Jak mohu zjistit své míry při narození ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 25.09.14 19:32
Míry při narození ?

Ahoj holky, nevědela sem kde se mám zeptat, tak to zkusím tady. Jsem skoro ve 4 měsíci, a zajímalo by mě jaké jsem měla míry při narození. Moje maminka umřela, nemůžu to tím pádem zjistit u rodičů. V okolí to nikdo neví..Nevíte kde bych moje míry tj. váhu a míry mohla zjistit? Děkuji předem za odpovědi.

Reakce:
Eliskaxox
Závislačka 3022 příspěvků 25.09.14 19:34

@Verunka158 ockovaci prukaz :nevim:

Kacuras28
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 25.09.14 19:35

Ahojky, máš to určitě ve zdravotní kartě u obvodního :-). Tam jsou zanesené udaje z porodu atd. měla jsem to stejně.

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 25.09.14 19:35

Já dostala v 19 letech od svojí dětské doktorky kartu, když jsem se hlásila k dospělému praktikovi, a v ní byly i informace z porodnice založené, mimo jiné jsem se tam dozvěděla, že šlo o porod klešťový, stejně tak váhu a délku.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31692 příspěvků 25.09.14 19:41
@Bibi239 píše:
Já dostala v 19 letech od svojí dětské doktorky kartu, když jsem se hlásila k dospělému praktikovi, a v ní byly i informace z porodnice založené, mimo jiné jsem se tam dozvěděla, že šlo o porod klešťový, stejně tak váhu a délku.

přesně, taky jsme dostala od pedatra kartu, tak jsem si docela početla :palec:

Bobiše
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 6 inzerátů 25.09.14 19:41

V archivu v nemocnici, v porodnici, kde jses narodila. Běžně jsem se s tim setkavala v nemocnici. Prisel clovek na gynekologii, predali ho dokumentatorce a ta mu vyhledala potrebne udaje v archivu. Samozrejme za nejakou částku, u nas to byla podle ceniku 100,–
Tak zjistil potřebné údaje.

Aspera
Generální žvanilka 21750 příspěvků 25.09.14 19:42

V kartě u obvoďáka.

Jitus.Slavickova
Závislačka 4858 příspěvků 25.09.14 20:16

Ja diky tomu ze se mi obvodak menil bez miho vedomi komplikovane, musela jsem na urad pro stredocesky kraj a zadat o vypis z matricni knihy..prislo mi to postou..

Tereza1986
Kelišová 6753 příspěvků 25.09.14 20:42
@Bobiše píše:
V archivu v nemocnici, v porodnici, kde jses narodila. Běžně jsem se s tim setkavala v nemocnici. Prisel clovek na gynekologii, predali ho dokumentatorce a ta mu vyhledala potrebne udaje v archivu. Samozrejme za nejakou částku, u nas to byla podle ceniku 100,–
Tak zjistil potřebné údaje.

To jde? To by bylo super. Manžel to taky neví, u obvoďáka to nemají, má už jiného, který si kartu asi nevyžádal.

iswet
Echt Kelišová 9315 příspěvků 25.09.14 21:00

Jedině u obvoďáka v kartě. V nemocnici archív je jenom určitý čas, pak se likviduje.

Bobiše
Ukecaná baba ;) 1695 příspěvků 6 inzerátů 25.09.14 21:41

Nevim, kdy se archiv likviduje, ale byli tam lidi, kteří byli ve věku 30, 35 let. Chteli znat miry a hodinu svého narozeni. Vim to z pohledu jen toho, ze u nas platily.

iswet
Echt Kelišová 9315 příspěvků 25.09.14 21:46

@Bobiše ono záleží jak velká nemocnice to je a jak velký archív mají k dispozici…já pracovala v malé nemocnici. Tam zůstávaly choráky asi jenom 15 let a pak to putovalo do nějakého velkého archívu ani nevím kde a tam to myslím zůstává dýl :think:

Verunka158
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 26.09.14 13:04

Děkuju Vám holky, jak půjdu na kontrolu k doktorce kvůli razítku do průkazky, tak se jí určitě zeptám :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Je apatická a drží hladovku! Tereza v pákistánském vězení přestala mluvit s okolím

Byla si jistá tím, že se dočká svobody. Místo toho ale vyfasovala osm let a... číst dále >