Reklama

Mletá pískavice a benedikt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aduska912
Kecalka 250 příspěvků 22.09.18 16:11
mletá pískavice a benedikt

Ahoj, jakým způsobem jste užívali rozemleté řecké seno (pískavici) a benedikt? zatím si je plním do tobolek, ale tobolky jsou docela drahé. Rozmíchávaly jste si to třeba do jídla?

Reklama

Reakce:

LLenule111
Závislačka 3333 příspěvků 4 inzeráty 22.09.18 17:25

Používám jej jako koření do jídla, polévky.. prostě posypu. Zkoušela jsem i čaj, ale to mě nechutnalo.

aduska912
Kecalka 250 příspěvků 22.09.18 17:51

@LLenule111 a kolik si toho denně dáváte?

LLenule111
Závislačka 3333 příspěvků 4 inzeráty 22.09.18 18:34

@aduska912 trošku,sypu se to jen do hlavního jídla.

aduska912
Kecalka 250 příspěvků 22.09.18 20:32

@LLenule111 bereto to kvůli kojení?není to málo,když od každého se má denně brát devět tobolek?

LLenule111
Závislačka 3333 příspěvků 4 inzeráty 22.09.18 22:01

@aduska912 na podporu mléka je dobré pít i Caro a čaje pro kojící a taky jsou bezvadná i homeopatika ricinus comunis, brala jsem je a mlíko doslova teklo :dance:

Káťa19
Kelišová 7052 příspěvků 36 inzerátů 26.09.18 12:16

souhlas, pít horké CARO :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >