Netekoucí lahvička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mimi92
Povídálka 42 příspěvků 28.12.18 22:49
Netekoucí lahvička

Ahoj maminky, potřebuji radu nebo spíše doporučení na láhev nebo hrnek pro 18.měsíční dítě. Vyzkoušela jsem už spousty značek (Avent, Mum, Twist shake,…) vždy se láhve zdály, že jsou netekoucí, ale pokaždé když se mi láhev naklonila v tašce nebo s ní malý praštil o zem, tak hned byla louže :zed: Chtěla bych teď vyzkoušet nějakou s brčkem, ale nechci zase zbytečně vyhodit peníze za šmejd :D

Všem moc děkuji za reakce.

Reakce:
Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 28.12.18 22:55
@mimi92 píše:
Ahoj maminky, potřebuji radu nebo spíše doporučení na láhev nebo hrnek pro 18.měsíční dítě. Vyzkoušela jsem už spousty značek (Avent, Mum, Twist shake,…) vždy se láhve zdály, že jsou netekoucí, ale pokaždé když se mi láhev naklonila v tašce nebo s ní malý praštil o zem, tak hned byla louže :zed: Chtěla bych teď vyzkoušet nějakou s brčkem, ale nechci zase zbytečně vyhodit peníze za šmejd :DVšem moc děkuji za reakce.

Obema klukum davam piti do lahvi od Kubik Waterrr, naprosto netecou, daji se i zavrit, kdyz je prevazim. Mladsi ji ma od 6 mesicu na vodu.

Kdyz chci mensi velikost netekouci lahve, tak takova 0.33l ruzova kojenecka voda, co maji treba v DM, ta ma take bezkapkove vicko.

mimi92
Povídálka 42 příspěvků 28.12.18 23:01

@Limi123 dobrý tip, moc děkuji. Za ty penízky to ráda vyzkouším, i kdyby nám tekly tak mě to tolik mrzet nebude :lol:

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 28.12.18 23:05
@mimi92 píše:
@Limi123 dobrý tip, moc děkuji. Za ty penízky to ráda vyzkouším, i kdyby nám tekly tak mě to tolik mrzet nebude :lol:

Netece. Leda kdyz s tim dite naschval strika :-)

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 28.12.18 23:09

… jinak ty s brckem jsme meli take, tam nebyl problem s tecenim pri padu, ale obcas jsem blbe zasroubovala ten uzaver, nebo casem prestal tesnit a pak mi to nekam vyteklo. Ten Kubik je bezkonkurencni (vyzkousela jsem toho take hodne) a vidam ho i kolem sebe casto, takze nejsem jedina.

Uživatel je onlinepedigka
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 28.12.18 23:22

Ta „růžová“ kojenecká voda je značky: Rajec. Tuhle lahvičku používám :oops: .
Na tehlech lahvičkach syn konečně pochopil princip netekoupich pitek :dance: .

Jen pozor, aby dítě pítko nekousalo. Logopedka doporučuje pítko, které „končí před zubama“. Syn to vždy zkousne při pití:-( (mám na mysli lahvičku Rajec). Proto lahvičku nechám na ven a doma už bude muset trénovat pití z hrnečku/skle­nicky.

peta81
Ukecaná baba ;) 2173 příspěvků 28.12.18 23:25

@mimi92 mam dve deti a take jsme vyzkouseli dost lahvicek :lol: s brckem byla fajn od tescomy. jinak skvele byly od nuk, se savickou a pak se sportovnim uzaverem. a ted uz jsme davno presli na obyc od piti s tim netekoucim uzaverem, jak pise @Limi123 . od kubika nebo od jupika, fakt vubec netecou. koupim, vypijeme obsah, chvili pouzivame a pak ji proste vyhodim a koupime dalsi. zadne slozite myti :palec:

browneye
Stálice 64 příspěvků 28.12.18 23:25

My ted používáme tuhle https://www.hudy.cz/…82-1812.html a jsem teda maximálně spokojena

mission84
Kecalka 450 příspěvků 29.12.18 00:05

V domacich potrebach Orion jsme koupili pro kluka termosku s brckem.Neteče,je za dobré peníze a zatím se jeví jako neznicitelna a to je co říct po zkusenosti s láhvemi od Tescomy.Za me doporucuji.

mimi92
Povídálka 42 příspěvků 29.12.18 17:18

Všem moc děkuji za doporučení… O té termosce z Tescomy jsem četla dobré recenze, tak uvidím. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >