Moc bych se chtěla vdávat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nymeria98
Nováček 10 příspěvků 05.01.19 19:35
Moc bych se chtěla vdávat

Ahoj všichni, je mi 21 a příteli 23. Jsme spolu 6let. Žijeme spolu rok. Máme skvělý vztah, ale když nadhodím téma “svatba” nechce o tom ani slyšet. A kolikrát je dost protivný. Vždy to zakončí, že se jednou dočkám. Ale já bych tak moc chtěla mít jeho jméno a být opravdu jeho. Prožít ted DEN. :kytka: Není to jak mluvit o dítěti v našem věku. Na to čas je, ale svatba? :( Máte doma někdo podobného partnera který si vás nechce vzít? Nebo zažila to nekterá a nakonec se dočkala?
PS: vím, že jsme mladí :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
TeSudička
Kecalka 348 příspěvků 05.01.19 19:38

Nemyslim si, ze by nechtel, jen je votravenej z toho, ze ho s tim porad votravujes a cim vic do nej budes sit, tak tim spis on bude couvat…nech to plynout, jednou se dockas :mavam:

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 7068 příspěvků 05.01.19 19:40

Ve 21 bych na to fakt nespechala :D já si budu brát přítele ve 26 se dvěma dětma, ale my to budem mít velký a trvá to naplánovat :D máš času dost :) já mám kamarádky co mají chlapa přes 30, doma děti a vzít si je taky nechce, to už by mi bylo líto, ale řešit to ve 21 bez závazků mi přijde brzo, jak říká přítel, určitě se dočkáš ;)

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17282 příspěvků 05.01.19 19:42
@Nymeria98 píše:
Ahoj všichni, je mi 21 a příteli 23. Jsme spolu 6let. Žijeme spolu rok. Máme skvělý vztah, ale když nadhodím téma “svatba” nechce o tom ani slyšet. A kolikrát je dost protivný. Vždy to zakončí, že se jednou dočkám. Ale já bych tak moc chtěla mít jeho jméno a být opravdu jeho. Prožít ted DEN. :kytka: Není to jak mluvit o dítěti v našem věku. Na to čas je, ale svatba? :( Máte doma někdo podobného partnera který si vás nechce vzít? Nebo zažila to nekterá a nakonec se dočkala?
PS: vím, že jsme mladí :lol:

Chtít svatbu kvůli prožití toho DNU je nezralé. Tvůj partner má pravdu. Ještě je brzy.

Sůvička80
Kecalka 245 příspěvků 05.01.19 19:42

@Nymeria98 : a jak často nadhazujes téma svatba? Třeba tě chce překvapit a čeká na vhodný okamžik a když zase nadhodis téma svatba, tak nechce, aby to vypadalo, že je to na tvůj popud. Takže dej mu čas. Jak říká on, jednou to přijde :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11582 příspěvků 05.01.19 19:46

Je ještě zajoch :) se nedivim, ze se mu nechce do zeneni. Moc o tom nemluv, odradis ho ještě víc. Navíc svatba fakt není o jednom dnu, je to závazek na cely život.

Nymeria98
Nováček 10 příspěvků 05.01.19 19:48
@Tichošlápek píše:
Je ještě zajoch :) se nedivim, ze se mu nechce do zeneni. Moc o tom nemluv, odradis ho ještě víc. Navíc svatba fakt není o jednom dnu, je to závazek na cely život.

@Tichošlápek
Ano to vím

Medičkaa
Kecalka 224 příspěvků 11 inzerátů 05.01.19 19:52

Taky bych poradila vůbec to doma nevytahovat a čekat. Mě se to snad vyplatilo, nechci to tedy zakřiknout (nemám sice ještě prstýnek ale už máme datum o kterém ví i pár našich známých tak už z toho snad necouvne :D ) Já jsem ale v jiné situaci, chlap už jednou ženatý byl a má vůči tomu prostě hrozný blok. Taky jsme oba starší a máme syna. Původně jsem chtěla syna až po svatbě ale čím víc jsem na něj tlačila, tím víc mi dacházelo že takhle se nedočkám ani jednoho. Vy jste ještě mladí a těm chlapům prostě trvá dýl než k tomu dozrajou. Když se vydržíš třeba několik měsíců na tohle téma vůbec nezabrousit, třeba přestane mít pocit že ho do toho tlačíš a sám tě překvapí :)

Nymeria98
Nováček 10 příspěvků 05.01.19 19:54

@Medičkaa Děkuji :)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9256 příspěvků 05.01.19 20:03

Manžel od začátku tvrdil že se zenit nechce na co (bylo mu 26 když jsme spolu začali), tak jsem řekla, že OK. V jeho 28 mě požádal o ruku a letos to budou 4 roky od svatby :)
Kamarádka dostala prstýnek ke 30tinám s dvěma dětmi. Vlastně jsme byli jediní co se brali před dětmi :) chlap do toho potřebuje „dozrát“ znám hodně málo chlapů mladších 25 co se ženili..

skorotehotna
Kecalka 384 příspěvků 05.01.19 20:06

Tak ono je blby, ze chceš svatbu, abys ho “doopravdy měla” a abys zažila “ten DEN”. Nechces si ho třeba vzit protože ho milujes a chceš s nim žít po zbytek života a založit rodinu?

Nymeria98
Nováček 10 příspěvků 05.01.19 20:09

@Kristyna.Vechto­va
Děkuji za odpověď. No právě ja chci aby jsme byli rodina než budem mít děti. Tvrdí, že v 25 o dětech teprv bude uvažovat. Ale je chvilkama trošku sobecký. On on on chapete. Jinak je skvělý a máme se skvěle mám vše! Nemužu si stěžovat. Ale víte co kolem mě se vdavaji a rodí a tak to na me tak dolíha a zavidím jim. Chci to taky zažít. Mít svatbu a pak čekat miminko. Občas mám pocit, že já to nikdy nezažiju. Ještě když vím, zme jsme spolu tak dlouho a ostatni tak 1rok :)

axelina
Ukecaná baba ;) 2456 příspěvků 05.01.19 20:09

@Nymeria98 a co se změní krom toho jmena a teda že budeš mít ten DEN? a nejspíš jeste to bude stát balík peněz… nezmění se nic… kor pokud nehcete děti…měla jsem kamarádku ktera se takto brzy z lasky vdavala a pak se zas brzo rozváděla. tak chodte třeba spolu na plesy to se mužeš taky vyparádit jak nevěsta :-)

Nymeria98
Nováček 10 příspěvků 05.01.19 20:13

@skorotehotna prosím přečtěte si to pořádně a nechytejte se hned, že jsem na psala, že chci prožilt ten den. Jistě miluji ho nejvíc na světě, chci byt oficialne jeho a mit jeho jméno jak už jsem zmiňovala. Ale která žena netouži i potom DNI? :think:

skorotehotna
Kecalka 384 příspěvků 05.01.19 20:15

Já sem si to přečetla poradně, i ty další komentáře. Chci svatbu protože chci ten den, chci ho mít, ostatní to taky mají, já jim závidím a chci to taky:smiley: :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >