Mléko babylove dm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JaanaT
Povídálka 12 příspěvků 31.12.18 23:22
mléko babylove dm

Dobrý den, používáte někdo prosím mléko babylove z dm? Dávám ho 11.měsíčnímu synovi, konkrétně číslo 2, zkoušeli jsme 3ku, která by měla být od ukončeného 10.měsíce ale malý ji nechce, myslíte, že nevadí užívat mléko babylove číslo 2? Jednou nám pediatr řekl, že např. u sunaru se dává do roka jednička, že je lepší než pokračovací 2ka. Tak nevím, zda to něčemu vadí. Děkuji za odpověď

Reakce:
warita
Echt Kelišová 9090 příspěvků 31.12.18 23:24
@JaanaT píše:
Dobrý den, používáte někdo prosím mléko babylove z dm? Dávám ho 11.měsíčnímu synovi, konkrétně číslo 2, zkoušeli jsme 3ku, která by měla být od ukončeného 10.měsíce ale malý ji nechce, myslíte, že nevadí užívat mléko babylove číslo 2? Jednou nám pediatr řekl, že např. u sunaru se dává do roka jednička, že je lepší než pokračovací 2ka. Tak nevím, zda to něčemu vadí. Děkuji za odpověď

ja ji pouzivala do asi 18m. Nejak nemam rada zmeny. Ale moje mala ma rada vsechno :D

Ketris
Echt Kelišová 9768 příspěvků 31.12.18 23:35

Neresila bych to ;)

Lily-en
Povídálka 43 příspěvků 01.01.19 00:38

Prvotní mlicka jsou vyzivnejsi, takže to určite nevadí :-)

vejilka
Závislačka 4884 příspěvků 01.01.19 00:45

Nevadí to, já dávala 2 tuším až od 1,5 roku. 3 měl až skoro do tří let ;) Pravda, byl tedy víc buclatější. Ale nevím, zda to bylo tím :nevim:

brumi
Kelišová 6600 příspěvků 01.01.19 06:06

jasně že nevadí, jsou vydatnější,více toho mají v sobě, dokud šmakuje ať si pije jak dlouho chce :)

vtipna
Kecalka 198 příspěvků 01.01.19 09:28

My mame trojku,ikdyz by mohla i to dalsi od 12 mesicu…hlavne,ze ji zasyti pres noc. :)

JitulinaS
Povídálka 11 příspěvků 21.01.19 19:41

Mamci jde u vas koupit jeste mlicko babylove? Ja sla dneska pro to od 12.mes. a v regalu ani jedno 8o . Od prodavacky mi bylo receno ze nebude dlouhodobe moznost nakupu. Tak a co ted? Tak by me zajimalo jak to je jinde a zda skonci i ty ostatni mlicka babylove

Kaci89
Kecalka 318 příspěvků 21.01.19 19:42

@JitulinaS co eshop??

Kriss Tina
Kelišová 7118 příspěvků 21.01.19 19:46

U nás jsou, kupovala jsem v tejdnu a bylo jich dost. Jestli nebudou dlouhodobě tak přejděte na jinou značku, popř jestli ti jde o cenu tak prakticky to samé mají v rosmanovi…

Kaci89
Kecalka 318 příspěvků 21.01.19 19:48

Ted koukam ze i v tom eshopu jsou nedostupny

Micaella22
Zasloužilá kecalka 742 příspěvků 21.01.19 19:50

Dnes jsem byla nahodou v praze 2× v DM a meli je tam… tak si nakup do zasoby, kde ho najdes

JitulinaS
Povídálka 11 příspěvků 21.01.19 20:34

Presne ani na eshopu ho taky nemaji. Bohuzel jinde si ho nepokoupim u nas jsou 2 prodejny a nic nemaji. Jinak pak moc daleko od nas abych si pro ne dojela. Nevim zda mi jiny bude pit, zkouseli jsme sunar a ten nechtel. A presne jak pisete jde mi i o cenu. Tak rychle pokoupim alespon tu 3 to by mohl pit kdyz je to stejna znacka

Kriss Tina
Kelišová 7118 příspěvků 21.01.19 20:38

@JitulinaS stejná značka ale ne stejná chuť, ty pro mladší děti jsou pěkné hnusné na chuť, syn pije až to od roka, tak zas ať nekoupíš zásobu kdyby to pak nechtel…

JitulinaS
Povídálka 11 příspěvků 21.01.19 20:48

To si taky rikam. I toho sunaru jsem koupila nastesti teda jen 2× krabici a muzu si to asi vypit sama

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >