Mladší partner o 10 let

Anonymní
7.7.15 20:32

Mladší partner

Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat na Váš názor a prosím o zachování anonymu.
Je mi 28 a jsem vdaná, ale ne šťastně. Vše u nás funguje hlavně kvůli malému 7 let mu teď bude. Teď jsme si začala čím dál víc rozumět s jedním svým dlouholetým kamarádem. Znám ho podstatě už od doby co byl dítě. Je mu teď 18 a já se do něj zamilovala. No je to vzájemné, on přiznal jako první, že mě chce už dlouho. Co si o tom všem myslíte? Jinak je to skvělí a zodpovědný kluk na svůj věk až moc. Děkuji za každý názor

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20854
7.7.15 20:36

Osmnáctiletý mladíček bude zcela jistě po zbytek života ležet u nohou starší ženské s cizím dítětem. Pokud je on zodpovědný až dost, pak tobě té zodpovědnosti hodně chybí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.15 20:43

@hanka.br. jo asi máš pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.7.15 20:49

Mě, o 7 let starší ženské s cizím dítětem leží u nohou už 8 let ten, co byl taky mladíček. V srpnu máme svatbu, neříkám, že to bude po zbytek života, ale za každý den jsem ráda

• Nahlásit
  • Citovat
7.7.15 20:52

Mladsiho brzo prestane bavit bejt s cizim ditetem doma bohuzel je to tak. budes riskovat jistotu diky 18letemu klukovi co jeste ani nema skoro pojem o zivote? ja bych do toho nesla promin je to nezodpovedne. uvedom si jak to prijme dite? nevim, je to tvuj zivot a muj nazor.. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
7.7.15 20:53

Být vám aspoň o 5 let víc, tak asi pohoda (když teda pominu to, že jsi vdaná), ale 18 :think: To s jeho mámou sekne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.15 20:54

Anonzm moc děkuji. Já pořád váhám, je fakt, že mého syna má rád a dost si hrají už asi tři roky spolu, ale pořád váhám co a jak dál. On by chtěl být semnou stále a pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
Janiecka
7.7.15 20:55

@RadkaCh @marketasulcova28 jo je to těžké už tím kolik mu je, jsem stejného názoru

Příspěvek upraven 07.07.15 v 21:01

• Nahlásit
  • Citovat
20854
7.7.15 20:57
@Anonymní píše:
Anonzm moc děkuji. Já pořád váhám, je fakt, že mého syna má rád a dost si hrají už asi tři roky spolu, ale pořád váhám co a jak dál. On by chtěl být semnou stále a pořád.

Viděla jsi Setkání v červenci? Ono je to zpočátku hodně vzrušující, ale časem budeš hlavně ty pociťovat ten rozdíl mezi vámi. Ty budeš mít dvě děti a oběma budeš za mámu, ne za partnerku. Ne, není to univerzální a 100% předpověď, ale velmi pravděpodobná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.15 20:57
@Janiecka píše:
@RadkaCh @marketasulcova28 jo je to těžké už tím kolik mu je

no prave bala bych se toho veku :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29371
7.7.15 21:00
@Anonymní píše:
Dobrý den, prosím Vás chtěla bych se zeptat na Váš názor a prosím o zachování anonymu.
Je mi 28 a jsem vdaná, ale ne šťastně. Vše u nás funguje hlavně kvůli malému 7 let mu teď bude. Teď jsme si začala čím dál víc rozumět s jedním svým dlouholetým kamarádem. Znám ho podstatě už od doby co byl dítě. Je mu teď 18 a já se do něj zamilovala. No je to vzájemné, on přiznal jako první, že mě chce už dlouho. Co si o tom všem myslíte? Jinak je to skvělí a zodpovědný kluk na svůj věk až moc. Děkuji za každý názor

být vám oběma o pár let víc, tak to není žádný problém… kdyby měl tak pětadvacet a ty pětatřicet, tak jako by žádný věkový rozdíl nebyl… ale v osmnácti je kluk spíš ještě dítě… ale věřím, že někomu to vyjít může… na druhou stranu, když to nezkusíš, tak to nikdy nezjistíš… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6583
7.7.15 21:00

Kdyby on měl něco odžito, tak budiž, ale takhle bych do toho určitě nešla. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
7.7.15 21:13

Uz to zive vidim, udelate si hned samozrejme dalsi dite na potvrzeni vasi lasky, ale za par let klukovi dojde, ze je na tebe moc mladej a ze si nic neuzil a ze chce svobodu a holky. A zdrhne a ty po 30 s dvema(mozna 3) deckama(kazde s jinym) budes davat inzeraty na seznamky a hledat vola, ktery by te chtel a staral se. :zed:

Příspěvek upraven 07.07.15 v 21:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2687
7.7.15 21:14
@Regina Hero píše:
být vám oběma o pár let víc, tak to není žádný problém… kdyby měl tak pětadvacet a ty pětatřicet, tak jako by žádný věkový rozdíl nebyl… ale v osmnácti je kluk spíš ještě dítě… ale věřím, že někomu to vyjít může… na druhou stranu, když to nezkusíš, tak to nikdy nezjistíš… ;)

To by byl taky pruser, vetsina kluku v 25 toho taky moc nezazila. :think: Takovej vekovej rozdil je vzdycky pruser, ale tak nejak to muze fungovat u starsich lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.7.15 21:16

@Scarabeuss tak to určitě ne. Mam dvě práce a velmi slušné a další dítě vůbec naplanuju. Takže to asi těžko. Ale je to váš názor

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama