Mladší přítelkyně než dcera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Georgiana.D
Povídálka 16 příspěvků 31.08.19 17:13
Mladší přítelkyně než dcera

Mile damy, :mavam:

rada bych se zeptala, jaky mate názor na situaci, kdy si otec najde pritelkyni mladsi, nez ma dceru? Kvuli zachovani anonymity nebudu uvadet přesný vek otce a jeho přítelkyně, ale mezi mym otcem a jeho partnerkou je rozdíl 30 let. :roll: Mne je 25, mam manzela, cekame miminko a s otcem se vidim parkat mesicne, nemame nejak vyborne vztahy, ale vidame se a lepime diry z meho detsvi. Otec se ke mne nikdy nechoval jako ke sve milovane dceri, spis me castoval vycitkami a tak nejak nevim, jaky je to pocit, kdyz Vas tata miluje… Nicmene dokud nikoho nemel, snazil se, ted uz zas moc ne.. tu jeho holku jsem poznala, vypada mile, ale nevim, jak se k ni chovat.. rozhodne ji nebudu brat jako macechu, spis ji beru jako dite, to se otci samozrejme moc nelibi, ze bych mela projevit respekt.. :roll: na to jsem mu samozrejme rekla, ze nemuze cekat, ze se k ni budu chovat jako k nekomu, komu je ctyricet..

Jsem prejici, at je s kym chce, ale nejsem z toho nijak stastna, spis mi to prijde divne.. asi jsem i sobec :nevim: a o sourozence nestojim, uz i jen kvuli krivdam z detstvi.. cela historie s mym otcem je dost složitá a nehezka, takze me chovani neni bez příčiny.. nechci ty vztahy uplne pokazit, jsou dost chatrne..

Napiste prosim svuj nazor na celou situaci i kritiku na svou osobu beru. Vynechte prosim urazky a nadavky.

Dekuji

G.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23487 příspěvků 31.08.19 17:30

Já myslím, že je to otce věc, možná se ještě dočkáš sourozence. Pokud chceš pracovat na vztahu otec-dcera, tak buď tolerantní. Jemu se třeba tvůj výběr partnera taky nemusí líbit

maja45
Kecalka 222 příspěvků 31.08.19 17:31
@Georgiana.D píše:

rada bych se zeptala, jaky mate názor na situaci, kdy si otec najde pritelkyni mladsi, nez ma dceru? Kvuli zachovani anonymity nebudu uvadet přesný vek otce a jeho přítelkyně, ale mezi mym otcem a jeho partnerkou je rozdíl 30 let. :roll: Mne je 25, mam manzela, cekame miminko a s otcem se vidim parkat mesicne, nemame nejak vyborne vztahy, ale vidame se a lepime diry z meho detsvi. Otec se ke mne nikdy nechoval jako ke sve milovane dceri, spis me castoval vycitkami a tak nejak nevim, jaky je to pocit, kdyz Vas tata miluje… Nicmene dokud nikoho nemel, snazil se, ted uz zas moc ne.. tu jeho holku jsem poznala, vypada mile, ale nevim, jak se k ni chovat.. rozhodne ji nebudu brat jako macechu, spis ji beru jako dite, to se otci samozrejme moc nelibi, ze bych mela projevit respekt.. :roll: na to jsem mu samozrejme rekla, ze nemuze cekat, ze se k ni budu chovat jako k nekomu, komu je ctyricet..

Jsem prejici, at je s kym chce, ale nejsem z toho nijak stastna, spis mi to prijde divne.. asi jsem i sobec :nevim: a o sourozence nestojim, uz i jen kvuli krivdam z detstvi.. cela historie s mym otcem je dost složitá a nehezka, takze me chovani neni bez příčiny.. nechci ty vztahy uplne pokazit, jsou dost chatrne..

Napiste prosim svuj nazor na celou situaci i kritiku na svou osobu beru. Vynechte prosim urazky a nadavky.

Dekuji

G.

Tvoje pocity dokážu pochopit. Sobecká mi nepřijdeš. Prostě se do tebe promítají vzpomínky z dětství a zvláštní pocit z věku přítelkyně otce, která je mladší než ty. Jste asi plus-minus vrstevnice, a tak bych s ní komunikovala. Já patřím mezi ty, co si myslí, že až na vyjímky takhle velký věkový rozdíl dlouho klapat nemůže, ale otec má právo mít partnerku podle svého gusta se všemi klady i zápory, co k tomu patří. Pokud je štastný, přej mu to…třeba ve finále získáš kamarádku a s otcem tě to sblíží, vše ukáže čas

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 31.08.19 17:37

Problem nevidim v mlade pritelkyni, ale ve tvem vztahu s otcem. Nova pritelkyne je jen zastupny problem.

g.sandova
Kelišová 6221 příspěvků 31.08.19 17:43

@Georgiana.D chovat by ses k ní měla slušně. Je jedno, kolik jí je. Je podobně mladá jako ty, tak jako k vrstevníci.
Nebyla bych nadšená, to ne. Ona ale za Váš vztah nemůže

jannina1
Závislačka 4883 příspěvků 31.08.19 18:01

Je to ciste jeho vec.Proc ji brat jako dite? Ja bych nahodila neutralni tema a mluvila bych s ni jako de znamou.

mrav
Vesmírná mluvilka 32110 příspěvků 31.08.19 18:09

Vždycky ve vztahu vidím problém, pokud je dcera starší než nevlastní matka. :pankac:

Georgiana.D
Povídálka 16 příspěvků 31.08.19 18:23
@g.sandova píše:
@Georgiana.D chovat by ses k ní měla slušně. Je jedno, kolik jí je. Je podobně mladá jako ty, tak jako k vrstevníci.
Nebyla bych nadšená, to ne. Ona ale za Váš vztah nemůže

Slusne se k ni chovam, to ano, otec si spis predstavuje ze se k ni budu chovat jako k nahradni mamince a to nepripada v uvahu,

Georgiana.D
Povídálka 16 příspěvků 31.08.19 18:25
@jannina1 píše:
Je to ciste jeho vec.Proc ji brat jako dite? Ja bych nahodila neutralni tema a mluvila bych s ni jako de znamou.

Je mladsi, nez ja, mluvim s ni slusne, ale ne jako s macechou..

Georgiana.D
Povídálka 16 příspěvků 31.08.19 18:28
@maja45 píše:
Tvoje pocity dokážu pochopit. Sobecká mi nepřijdeš. Prostě se do tebe promítají vzpomínky z dětství a zvláštní pocit z věku přítelkyně otce, která je mladší než ty. Jste asi plus-minus vrstevnice, a tak bych s ní komunikovala. Já patřím mezi ty, co si myslí, že až na vyjímky takhle velký věkový rozdíl dlouho klapat nemůže, ale otec má právo mít partnerku podle svého gusta se všemi klady i zápory, co k tomu patří. Pokud je štastný, přej mu to…třeba ve finále získáš kamarádku a s otcem tě to sblíží, vše ukáže čas

Dekuji za radu, take s ni tak komunikuji, otci se spis nelibi, ze ji odmitam brat jako macechu, ze se nechovam tak, jako v jeho predchozich vztazich.

Georgiana.D
Povídálka 16 příspěvků 31.08.19 18:32
@lleennttiillkkaa píše:
Já myslím, že je to otce věc, možná se ještě dočkáš sourozence. Pokud chceš pracovat na vztahu otec-dcera, tak buď tolerantní. Jemu se třeba tvůj výběr partnera taky nemusí líbit

Manzela ma rad, to bych do toho nezatahovala, co se otci nelibi, je níže v komunikaci, plus to, ze jeji rady o tehotenstvi, kdyz sama dite nema a tehotna nebyla neberu moc v potaz a mam treba uplne opacny nazor. Dle otce bych mela projevit vetsi respekt :roll:

maja45
Kecalka 222 příspěvků 31.08.19 19:38
@Georgiana.D píše:
Slusne se k ni chovam, to ano, otec si spis predstavuje ze se k ni budu chovat jako k nahradni mamince a to nepripada v uvahu,

Tak to je nesmysl vzhledem ke skoro stejnému věku. Chovej se k ní k jako vrstevnici.

Venetia
Hvězda diskuse 45770 příspěvků 31.08.19 20:07
@Georgiana.D píše:

Dekuji

G.
hlavne je to uplne jedno , protoze to je jeho vec a ty to nijak neovlivnis .
@Georgiana.D píše:
Je mladsi, nez ja, mluvim s ni slusne, ale ne jako s macechou..

a jak se mluvi s macechou?

g.sandova
Kelišová 6221 příspěvků 31.08.19 20:13
@Georgiana.D píše:

Tak to snad nemůže čekat :nevim:

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 31.08.19 20:30
@Georgiana.D píše:

Pokud nejsou manzele, tak k tomu neni zadny duvod.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama