Moc tlustý microblading?

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.1.22 14:04

moc tlustý microblading?

Ahoj, holky jsem 3 hodiny po microbladingu a jsem nešťastná. Ujistěte mě, že se to ještě ztenčí a nebude to tak tlusté :( je to jak pěst na oko, ještě jsem drobná takže o to víc to vyniká.. Mám to namazané, tak proto ty nerovnosti tam, jinak to mám dělaný pudrovou metodou.. Co si o tom myslíte? Mám se bát, že to bude tak tlusté? Na fotce to ještě tak nevyniká jak ve skutečnosti.. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3349
12.1.22 14:07

Je to děsný:(

ale klid, nevypadala jsem o moc lépe. fakt se to nedá poznat jak to bude vypadat. hodně se to změní.

vydrž, stejně už nic teď neuděláš.

vsmechno co jsem zatim viděla nakonec vypadá dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5635
12.1.22 14:10

Vypadá to hodně výrazně no, asi to chce čas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13071
12.1.22 14:11

No, teď to vypadá divně, je to ale čerstvé, ono se to vyloupe, zesvětlá a pak si myslím, že to bude ok. Vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
12.1.22 14:17

Hlavně klid, ono se to vyloupe a zesvětlá. Důležité je pak ty stroupky neloupat, vypadá pigment, vše nechat samo zahojit :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7017
12.1.22 14:24

Já vypadala podobně, ani jsem nechtěla vycházet ven. Když přišel asi po týdnu soused, tak si ani nevšimnul! Teď po půl roce si říkám, že bych to obočí snesla klidně výraznější. Počkej až se sloupnou stroupky. Mám taky pudrovou metodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.22 14:30
@Anonymní píše:
Ahoj, holky jsem 3 hodiny po microbladingu a jsem nešťastná. Ujistěte mě, že se to ještě ztenčí a nebude to tak tlusté :( je to jak pěst na oko, ještě jsem drobná takže o to víc to vyniká.. Mám to namazané, tak proto ty nerovnosti tam, jinak to mám dělaný pudrovou metodou.. Co si o tom myslíte? Mám se bát, že to bude tak tlusté? Na fotce to ještě tak nevyniká jak ve skutečnosti.. :,(

Pfs, vypadala jsem podobně, pak se to vyloupalo a neměla jsem tam NIC. Všichni, že se to objeví… A prd. Musela jsem na korekci. Pak to teda trochu chytlo. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
34615
12.1.22 14:39

Neboj, velice to zesvetla, mne se to napr skoro neudrzelo (stroupky jsem neskrabala) a to jsem
To mela zpocatku jako ty. Za mne cely mikroblading palec dolu, vydrzel pekny chvili, vic se mi osvedcilo pudrove vystinovane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
12.1.22 14:40

Za pár dní to budeš vidět líp…ono se to oloupe a zahojí a nebude to tak nápadné. Taky to mám za sebou 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
577
12.1.22 15:12

Zesvětlá to na 100 %, ale tloušťka – to nevím, ta linka tam prostě takto bude, jenom o mnoho světlejší. Nepředkreslovali ti to před aplikací? Mě to vždycky všude předkreslili, a až po odsouhlasení finálního tvaru se do toho šlo „naostro“.

Jinak na to, že má jít o „pudrovou metodu“, tak mi to připadá strašně „jednolitý“, nevidim žádný stínování…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
12.1.22 15:15

Holky za tohle se i platí jestli se mohu ptát :lol:
Doufám že to takhle nezůstane uprostřed to vypadá jak když to projedes žiletkou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
961
12.1.22 15:28

Je to síla jako no… teď to vypadá jak dva slimáci.
Ovšem mé dvě kolegyně na tom byly a první týden jsem na to furt musela koukat, protože to bylo hrozně nepřirozené. Teď už jsem si na to buď zvykla, nebo to nemají tak výrazné. Takže určitě na tom něco je, že to pak hodně zesvětlá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6709
12.1.22 15:47

Klasickej hnus, ještě napíchat rty a bude to dokonalé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
398
12.1.22 15:48

Nebooooj bude to vypadat uplne jinak Až se to vyloupne. Přísahám. Pak si budeš ještě rikat, ze vlastne čerstvý to vypadá mnohem lip😉

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11665
12.1.22 15:56

Ta tloušťka a tvar ti už zůstane, ale bude to vypadat úplně jinak, až se to vyloupe a zesvětlá. Mně ho dělala fakt tmavé, mám černé vlasy a lidé to vůbec nepoznají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat