Mobil Doogee - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 08:58
Mobil Doogee

Dobrý den :) přemýšlím nad koupí mobilu Doogee BL7000 nebo BL12000. Máte někdo? Zajímalo by mě, zda je dobrý a tak. Děkuji :)

Reakce:
Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 26.11.18 09:10

Mám od nich kvůli nízké ceně S9 a je to opravdu katastrofa.. seká se, je pomalý, foťák fotí hnusně .. už se těším, až ho vyměním aspoň za Xiaomi… ale ty vyšší třídy Doogee snad budou lepší..manžel s ním takové problémy nemá, funguje mu celkem OK (ale má taky pomalou odezvu a horší kvalitu fotek).. ještě to zvažte, já této koupě lituji, to už byl lepší obyčejný mobil Vodafone od nich…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 09:12

@Lucy75 dobre, dekuji :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 09:17

Sháním mobil s velkou kapacitou baterky a tenhle mě na heurece vyskočil s největšíma kapacitama, tak proto ten dotaz :)

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 26.11.18 09:23

jj, s výdrží problémy nemáme..a kolega co má tuto značku (ale teda za pět litrů) si ho chválí.. ale jak říkám,my osobně s jejich odezvou a focením problém máme

Murka
Ukecaná baba ;) 1582 příspěvků 26.11.18 09:35

Katastrofa. Měla jsem já i manžel a vydrželi jsme rok, a pak si koupili jinou značku (Honor x6). Jediná výhoda doogee je ta baterka, jinak nic. Sekal se, fotky na prd, sám od sebe se vypínal i s plnou baterkou, často hlásil plnou paměť, ta přitom byla zaplněná sotva ze třetiny, „super“ bylo i to, že jsem chtěla volat manželovi a telefon si náhodně vybral kontakt ze seznamu a volal na něj. Na reklamaci byly postupně můj i manželův, ale nezlepšilo se nic.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.18 09:36

Aha 8o :? děkuju

martites
Kecalka 197 příspěvků 26.11.18 10:08

:mavam: za nás taky nedoporučuji. Manžel si před 14 dny koupil DoogeeBL7000 a už týden ho má na reklamaci. Přehříval se během nabíjení, přestalo fungovat zamykací boční tlačítko, takže musel čekat až se telefon zamkne sám automaticky. A pak jeden večer byl nabitý na 100% a ráno nešel ani zapnout, protože baterka byla úplně mrtvá…uvidíme za 3 týdny po reklamaci…snad začne normálně fungovat…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 26.11.18 13:50

Taky jsem tady zakládala téma ohledně této značky, ten můj (X5) je zase prolezlej nějakýma skrytýma aplikacema, které mi na pozadí sosaly data neuvěřitelnou rychlostí :D Tomu jsem zamezila zakázáním dat na pozadí, ale kdykoliv se někde připojím k wifi, tak se „aktivují“ a začnou mi naskakovat otravný reklamy přes celou obrazovku :roll: Byl i v servisu a žádná změna. Fotky taky dělá mizerný, s tím musím souhlasit. Jinak teda funguje obstojně, neseká se ani nevolá kam nechci :lol: ale je fakt, že v tom kromě FB Lite vlastně nic postahovaného nemám. Dostala jsem ho darem, to je asi jeho největší výhoda :D a proto jsem si ho i přes ty problémy nechala, jinak by šel okamžitě z domu.

Lucy75
Kecalka 306 příspěvků 2 inzeráty 26.11.18 14:07

@Michelle_M ano, ty vyskakovací nesmysly a reklamy mi vadí nejvíc.. i v opravně mi řekli, že to není malware ani vir, který by šel odstranit, tovární nastavení nepomohlo,
furt tam skáčou číčoviny a nejvíc mi to vadí, když chci třeba volat a musím prva zakřížkovat deset nesmyslů, než se někam dostanu..
přitom mám také zakázané reklamy apod.
prostě se těším na nový mobil :mrgreen: a vidím, že jsme se tu vzáceně shodly, že tuhle značku fakt ne

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2160 příspěvků 26.11.18 20:24
@Lucy75 píše:
@Michelle_M ano, ty vyskakovací nesmysly a reklamy mi vadí nejvíc.. i v opravně mi řekli, že to není malware ani vir, který by šel odstranit, tovární nastavení nepomohlo,
furt tam skáčou číčoviny a nejvíc mi to vadí, když chci třeba volat a musím prva zakřížkovat deset nesmyslů, než se někam dostanu..
přitom mám také zakázané reklamy apod.
prostě se těším na nový mobil :mrgreen: a vidím, že jsme se tu vzáceně shodly, že tuhle značku fakt ne

Mně to omezení dat na pozadí naštěstí zabralo a už se mi nic neotevírá, jinak bych na to neměla nervy, přesně jak píšeš - třeba jsem chtěla rychle vypnout zvonící budík, aby se nevzbudilo i dítě, a smůla :lol: Ale ten telefon je z toho asi úplně šílenej, že nemůže sosat :lol: Furt mi tu svítí upozornění na omezení dat a jedním náhodným ťuknutím to jde zase zrušit, což už se dětem dvakrát povedlo a šup, hned 100 MB v luftě :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Cajthamlová se přirovnala k Farné a říká: Žena se mění celý život

Dietoložka, internistka a hvězda pořadu DoktorKA Kateřina Cajthamlová (56) se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >