Močení v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tapicka
Stálice 65 příspěvků 14.06.19 17:49
Močení v těhotenství

Už 5.den přenáším a chodím každých 10 minut čůrat ani se kvůli tomu nevyspim. Tak 6krat za noc, přes den je to každých 5 až 10minut. Je to normální nebo mám něco s mocakem? Furt cítím tlak na močák a poté musím na WC. Taky se nemůžu zvednout z postele skrz břicho a stojí mě hodně sil se zvednout jak mě dost tlačí a tvrdne břicho a cítím pořád tlaky které ale nebolí jen je hodně cítím a také hodně časté pohyby miminka je hodně aktivní hodně řádí. Myslíte že je to blížícím se porodem?

Reakce:
Anna85
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 14.06.19 17:58

Rekla bych, ze pokud te u curani nic nepali, tak je to normalni. Ja mam do porodu par dni a taky obyvam vic zachod nez zbytek obydli. Je to hruza.
Citim hrozne tlaky na spodek.
Ale nejvíc nejhorsi je bolest kycli v noci :cert:

LilyJane
Kecalka 213 příspěvků 14.06.19 18:05

Mimino už je hodně nízko a tlačí no :( Pokud tě nic nepálí a moč nemá nějakou echt špatnou barvu, tak je to prostě už jenom tím, že máš v břichu přeplněno.
Já teda mám ještě nějaký čas do termínu, ale jednou jsem se rozhodla že se potřetí nepůjdu v noci vyčůrat (necítila jsem to tak akutně) a pak jsem se skoro nemohla zvednout z postele - jak ty říkáš, ztvrdlé břicho, bolí to a celkově se člověk hrabe nahoru jak vyvrácený hroch. Vydrž… máš to za pár :)

Váš příspěvek
Reklama