Mladá a blbá ????????

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13.11.21 13:59

Mladá a blbá ????????

Zdravím holky sem tu nová : 🙋 ❤ :chtěla bych se vás zeptat mám zpoždění 4 dny a strašně mě dneska svědí bradavky neznám to ani při menstruaci 😶mě prsa nak nebolí tak nevím co stim😀ale žádný příznaky těhotenství nemám počkám jestli MS nedostanu do konce měsíce a pak udělám test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22542
13.11.21 14:00

Děkujeme za informaci :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
13.11.21 14:16

Víš jaký je první příznak těhotenství? Opožděná menstruace a taky důvod udělat si test!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54825
13.11.21 14:19

Nebuď tak zbrklá! Pokud nemá MS zpoždění aspoň půl roku, je kravina dělat test, mohl by být falešně negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
13.11.21 14:21
@ugluk píše:
Nebuď tak zbrklá! Pokud nemá MS zpoždění aspoň půl roku, je kravina dělat test, mohl by být falešně negativní.

To je dobré to mě nenapadlo :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7816
13.11.21 14:28

@Sintie. 01 Proč si neuděláš rovnou těhotenský test? Dokonce nám své pochody nemusíš sdělovat zakládáním diskuze a napiš si radši deníček. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12009
13.11.21 14:29

Můžeš si ho už klidně udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.21 14:30

@ugluk právě snažíme se o miminko dase říct půl roku…
A menstruaci vždy dostávám koncem měsíce ale na kalendáři mi ukazuje 4 dny spozdeni tak nevím zda dělat test nebo čekat abych pak nelovila duchy😀 😀zas si říkám že kalendář to má vše spočítany.. Tak by to nemělo být nak chybný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
13.11.21 14:33
@Sintie. 01 píše:
A menstruaci vždy dostávám koncem měsíce ale na kalendáři mi ukazuje 4 dny spozdeni tak nevím zda dělat test nebo čekat abych pak nelovila duchy😀 😀zas si říkám že kalendář to má vše spočítany.. Tak by to nemělo být nak chybný

Tak mas, nebo nemas zpozdeni 4 dny, kdyz menstruaci dostavas koncem mesice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6327
13.11.21 14:33
@Sintie. 01 píše:
A menstruaci vždy dostávám koncem měsíce ale na kalendáři mi ukazuje 4 dny spozdeni tak nevím zda dělat test nebo čekat abych pak nelovila duchy😀 😀zas si říkám že kalendář to má vše spočítany.. Tak by to nemělo být nak chybný

prostě máš zpoždění udělej test… držím palce ať se zadaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.11.21 14:36

@Veru1987 děkuju ❤

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6281
13.11.21 15:42
@Sintie. 01 píše:

jo jo, lovit „moudra“ v diskuzi, je mnohem relevantnější než „lovit duchy“ na testu :lol: To budeš hned ze všeho moudřejší :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28114
13.11.21 15:49
@vulpes píše:
jo jo, lovit „moudra“ v diskuzi, je mnohem relevantnější než „lovit duchy“ na testu :lol: To budeš hned ze všeho moudřejší :lol:

ona určitě, když ani neví, kdy má mít ms a věří kalendáři a 13tého bude čekat na konec měsíce :mrgreen: :mrgreen:
tak ale porodu si snad všimne :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4553
13.11.21 15:53

Mladá nevím, ale blbá ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28114
13.11.21 15:54
@Sintie. 01 píše:
Zdravím holky sem tu nová : 🙋 ❤ :chtěla bych se vás zeptat mám zpoždění 4 dny a strašně mě dneska svědí bradavky neznám to ani při menstruaci 😶mě prsa nak nebolí tak nevím co stim😀ale žádný příznaky těhotenství nemám počkám jestli MS nedostanu do konce měsíce a pak udělám test

název diskuse je ok - souhlasí to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat