Modeling a naslouchadla

Anonymní
24.11.19 11:17

Modeling, naslouchadla

Ahojky holky..
Chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenosti s modelingem, když člověk nosí nasluchadla?
Přítel je fotogenickej, baví ho to, zajímá se o to, umí se postavit dle přání.
Ale prostě kvuli sluchadlum ho odmítli. Dokonce u jedné agentury byli už domluveni na focení, ale opet ho odmítli.
Je z toho úplně zoufalej..

Poradíte nám prosím někdo.. ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

532
24.11.19 11:24

Tak pokud ho odmitli, tak nehledaji model s handikepem. bohuzel s tim se musi smirit.rada jina neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
24.11.19 11:25

Nevím, jakou radu čekáte. Bohužel ta naslouchala jsou vidět, nechtějí to mít na fotkách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23522
24.11.19 20:40

Hloupost, existují zvukovodova sluchadla, která vidět nejsou. A navíc se všechny fotky upravují, takže by nebyl problém sluchadlo maznout. Spíš prostě neuspěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
24.11.19 20:43
@inkakřivák píše:
Hloupost, existují zvukovodova sluchadla, která vidět nejsou. A navíc se všechny fotky upravují, takže by nebyl problém sluchadlo maznout. Spíš prostě neuspěl.

Tak záleží na tom, co má. Třeba takový kochlík je docela vidět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
532
24.11.19 20:50

@inkakřivák proc mazat naslouchadla, kdyz muzou vybrat jiny tuctovy model, kde mazat navic nemusi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
642
24.11.19 21:42

A to má naslouchadlo na uchu, nebo v uchu co není moc videt? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23522
26.11.19 13:27

Kochleár vidět je, samozřejmě, ovšem konkrétně kochleáru už se neříká naslouchadlo. Ale to je detail. Myslím si prostě, že měli lepšího modela, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
26.11.19 15:25
@inkakřivák píše:
Kochleár vidět je, samozřejmě, ovšem konkrétně kochleáru už se neříká naslouchadlo. Ale to je detail. Myslím si prostě, že měli lepšího modela, no.

Tak odborníci asi ne, ale znám dítě s kochleárem a normálně tomu všichni, včetně toho dítěte a jeho rodičů, říkají naslouchadla. Má na každém uchu jedno. Jak jinak se tomu říká?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 15:55

Bych se přítele zbavil. Pokud je zoufalej z takový hovadiny, nedokážu si představit, co bude dělat až nastane jiný pořádný problém. So asi obarví vlasy na blond. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23522
26.11.19 16:10

V uchu má naslochadlo a na hlavě kochleár. Já to tkhle rozlišuju. Nepřu se s tebou, jen prostě to mám takto. Sluchadla existují zvukovodová, polozvukovodový a závěsná různých typů. No a kochleární implantát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
26.11.19 16:15
@inkakřivák píše:
V uchu má naslochadlo a na hlavě kochleár. Já to tkhle rozlišuju. Nepřu se s tebou, jen prostě to mám takto. Sluchadla existují zvukovodová, polozvukovodový a závěsná různých typů. No a kochleární implantát.

Já se nechci hádat, jen mě to zajímá. Ono se to sundává, tak tomu tak prostě říkáme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23522
26.11.19 16:38

@vokishka I to co má na hlavě? Ale jo, beru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16742
26.11.19 16:49
@inkakřivák píše:
@vokishka I to co má na hlavě? Ale jo, beru.

No právě to, co má za ušima. To jsou naslouchadla (pro mě teda).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23522
26.11.19 18:20

Já myslela, že to kulaté, co vypadá jako z matrixu, je nafest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama