Modeláž nehtů poprvé - poraďte

253
2.6.10 07:17

Modeláž nehtů poprvé - poraďte

Ahoj, v červenci jdu svědčit na svatbu, tak si chci nechat udělat nehty ať nevěstě nedělám ostudu.
Ještě nikdy jsem ale na žádné modeláži nebyla. Vzhledem k tomu že mi jeden nehet pořád podélně praská tak asi zkusím gelové (nebo porcelánové? :nevim: ) Ale nevím jak na to.
Moje nehty asi musím ostříhat na krátko nebo mi je tam upraví? :nevim: Vlezu se aspoň do 1000 kč,–? :nevim: Nechci nic divokého, líbí se mi jednoduchá francouzská manikůra. Jak dlouho to trvá? :nevim: (Manžel bude muset pohlídat) Jak dlouho před tím, aby pořád vzpadaly hezky? :nevim: Jak často musíte na úpravu (doplnění gelu)? :nevim:
Děkuju M

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2901
2.6.10 07:39

Ahoj. Byla jsem na gelových nehtech jen párkrát, ale na něco ti odpovím. U nás stojí gelové nehty s franc. amanikůrou cca 500. Stříht si je nemusíš, manikérka ti je upraví sama. Nechala bych si je udělat těsně před dnem D - max pár dní předem. S tím doplńováním gelu - třeba mě rostou nehty hodně rychle, takže bych musela každých 14 dní - což se mi nelíbí ani časově ani finančně, takže gelové nehty si nechávám dělat jen před nějakými důležitými událostmi. Trvá to … jejda nevím, myslím tak hodinku? Na to ti určitě odpoví zkušenější.

Každopádně gelové nehty s franc. manikůrou vypadají nádherně, elegantně:)

(Pokud to nevadí, přivtírnu se taky s nehtovým dotazem: Mám nehty docela pevné, ale vždycky, když povyrostou, tak po straně (kde končí nehtové lůžko a nehet začíná růst „do prostoru“ mi prasknou a musím je zastříhnout úplně nakrátko:( Lakování coby zpevnění nehtu moc nepomůže - máte někdo zkušenosti s P-shine? Zpevní to opravu nehet? Jak často se musí chodit, aby to mělo efekt??? Díky za odpovědi..

Příspěvek upraven 02.06.10 v 08:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
2.6.10 07:58

Ahoj, já jsem si nechala gelovky udělat loni na svatbu své ségry, stálo mě to 500Kč, hodina práce. Vypadaly nádherně, taky jsem měla jen tu francouzskou manikúru, jenže den před svatbou se mi palec zlomil, to jsem myslela, že mě trefí šlak! :cert: A to jsem si je nechala dělat v profi kosmetickém studiu, u (prý) nejlepší manikérky ve městě.. :nevim:

No, budu hodně váhat, jestli si je ještě někdy nechám udělat, protože sice ty ruce vypadá krásně, ale jen nějakou dobu, pokud je chceš mít pořád hezké, musíš chodit na úpravu co 4 týdny. Já jsem tam byla jen jednou, postupně se mi odlámaly všechny a měla jsem strašně zničené svoje nehty, jakoby poleptané, asi 2 měsíce vypadaly hrozně, než trošku odrostly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.10 08:15

ahojky ja mam gelovky od 16 a jsem s nima spokojena. Dej si určite gelový ne porcelan , ty jsem taky meli chvilku ,ale je to hruza. Jak psali holky cena za novy je tak kolem 500 kč a na první počítej tak 2 hod. Jinak sla bych maximalne týden pred svatbou. Na doplneni chodim kazde 3 týdny. Jinak p-shine jsem vyzkouseli taky je to super vec, myslim, ze se musis chodit za zacatku tak 2 za mesic ,ale nehty jsou mnohem pevnejsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
2.6.10 08:16

Ahoj, já se přidám k dotazu Baghiry. Mám ten samý problém s lámáním nehtů v části nad lůžkem (zrona teď mám prostředníček prasklý z obou stran :-( ). Laky nezabírají a vždycky si tím potrhám silonky.
Baghiro, P-shine jsem zkoušela jednou. Nehty vypadají moc hezky, ale kamarádka, která mi to dělala, říkala, že to chce na P-shine chodit pravidelně, než se nehty zpevní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.10 08:20

dávám za kompletku 650kc, mám acrygel, gelovky mi nedrží.
manikérka ti je sama sestříhá, zapiluje, zbrousí…
doplnění pak kolem 350kc.

pro mě je to pohodlne,moje nehty jsou nekvalitní,třepí se, lámou, a mám pořád záděry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.10 08:38

Už přes půl roky chodím na nehty, každé 3 týdny na doplnění. Trvá to asi hodinu a půl, což mě dost nebaví, ale co naděláš. Zkoušela jsem „normální“ manikérku a vůbec jsem nebyla spokojená - nehty tlusté jak polena a hlavně se mi lámaly. Tak jsem zkusila vietnamský salón a musím říct, že nemám absolutně slovo proti. Je to bez objednání, kdykoli, práce precizní, nehty drží, s hygienou nevidím žádný problém, vždy si bere nový pilník a desinfikuje mi ruce před i po. Je u toho zticham protože nerozumí, což tedy oceňuji maximálně. Nehty mám krásné, vydrží absolutně všechno…jsem ráda, že jsem odhodila předsudky a zašla k nim. Cena za nové nehty 290 a za doplnění 230. Nechávám si francouzskou, která je potažená gelem, takže když si doma nehty nalakuju třeba na fialovo, pak odlakuju a je tam zase frnacouzská…
Takže shrnutí, umělé nehty doporučuju, už si bez nich nedokážu mé ruce představit. Nechávám si kraťoučké, pár milimetrů na bříško prstu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5766
2.6.10 08:41

Ahojky,

já chodím na modeláž pravidelně. Nemám tedy gel, ale akryl - čirý, takže není skoro vidět. Doporučuji, dobře si je pak upravuji, krásně jde zabrousit pilníkem, přechod pak není skoro vidět.
Zabrušovat si je nemusíš, upraví ti je. Poprvé to trvá hodně dlouho, protože ti musí dát umělé nehty, aby měla na co dát tu tvrzující látku, cca 4 hodiny. Pak jak chodíš na doplnění, tak asi 2 hodiny. Já chodím tak po 5ti až více týdnech, vydržím i klidně dva měsíce. Ale délku a přechody si brousím sama. Proto si myslím, že ten akryl je na tohle suprovej. Ale fakt věc názoru, gelovky jsem neměla, takže nemohu posoudit. Ale ta známá co to dělá, tak dělala i gelové a od té doby co zkusila akryl tak nedělá nic jiného. Lépe se ji s tím pracuje.
Tož moje poznatky :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
2.6.10 09:00

Nechávala jsem si gelové dělat na vlatní svatbu. Vypadaly nádherně. Celkem to zabralo asi dvě hodiny, cena něco kolem 600. Pak mě ale štvalo to neustálé „doplňování“, které jsem musela absolvovat max do 3 týdnů, jinak to odrostlé vypadalo blbě. Pak se mi ale blížil termín porodu, tak jsem si gel nechala sundat úplně, protože mi bylo jasné, že každé dva až tři týdny si nebudu moct dovolit jezdit do města na několikahodinovou manikúru :nevim:
Jen chci říct, že moje nehty za toho asi půl roku, co jsem měla geláče, strašně moc utrpěly, lámaly se, byly oslabené, a hlavně mě strašně bolely, jak byly cilivé :roll: Takže já bych se podruhé hodně rozmýšlela, jestli do nich jít. Ale je fakt, že vypadají nádherně, tak se třeba ještě někdy nechám přesvědčit. Ne nadarmo se říká „parádo trp!“.

Ale pokud do toho máš chuť a nemáš problém s hlídáním, tak bych do toho na zkoušku šla. AspoŃ pak budeš mít dobrý pocit (a zbavit se toho pak můžeš kdykoli: Jen to pak fakt bolí. Teda aspoň mě :nevim:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5345
2.6.10 09:16

ahojky, mám gelové nehty přes dva roky, ještě se mi ani jeden nezlomil, ale věřím že to je na kvalitě gelu a taky na ženské co ti to dělá, zda to neodflákne, před pěti lety jsem měla ty samé, dělal mi je někdo jiný a lámali se mi furt.
Jinak na doplnění chodím co měsíc, někdy i pět týdnů, záleží jak rychle ti rostou nehty, ale líbí se mi že je to do dvou hodin hotovo a za jsem na měsíc spokojená, upravené nehty, nemusím nic upravovat a pod.
Nenechávej si je prvně moc dlouhé dělat, člověk než si na to zvykne tak to trvá, já je měla mega než se zkrátili a nemohla jsem ani z peněženky vytáhnout drobný :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17026
2.6.10 10:25

lulje-muzu s tebou souhlasit? :wink: :lol: :wink:
potvrzuji,me to take bolelo,kdyz jsem mela nehty dolu.A byli velice tenke a poskozene,ale to me zas tak nebralo,protoze ja je mela hrozne i pred gelem-nejvic me vadilo,ze me to potom bolelo-byly velice citlive.
Co se tyce nehtu-jsou krasne,po doplneni neni s nima zadna starost a jsou porad krasne upravene.Ja jen prestavala vic a vic stihat si najit cas na tu 1,5h doplneni za cca3tydny(a to jsem to musela jeste dlouho dopredu planovat,aby pani mela cas-ta,ke ktere jsem chodila).To se proste s praci a ditem pro me skloubit nedalo.Nakoupila jsem si teda vybavu domu a delala si je po nocich,kdyz uz ditko spalo(mne to teda trvalo o dost dyl nez nehtarce,ale vysledek byl vice nez uspokojivy).Kdyz jsem ted otehotnela,odbourala jsem to uplne a ted se nemuzu vynadivat na sve prirodni nehty :lol: (nikdy mi nenarostou dlouhe,protoze se zboku budou zalamovat,ale ted je mam docela pevne a pekne)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5766
2.6.10 10:29

Any … když jsi otěhotněla tak jsi je sundala? Nedoporučuje se to? Díky za odpověď :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12885
2.6.10 10:34

já mám gelové nehty rok a jsem s nimi maximálně spokojená. na první aplikaci je potřeba počítat tak 2-2,5 hodiny, na doplnění pak 1,5 hodiny. Kolegyně chodí k Vietnamkám a ty to mají za hodinku hotové. ale je potřeba si vybrat, zrovna včera jsem viděla jednu jejich práci a bylo to hodně špatné.
jinak mě stojí první aplikace 800,– a doplnění 550,– (občas trošku víc, když hodně zdobíme). Na doplnění chodím co 3 týdny. Dolů je zatím dávat neplánuju, už jsem s nimi byla i pod celkovou narkozou, takže ani k porodu vadit nebudou a jsem už na ně strašlivě zvyklá :-)
Pokud jde o lámání a upadávání, záleží jak na kvalitě materiálu, tak i na tobvě. Někomu ty nehty drží a někomu prostě ne. I moje manikérka říkala, že používá pro všechny zákaznice stejný materiál, ale má některé, kterým se prostě ulamují… samozřejmě pokud máš kvalitní svoje nehty, budou ti ty gelovky držet lépe ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.10 10:43

Ahojky do tisícovky se určitě vejdeš i s francií.
Trvá to cca dvě hodiny plus-mínus.
Dala bych si je pár dní před tou svatbou aby sis na ně zvykla.Na doplnění se chodí dle toho jak rostou rychle tvé přirozené nehty cca jednou za tři týdny.Tvé nehty musí být úplně nakrátko,manikérka ti to bez problému zkrátí ale kvůli úspoře času si to můžeš udělat sama,jako odlakovat starý lak.Pokud trefíš špatnou manikérku tak ti od ulomení nic nepomůže,pokud natrefíš na dobrou tak stačí fakt ten týden před svatbou.Taky záleží na tipu materiálu kterým dělá,může být dobrá mani ale nesedne ti materiál,takže raději at upadne nehet dřív a stihneš ho doplnit než den před svatbou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
2.6.10 10:48

Ahoj, já už je nemám, aly byly krásný.
Jak píšou holky, choď potom na doplnění nejdýl za 3 týdny jinak jsou nehty hnusný. A třeba nedávno nás obsluhovala servírka s odrosstlími gely a zvedal se mi kufr. Oni jsou pak ty nehty i takový zašlý, prostě nepěkný.
Mě vadilo to pravidelné doplňování a s tím spojené peníze. Jinak bych je měla furt. Ruce jsou pěkně elegantní.
Jo a objednala bych se těsně před svatbou, max ten týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama