhazovu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9138
17.4.20 13:55

Počkej, to byl jako pohovor v novém zaměstnání? Jak věděl, jakej jsi měla plat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13936
17.4.20 13:56

A jak věděl, kolik bereš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
17.4.20 13:57
@Anonymní píše:
Ahoj. Vyhodili mě z mé první práce - přecházelo se na nový systém, a kolega který v novém systému pracoval dřív, zůstal. Já jsem byla tedy nadbytečná a neprodloužili mi smlouvu.
Dnes jsem byla na pohovoru a pan „reditel“ od začátku rýpal proč nemám fotku v zivotopise, a jestli vím co je to CMR (pracovala jsem s tim, zkoušel mě, na novou pozici to nemělo vliv) a ze můj plat býval jako uklízečka na mé pozici, celkem se mi vysmíval. A pak se mě zeptal jestli je ten vyhazov pravda jestli jsem nebyla jen nemožná a jestli mám opravdu VŠ ze to neodpovídá.
Cítím se fakt mizerně. Už jsem si poplakala :( mam ohromnou depresi ze sebe jako neschopného člověka.

Pod takovým šéfem by nestálo za to pracovat. Měl nějakek mindrák a potřeboval si na někom dokázat, že je „dobrej“. Dej si kafe a hoď to za hlavu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@jizvíková když jsem mu řekla, kolik očekávám, zeptal se na momentální plat, jelikož mu přišlo udivující ze jsem si řekla „málo“ (25hrubeho) teď mam 18

• Nahlásit
  • Citovat
815

Vyprdni se na něj, holt to byl blb, co si chtěl nahonit triko. Fotka není povinná.
Pokud by se mnou někdo takto jednal, otočila bych se na podpatku a neodpustila si pár poznámek na odchod.
To že je někdo ředitel neznamená automaticky, že má takový chování.
Znám bohužel spoustu lidi ve vedoucích pozicích, kteří se neumějí chovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2742

Nemožná asi opravdu budeš, když se nějakému magorovi hned svěřuješ, že jsi dostala padáka a dělal tam za plat uklízečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7422
17.4.20 13:58

Pokud se kdokoliv chová takhle, je to ryze jeho špatná vizitka a jeho trapas. hrozně moc lidí si takhle zkouší nahnat ego nebo léčit mindrak, nic si z toho nedělej. Jinak pokud to byl pohovor na jinou pozici v rámci firmy, tak se tě dost ubohým způsobem snaží zbavit. Opět, vizitka firmy…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10226
17.4.20 13:58

A pod takovýmto arogantním vedoucím by si chtěla pracovat? To spíše svědčí o jeho „kvalitách“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3293
17.4.20 13:59

Na tak aspon vidis, jaky je tam reditel blb a nemusis s nimi ztracet cas. Lepsi jak kdyby ti ted mazal med kolem pusy a ukazal se az po zkusebni době.. Kdyby me na pohovoru nekdo ponizoval, odesla bych uz klidne v jeho prubehu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7422
17.4.20 14:00
@Anonymní píše:
@jizvíková když jsem mu řekla, kolik očekávám, zeptal se na momentální plat, jelikož mu přišlo udivující ze jsem si řekla „málo“ (25hrubeho) teď mam 18

Ber to jako poučení na příště, do výše tvého současného platu mu vůbec nic není ;) příště budeš vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075

Tak za prve - na takovych namachrovanych blbecku jeste narazis…netreba kvuli tomu plakat…

Za druhe - nerozebirat duvody vypovedi, proste z organizacnich duvodu, spojovani odd., opatreni skrz vir apod., zadny vysvetlovani ze kolega to umel lip se systemem, jsi tam nejmladsi, nekratsi dobu apod…

Za treti - zapracovat na svem sebevedomi, aby te do budoucna podobny namistrovany machyrek nerozhodil a pusobit sebevedomeji, na pohovor se pripravit predem, aby se nemusel divit a ptat, zda mas vysokou - zjistit si neco o firme a tak. A nepodcenovat rec tela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9138

Hele je to zkušenost, příště už budeš odpovídat jinak. Navíc je to šulin. :oops: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
17.4.20 14:02

No jo, napadla jsi na idiota. Já jít na pohovor a ke mě se takhle chovat, vyčistila bych mu krk jen by to hvizdlo… Nic si z toho nedělej. Buď ráda, že se neprojevil později a nešikanoval tě až po nástupu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama