Rada... Jde o přátelství...

Anonymní
23.11.19 19:23

Rada... Jde o přátelství...

Dobrý večer holky,
potřebuju radu… Možná vám to přijde jako nesmysl, ale mě to dost zasáhlo… :( Už od konce srpna si píšu si jedním klukem… No vlastně klukem… Je mu 24 :lol:… Psali jsme si každý den, byli jsme spolu i venku ( byli jsme taková trojice… Ještě s kamarádkou :srdce: )… No a teď… Vůbec si nepíšeme, vídáme se 1× týdně ( kvůli jeho škole :roll: ), když se vidíme, pozdraví mě a tím to skončí… :,( :,( :,( Dost mě to mrzí, protože ho beru jako kamaráda… :(

Přijde mi, že mě akorát využívá na to, abych mu řekla kdo o něm co říká, drby a pomluvy, u kterých nebyl… :think:… Něco stylem:,,Ty mi řekni drby a já se s tebou budu bavit"… A když jsem nechtěla, řekl mi, že jestli hodlám hrát tuhle hru, ať s ním do budoucna na nic nepočítám… :,(

Mám se na něj vybodnout? Nechci sebou nechat zametat… Sice by mi to dalo práci, ale dokázala bych to…

Moc děkuju :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20326
23.11.19 19:30

Nepretukla ses v cislovce veku? Nema tam byt 14? Protoze tohle resi moje dite na druhem stupni zakladky, tak se mi nechce verit, ze dospeli lide resi takove kraviny… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 19:33

@Hanka1
No… Já úplně dospělá nejsem… 8o. Jen on… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4310
23.11.19 19:36

Už v nadpise je chyba, nejde o přátelství. Tohle není přátelství z jeho strany určitě ne a spíse bych to viděla na věk 13 max. Za mě vybodnout k čemu ti takový člověk je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25629
23.11.19 19:49

Asi jsi o dost mladší a taky proto že bere jako dítě a ne kamarádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.19 19:56

@pikola
Je pravda, že rozdíl mezi náma je… Ale s tou kamarádkou - jak je zmíněná - mezi nimi je ještě větší… :? :,( S tou to bylo rok a teď si taky už moc nepíší… Ale baví se osobně :,(

• Citovat
  • Nahlásit
10041
23.11.19 20:03

At si na to najde lepsi Kelisovou, vybodni se na nej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
23.11.19 20:20

Nechceš sebou nechat zametat - nenech sebou nechat zametat a je to. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu