Miniinterupce a následne problémy

Anonymní
12.7.20 22:30

Miniinterupce a následne problémy

Ahoj chci se zeptat před par týdny jsem byla na miniinterupci :( musela jsem kvůli zdravotním problémům, za par dni mám jit na kontrolu a tak se chci zeptat jestli už tam doktor zjisti jestli je všechno v pořádku a jestli budu moct zase otěhotnět? Jestli to nějak neporazili, nebo až když se opět začneme snažit a budu muset jit na nějaké speciální vyšetření? :( Moc děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13305
12.7.20 22:40
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat před par týdny jsem byla na miniinterupci :( musela jsem kvůli zdravotním problémům, za par dni mám jit na kontrolu a tak se chci zeptat jestli už tam doktor zjisti jestli je všechno v pořádku a jestli budu moct zase otěhotnět? Jestli to nějak neporazili, nebo až když se opět začneme snažit a budu muset jit na nějaké speciální vyšetření? :( Moc děkuji

Kvůli zdravotním problémům? A ty problemy už pominuly? Že chceš zase těhotnet?
Netuším jaké speciální vyšetření myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
12.7.20 22:48
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat před par týdny jsem byla na miniinterupci :( musela jsem kvůli zdravotním problémům, za par dni mám jit na kontrolu a tak se chci zeptat jestli už tam doktor zjisti jestli je všechno v pořádku a jestli budu moct zase otěhotnět? Jestli to nějak neporazili, nebo až když se opět začneme snažit a budu muset jit na nějaké speciální vyšetření? :( Moc děkuji

Doržela bych „šestinedělí“. Opravdu hodně se chránila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24522
12.7.20 23:06

Před pár týdny jsi měla zdravotní problémy toho rázu, že jsi musela na miniinterrupci, a nyní už jsi fit, že chceš znovu otěhotnět? To je dost zvláštní.
Poslední dny se to tu podobnými kontroverzními diskusemi jen hemží…Zakl. samozřejmě anonymní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.7.20 23:15
@pe-terka píše:
Před pár týdny jsi měla zdravotní problémy toho rázu, že jsi musela na miniinterrupci, a nyní už jsi fit, že chceš znovu otěhotnět? To je dost zvláštní.
Poslední dny se to tu podobnými kontroverzními diskusemi jen hemží…Zakl. samozřejmě anonymní.

Napsala jsem to asi špatně, teď těhotná být nemůžu, myslím tím pozdeji až budu v pořádku jen to asi vyznělo tak, ze chci teď, ale ne. Myslím do budoucna samozřejmě

• Citovat
  • Nahlásit
24522
12.7.20 23:20
@Anonymní píše:
Napsala jsem to asi špatně, teď těhotná být nemůžu, myslím tím pozdeji až budu v pořádku jen to asi vyznělo tak, ze chci teď, ale ne. Myslím do budoucna samozřejmě

tak je otázka, jaký zdravotní problém byl důvodem k interrupci. Délka jeho léčby je směrodatná pro možnost dalšího plození.
A jestli se během zákroku něco nepokazilo? No, nestává se to často, ale zákrok je invazivní a nějaká rizika má. 100% jistotu získáš až s dalším - úspěšným - těhotenstvím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama