Mlíčko pro citlive bříško

Anonymní
30.6.21 10:01

Mlíčko pro citlive bříško

Syn má 3 týdny a já bohužel kvůli lékům nemohu kojit. Stále malého trápí bříško, nadýmání, spí maximálně pět hodin, je neklidny a často pláče. Dnes jsem volala doktorovi a on mi poslal recept na mléko Althera, s tím, že by to mohla být alergie na kravské mléko. Moc se mi to nezdá, že by to takhle bez vyšetření hned předepsal. Nevím, co dělat, prý Althera miminkům nechutná. Mám zkusit ještě třeba HiPP comfort nebo Není sensitive? Nebo byste šly do té Althery?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4432
30.6.21 10:35

Dávala jsem Kendamil AC a vše se upravilo… žádnou alergii neměl, po třech měsících problémy odeznely

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.6.21 10:39

@Verurizeckova já teď davam klasický Kendamil. Ten AC je na předpis?

• Citovat
  • Nahlásit
4432
30.6.21 10:47

Není na předpis, kupovala jsem ho na Mall

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
643
30.6.21 11:28
@Anonymní píše:
Syn má 3 týdny a já bohužel kvůli lékům nemohu kojit. Stále malého trápí bříško, nadýmání, spí maximálně pět hodin, je neklidny a často pláče. Dnes jsem volala doktorovi a on mi poslal recept na mléko Althera, s tím, že by to mohla být alergie na kravské mléko. Moc se mi to nezdá, že by to takhle bez vyšetření hned předepsal. Nevím, co dělat, prý Althera miminkům nechutná. Mám zkusit ještě třeba HiPP comfort nebo Není sensitive? Nebo byste šly do té Althery?

Zkusila bych tu Altheru. Pokud má abkm tak se to zlepší (počítej že tak nejdřív za týden, dva). U takhle malých dětí se abkm nevyšetří (resp. vyšetření není úplně průkazné), je potřeba to zkusit :nevim: A ano, naštepená mléka nejsou chuťově dobrá, ale může mu to pomoct. Zkus to a uvidíš, pak můžeš vyzkoušet třeba nějaká AC mléka která jsou štěpena jen částečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat