moc se těším...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 06.04.09 11:55
moc se těším...

Ahoj maminy…jsem tady taky nová.Nedávno mi vyšel pozitivní test a k doktorce jdu poprvé na ultrazvuk 9.4.,tak jsem nedočkavá… :) Podle poslední menstruace bych měla být tak v 5tt-6tt,ale mám hrozný břicho.Všichni si myslí,že jsem v tom dýl,tak uvidíme,co řekne doktorka.V prvním těhotenství jsem na začátku takovej pupek neměla… :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 06.04.09 12:05

Že by to tentokrát byla dvoj/troj/čtyřčátka :wink: :)

Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 06.04.09 12:23

NESTRAŠ!!!!!!Nejsi první a určitě ani poslední,kdo mi tohle říká…Jen doufám,že mezi nima nebude i doktorka… :lol: Ty jsi na začátku bříško neměla?

Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 06.04.09 12:39

jo a nevíš,prosím tě,jaký je nejlepší mazadlo na strie?V prvním těhotenství jsem se na mazání vyprdla a dodneška si za to nadávám…Hlavně teď,když mi zas roste pupík…

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 06.04.09 12:39

To chce klid, je to tím,že jsou břišní svaly povolený z min.těhu :wink:

taky to tak mám

Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 06.04.09 12:44

snad máš pravdu,ale je to mazec…Asi bych se zbláznila,kdyby mi doktorka oznámila,že čekám dvojčata nebo nedej bože vícerčata… 8O

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 06.04.09 14:41

Míšo, bud v klidu, já v prvním těhu jsem bříško neměla dlouho vidět, ale ted při druhém mi vyskočilo hned, doktorka říkala, že u druhého je to normální!! Já si koupila v lékárně krém přimo na strie.

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 06.04.09 14:59

Gratuluji!

S bříškem v druhém těhotenství zkušenosti nemám, ale myslím, že je to právě tím, že po tom prvním zůstaly povolený svaly a tím se pak snázeji „vyvaluje“ ven…

Proti striím jsem mazala každý večer nejdřív nějakým olejíčkem z lékárny, nepamatuji si název, ale byl dost drahý a když došel, tak jsem koupila Elasti Q, taky v lékárně a je fakt, že mi kůže vůbec nepopraskala, ač jsem přibrala 20kg…ale ono je to prý taky dost individuální…někomu se prostě strie udělají, i kdyby mazal od rána do večera… :roll:

sandrik
Neúnavná pisatelka 19820 příspěvků 06.04.09 15:15

Mišák77 - držím palečky, ať všechno vyjde jak má a budeš mít u sebe za 8měsíců krásné miminko!

holky nestrašte mě, že v druhým těhu je břicho větší, než v prvním :lol: mě už v půlce těhu říkali, jestli nečekám vícerčata nebo jestli se nechystám rodit (a to jsem nakonec ještě přenášela) :lol:

a k těm strijím - mazala jsem docela poctivě nějakým olejíčkem a krémem, přesto to nepomohlo a udělaly se mi strije kolem pupíku (tam nejhlubší a nejtmavší), na stehnech a na zadku, takže na zázračný krémy moc nedám :-/

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 06.04.09 17:19

sandrik, já taky na krémy nevěřím, bud to máš dáno geneticky a nepopraskáš, nebo bohužel. Moje mamča nemazala vůbec, dřív se to nijak neřešilo a nemá ani jednu striji a to měla tři děti. Já sice mažu, ale spíš jen pro ten pocit, že to dělám :D Když jsem byla těhu s prvním, tak jsem jaksi zapomněla mazat prsa a i bez mazání jsou bez prasklinek.

Mikulenka
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 06.04.09 19:16

STRIE-taky myslim ze hodne dela genetika,ja jsem celkem hubena,pribrala jsem v tehu kolem 10kg a mazala i2 krat denne a strie mam…Za to mam silnejsi kamaradku,ktera se s tim rozhodne „nemaze“ :lol: a nema ani jednu…

Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 06.04.09 21:53

Tak to je super holky,takže můžu být namazaná :lol: ,jak chci a stejně budu pruhovaná,jak zebra…Teď jsem se vrátila z práce..Dělám prodavačku-pokladní tady u nás v Příbrami v Penny a je to docela masakr..Pořád tam musíme tahat něco těžkýho,tak jsem zvědavá,co na to řekne ve čtvrtek doktorka,jestli mě třeba nepošle na rizikovku…Mno,u­vidíme… :roll:

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 06.04.09 23:01

rozestoupené svaly to být mohou, ale klidně i těch miminek tam může být víc :lol:

Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 07.04.09 06:42

to je hrozný…já se snad toho čtvrtka,kdy mám jít na první ultrazvuk,nedoč­kám…je to hrůza,jak ten čas rychle letí a pak,když se na něco těšíte,tak to je,jako by se ten čas zastavil…sice je to moje druhý těhotenství,ale všechno prožívám,na všechno se těším a jsem na vše zvědavá,jako bych byla těhu poprvý… :) :)

vjoo
Kecalka 234 příspěvků 07.04.09 17:43

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >