Mléčné zuby

Anonymní
10.7.20 09:19

Mléčné zuby

Dobrý den, synovi ještě pořádně nevylezla mléčná jednička? Poraďte co mám dělat? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1937
10.7.20 09:21

A kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1926
10.7.20 09:21

Jit k zubaři, pokud se ti neco nezda. Kolik mu je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4213
10.7.20 09:22

Kolik mu je let, měsíců? Má nějaké jiné zuby? Všeobecně zuby můžou růst v různém věku a různém pořadí. Pokud je to mimino, třeba do roka, neřešila bych to. Pokud je to starší dítě a má všechny nebo téměř všechny ostatní zuby, zašla bych k zubaři. Udělá rtg jestli je zub správně založený. A i kdyby nebyl, tak holt bude mít mezeru, než mu tam naroste zub stály. Dělají se i mezerniky, aby tam zůstalo místo na ten stálý zub.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.7.20 09:23

Rok a dva měsíce, zatím jsme nebyly kvůli koronaviru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
10.7.20 09:26

Aha, tak se někam objednej a uvidíš co na to zubar, sama s tím stejně nic nezmuzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.7.20 09:26

@chaela má zatím 8 zubů a rostou další.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.7.20 09:27

@Helca83 asi nám nic jiného nezbyde, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4213
10.7.20 09:33

@Mi1919 no kolem toho roka se stejně s dětma chodí na první preventivku, tak nevím co řešíš. Objednej ho a zubařce to rekni. Ona zvolí adekvátní postup. Pokud je zub vylezly napůl, nejspíš vyleze úplně, jen mu to trvá. Pokud tam není vůbec, může vylézt později, ale taky nemusí být vůbec založený. Vše se ale dá bez problémů řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
10.7.20 10:25
@Mi1919 píše:
Rok a dva měsíce, zatím jsme nebyly kvůli koronaviru.

Nevymlouvej se na koronavir, ziju v nejhorší oblasti a prevence normalne bezi. V roce mel byt uz u zubaře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1021
10.7.20 10:32
@Kaileee píše:
Nevymlouvej se na koronavir, ziju v nejhorší oblasti a prevence normalne bezi. V roce mel byt uz u zubaře

Třeba to není výmluva u nás zubařka březen-duben brala jen akutní případy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.7.20 10:59

@Kaileee no tak protože máme zubaře v poliklinice a hned vedle ty polikliniky je odběrové centrum tak se mi tam fakt nechce lézt zbytečně. Proto jsem tady a ptám se na rady a komentáře typu, že se vymlouvam si prosím odpust. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3720
10.7.20 11:09
@Mi1919 píše:
@Kaileee no tak protože máme zubaře v poliklinice a hned vedle ty polikliniky je odběrové centrum tak se mi tam fakt nechce lézt zbytečně. Proto jsem tady a ptám se na rady a komentáře typu, že se vymlouvam si prosím odpust. Děkuji

Pokud je zdravi tveho ditete zbytecnost, tak tu neni o cem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.7.20 11:13

@Kaileee není to zbytečnost, je to na prvním místě. Ale pokud vidím že ho to nebolí tak nebudu panikarit a lézt do nemocnice, když vím co je tam venku :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.7.20 11:15
@Mi1919 píše:
@Kaileee není to zbytečnost, je to na prvním místě. Ale pokud vidím že ho to nebolí tak nebudu panikarit a lézt do nemocnice, když vím co je tam venku :palec:

A chtěla jsem jen zkušenosti od ostatních maminek, co to může znamenat ať vím na co se připravit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama