Jaké mléko, když má dítě koliky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admin
Extra třída :D 10781 příspěvků 22.02.18 15:57

Dobrý den,
dívala jsem se mezi recenze kojeneckých mlék na eMiminu a našla jsem tam Hami Citlivé bříško - Zácpa a koliky. Některé maminky doporučí také Bebivita mléko.

Případně doporučuji ještě k pročtení starší diskuze

Snad pomůže a brzy bude dobře! :hug:

Držím palce,
Monika

Reklama

Reakce:

Kolousek1
Povídálka 47 příspěvků 01.03.18 21:14

Na koliky vřele doporučuji mléko Beba comfort. Náš malý na koliky trpěl opravdu hodně a až po tomto mlíčku se mu bříško dalo do pořádku. Na blinkani ale bohužel nepomáhá, náš malý má reflux a blinká stále i teď v půl roce :nevim: Když jsem zkusila AR mléko, tak se úplně ucpal a zase byly problémy s bříškem.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama