Mladá a hloupá - toxický vztah

Anonymní
5.1.20 21:54

Mlada a hloupa - toxicky vztah

Ahoj vsem. Ja asi nepotrebuju poradit jako spis se pobavit s nekym, kdo si prosel nebo prochazi necim podobnym. Nemam nikoho s kym bych o tom mohla ted mluvit a potrebuju si trochu srovnat myslenky nez zacnu jednat. S manzelem jsme spolu zhruba pet let. Seznamila jsem se s nim ve svych 21 letech. Takze mlada kaca. Zblaznila jsem se do nej uplne neuveritelne. Ikdyz je o 8 let starsi, choval se jako pubertak, co si plnymi dousky uziva zivota a mne to tenkrat bylo tak blizke. Byla to laska jako tram. Ikdyz ma dite z predchoziho vztahu, tak jsem s nim chtela byt. Jenze asi po trictvrte roce mi selhala antikoncepce. Ironie osudu je, ze jsem ji zacala brat, kvuli tomu, ze s byvalym partnerem jsem neplanovane otehotnela a nechtela jsem to uz nikdy znovu zazit (potrat). Puvodne jsem mu o tehotenstvi vubec nechtela rikat, jen si v tichosti dojit na potrat a sama si to probrecet. Sverila jsem se tenkrat jedne me blizke kolegyni z prace a ta mi rikala, ze to neni fer, aby to nevedel. Tak jsem mu to rekla. Byl to samozrejme sok. Nemam na to obdobi hezke vzpominky. Byl to asi mesic rozhodovani zda ano ci ne. Moje rodina me vubec nepodporovala (konkretne ma matka). No nakonec jsme se rozhodli, ze ano. Manzel me pak tehdy pozadal o ruku a my se vzali. Jenze pak to zacalo. Matne si vzpominam, ze to byla banalni hadka o pitomosti. A on mi rekl, ze jsem pi. a. No ja se uplne sesypala. Brecela jsem pak tehotna kamaradce na rameni a nechapala, jak se to mohlo stat. Kamaradka mi samozrejme radila hned radikalni postupy, ale byla to stejne stara holka na vejsce, co nikdy nemela ani poradny vztah. Manzel se pak kal a ja mu to prominula. Chtela jsem verit, ze to byl omyl. Jenom mala cerna kanka, kterou smaze nase laska. Jenomze pak jsem byli na wellnes a tam mi ve vytahu dal facku. Protoze jsem byla v devatem mesici a mela fakt unaveny nohy a unavene jsem dopadla a omylem zmackla jine patro. No to uz bylo pro me neco. Vubec jsem nevedela, co delat. Byla jsem jak v jinem vesmiru. A nechala se zase ukecat. Vzdyt jsem mela pred porodem. Nebylo cesty ven. Narodil se syn a vse bylo relativne v pohode. Hm. Jenze pri hadkach se sprosta slova opakovaly a ja se je najednou naucila taky (asi kvuli podvedome ztrate ucty). Bylo to jako na houpacce. Chvile, kdy me strasne miloval a chvile kdy me fyzicky napadal. Vzdy se samozrejme kal a kal a porad ta stejna pisnicka a ja porad chtela verit a videt jak se meni..a ja blbec otehotnela znovu. No nema asi smysl popisovat co dal. Muj cit vuci nemu uz umrel. Tim jsem si stoprocentne jista. Ikdyz tomu porad nejak nemuzu uverit. Mam vzdy tendence k te vire a jsem proste slaba. Ale mesice plynou. A kazdym mesicem si to v hlave zpracovavam vic a vic. Myslim, ze uz vic zklamana z nej byt nemuzu, ale stejne me to vzdy dostane. Nedokazu to proste pochopit. Prisla jsem o kamaradky, protoze nedokazaly pochopit, jak s nim muzu byt. Prisla jsem o rodice, protoze jsem stala na jeho strane..hm, kdyz to tak ctu po sobe, tak jsem fakt krava..omlouvam se za long story

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3109
5.1.20 22:08

Nj, vis to sama. Co ti k tomu vic napsat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7745
5.1.20 22:11

Nikdy není pozdě přiznat chybu, napravit vztahy s rodinou, přáteli a zacit znovu bez tyrana. Určitě to nebude jednoduchý, pravděpodobně si sahnes na i dno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 22:17
@JancaS84 píše:
Nikdy není pozdě přiznat chybu, napravit vztahy s rodinou, přáteli a zacit znovu bez tyrana. Určitě to nebude jednoduchý, pravděpodobně si sahnes na i dno.

Dekuju. Sama nemuzu uverit, kam jsem to sebe a deti dostala.

• Citovat
  • Nahlásit
954
5.1.20 22:18
@JancaS84 píše:

@JancaS84 Moc krásně napsáno, úplně souhlasím. Musíte se odhodlat a situaci začít řešit. Ne jen pořád doufat a čekat…Bude ti těžké, ale zvládli to jiní (jiné), zvládnete to taky…musíte opravdu chtít…Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 22:23
@Petája píše:
@JancaS84 Moc krásně napsáno, úplně souhlasím. Musíte se odhodlat a situaci začít řešit. Ne jen pořád doufat a čekat…Bude ti těžké, ale zvládli to jiní (jiné), zvládnete to taky…musíte opravdu chtít…Držím palce :hug:

S tim doufanim a cekanim..dekuju za probrani. Mela jsem zatemnenej mozek a porad se snazila tomu jakoby neverit. Jenomze v mem podvedomi se to vse strasne bilo a ja postupne upadala do deprese..ted je cas konat.

• Citovat
  • Nahlásit
765
5.1.20 22:40

Podivej, to, co se stalo tobe, se stalo i spouste jinych zen. Nevycitej si to, minulost nezmenis. Prijmi situaci takovou, jaka je, a rozmysli si, jakym zpusobem ji chces zmenit. Je na case, abys obnovila vztahy k rodine a pratelum. Jak jsi na tom s praci a financemi? Kde bys v pripade rozvodu s detmi bydlela? To jsou veci, na kterych je potreba zapracovat, aby s sebe a deti osvobodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.20 23:13
@Leni_2019 píše:
Podivej, to, co se stalo tobe, se stalo i spouste jinych zen. Nevycitej si to, minulost nezmenis. Prijmi situaci takovou, jaka je, a rozmysli si, jakym zpusobem ji chces zmenit. Je na case, abys obnovila vztahy k rodine a pratelum. Jak jsi na tom s praci a financemi? Kde bys v pripade rozvodu s detmi bydlela? To jsou veci, na kterych je potreba zapracovat, aby s sebe a deti osvobodila.

Ja vim. A ted je to jedine nad cim premyslim. Jsem na RD, penize zadne. Premyslim nad odstehovanim se k babicce, ikdyz je to malickej byt, ale je to jedine misto, kam muzu s detma jit. Alespon prechodne. Babicka ma chatu, tak premyslim i nad ni. Budu ji muset o tom rict a toho se bojim nejvic. Nechci ji delat starosti, je strasne citliva.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 16:52

Me vcera napadnul pritel v opilosti. Nejdriv do me ryl, az me vyprovokoval ze jsem mu dala facku a on me zacal skrtit a hodil me na zed. Pak odeselOl a od ty doby o nem nevim. Deti nemame.

• Citovat
  • Nahlásit
3778
7.1.20 15:56
@Anonymní píše:
Me vcera napadnul pritel v opilosti. Nejdriv do me ryl, az me vyprovokoval ze jsem mu dala facku a on me zacal skrtit a hodil me na zed. Pak odeselOl a od ty doby o nem nevim. Deti nemame.

A to se chlubíš, nebo jak? Doufej že takovýho chcípáka už neuvidíš nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
10.1.20 14:02

Já jsem tedy mladší než vy. Ale můžu Vám bohužel říct, že neznám člověka který by po 2 ránách nepraštil znovu. A o fackování těhotné ani nemluvím, protože já i lidé v mém okolí máme k těhotných ženám úctu…Je mi Vás teď moc líto, asi bych na Vašem místě uvažovala, jestli mám šanci z toho vztahu zmizet…Přeju hodně štěstí. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat