Mladé maminky do 22 let

Anonymní
30.11.19 19:37

Mladé maminky do 22 let

Ahoj, předem se omlouvám za anonym ale nechci být zveřejněna.
Chtěla bych se zeptat. Jsou tu nějaké mladé maminky cca do 22 let? S přítelem by jsme chtěli miminko ale je mi teprve 19 let. Proto bych se chtěla zeptat jak jste vy řešili v tahle mladém věku bydlení s miminkem.. bydlíte v podnájmu, u rodičů nebo máte hypotéku? A jak to vše zvládáte s penězma a bydlením :zed: Budu ráda když sem budou psát pouze maminky do 22 let. Děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30.11.19 19:40

Ahoj, je mi 21, dcerunce 2,5 měsíce, vdaná od prázdnin.
Máte obadva práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
30.11.19 19:41

Ahoj, bydlím u partnera. Má dům. Ale on ke o dost starší takže vše zajištěné…

No ale btart se švagrovou, bydlí u rodičů. Bratr vydělává dost ji je 22 jemu 24 a už má 2 dítě. Peníze asi mají, nové věci nakupují vše mají po tom prvním dítěti, vyzijou dobře ale to bude i tím že bydlí u rodičů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 19:45

@Trnečka137 Ano práci máme oba dva

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 20:04

Otěhotněla jsem ve 22, rodila ve 23, tak snad nevadí.
Máme hypotéku, přítel má naštěstí dobrou práci, takže vše zvládáme. Já jsem před mateřskou neměla moc vysoký plat, takže pak pokles na mateřskou a rodičovský příspěvek nebyl takový „šok“.

• Citovat
  • Nahlásit
291
30.11.19 20:20

Ahoj už jsem starší, ale první dítě jsem měla v 21 letech. Byt jsem si splacela svůj a práci jsem měla taky, takže jsem byla zajištěna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256
30.11.19 20:31

Ahoj, je mi 24 a mám dvě dcery (2 r. 5 měsíců a 3 měsíce). Zatím bydlíme v podnájmu ale brzy snad pujdeme do svého. Zvládáme to skvěle. Manžel je pracovitý a dobře vydělává :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
255
30.11.19 20:43

Ahoj, mě i manželi je 21. Bydlíme ve svém. S penězi vycházíme normálně. On pracuje, já na rizikovém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21058
30.11.19 20:54

Záleží co máš za chlapa. Já měla syna ve 21 letech a bydleli sme v pronájmu. Ale musí mít chlap, práci aby utahl bydlení a uzivil rodinu. Pak je fuk kolik vám je. A jestli mít pronajatý byt nebo platit hypo, už není takový rozdíl :nevim: možná pronájem je i lepší, když nestačíte s penězi, tak můžete sehnat levnější. Když nezvládnete platit hypo jste v pytli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 21:18

Ahoj. Je mi teda 23, ale to je asi jedno ne. Dítě jsem teda neplánovala, stalo se, rodit už jsem měla před týdnem, ale to je zase jiná pohádka. Prvorodička no. No každopádně v 19ti by jsem dítě ještě nechtěla. Zaměřila by jsem se hlavně na práci ať mám aspoň praxi a mateřskou, no a pak taky záleží jak jste na tom finančně teď. Můj chlap třeba vydělává 45 tisíc takže vyžijeme dobře i s mateřskou i následné rodičákem, rozhazujeme a je to asi tak akorát na normální žití zdá se. No a bydlíme teda v pronájmu, ale šetřit na svoje budeme pořád. Rozhodně by jsem nechtela dítě a počítat peníze, protože jen ta výbava a celkově lékárna pro mě docela dost stála a to toho ještě bude.

• Citovat
  • Nahlásit
6472
30.11.19 21:34

Já měla první dítě ve 21 letech, byla jsem na VŠ a žili jsme v pronajatém bytě. Tak se nám narodilo i druhé dítě, a když jsem dostudovala a nastoupila do práce, pořídili jsme si vlastní domek. První bylo plánované a moc chtěné, touha po rodině se u mě objevila také v 19, ale o první miminko jsme přišli, tak jsem rodila až v těch 21.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.19 21:39

Ahoj bude mi 21 a mám 4 měsíční dvojčata :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
296
30.11.19 21:40
@Anonymní píše:
Ahoj bude mi 21 a mám 4 měsíční dvojčata :lol:. Máme hypotéku na byt, přítel dobrou práci a skvělou rodinu.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
30.11.19 21:42
Ahoj bude mi 21 a mám 4 měsíční dvojčata :lol:. Máme hypotéku na byt, přítel dobrou práci a skvělou rodinu.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12
30.11.19 21:44

Je mi 23, dceři 18 měsíců. Malá byla plánována, přítel je starší. Bydlení máme vlastní, přítel zdědil domek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat