Reklama

Proč dítě nechce pít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Coolca
Stálice 63 příspěvků 22.09.18 13:44
Proč dítě nechce pít?

Zdravím vás. Potřebuji poradit nebo utesit. Už druhý měsíc mi dítě bojkotuje pití mlika. Je jí 4,5mesice..V létě všichni tvrdili, že je to vedry, pak měla zánět mocovych cest, tak zas mudr. říkala, že je to tím. Za den vypije sotva 600ml, dnes kupříkladu zatím jen 300ml. V úterý na prohlídce měla 6,5kg, na váze vždycky buď stojí nebo lehce stoupá, ale přijde mi, že ta sestra tam s váhou dost caruje. Zkusili jsme X druhů UM, moje odstrikane taky nechce. Savicek a lahviček máme doma už taky nespočet. V noci si vezme něco málo, přes den nespí, takže ji lahvičku nemůžu podstrcit. V poledne má zeleninu, zatim ve fázi ochutnavani. Doktorka je v pohodě, pokud na váze neklesá nebude se mnou nic řešit. Už nevím jak dál, dost mě to vydeptava ta honba za vypitymi mililitry. Chci se zeptat, zda toto někdo taky zažil, zda a kdy se to případně zlepsilo nebo co by pomohlo ke zlepšení. :,(

Reklama

Reakce:

Hadumi
Extra třída :D 13394 příspěvků 22.09.18 13:51

To dělala dcera, začalo to, když jí byly 4m., UM nechtěla vůůůbec, takže kojení s bídou. S váhou jako vy - nepřibírala nebo lehce. A nechutenství jí vydrželo dodnes :lol: , ale dneska už neřeším.

Coolca
Stálice 63 příspěvků 22.09.18 13:53

@Hadumi vždyť neni možné, aby tak málo pila?

Hadumi
Extra třída :D 13394 příspěvků 22.09.18 13:58

@Coolca dcera fakt taky takhle málo pila, hned po tom 4.m. jsme začínali s příkrmy, které nechtěla. Musela jsem si psát tabulku, kolik čeho denně sní (vypije), pak chodit s tabulkou a na vážení k dr., bylo to hrozný, tak od jejího roku jsem to už neřešila. Čím víc jsem to řešila, tím hůř jedla. Úplně si pamatuji, jak jsem zoufale třeba v 16 hod. seděla v obýváku, že za den měla jen dvě kojení (od půlnoci) a jak udělat, abych do ní něco dostala (samozřejmě nedostala, když to bylo „násilím“, tak se z toho poblinkala).

unuděná
Kelišová 5429 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 13:59

Tabulkove by mela s touto vahou vypit cca litr mleka denne,ale 600ml je podle me v pohode,taky bych s nedelala hlavu..ted s prikrmy to bude lepsi,co se tyce pribirani.Hlavne ji neudelej blok nucenim do jidla (i do piti!!).Jestli je spokojena,fyzi­ologicky se vyviji normalne a nehubne,tak se s tim netrap ;)

Coolca
Stálice 63 příspěvků 22.09.18 14:04

@unuděná
Obávám se, že to nedokážu. :roll: strašně se bojím, že je za tím něco jiného. A já musím čekat, až začne klesat, aby doktorka něco udělala.

Anais
Kelišová 5577 příspěvků 23 inzerátů 22.09.18 14:13

@Coolca hlavně klid, pokud něco pije a jí hlady neumře. Nás mudr taky furt stresovala, že je syn hubený a tak, já naprosto na prášky a stejně jsem s ním nic neudělala… pokud pije Um asi jí to stačí, nejsou všichni tabulkoví. Takže pokud vypije 600 ml za den je tam občas tekutinama líp než ten můj čtyřleťák - pití a jídlo úhlavní nepřítel… pokud má počůrané plínky, tak to nehroť :hug: a co voda, čaj ?? taky alternativa tekutiny.
Moje dítko bylo do 1,5 roka kojené, protože jinak nic nechtěl, v půl roce mi tak do roka snědl dvě pidilžičky příkrmu a jídlo začal jíst až to mělo ormální podobu - nic mixlého, Um a flašku nechtěl nikdy,, kaše no to byl řev jen když to viděl. Takže hlavně klid a pohodu , jak já se zbytečně natrápila
Teď nás čeká 5-ti letá prohlídka a už slyším, jak je hubený :dance:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >