Co říkáte na tutu obývací stěnu?

Anonymní
24.11.19 10:30

Co říkáte na tutu obývací stěnu?

Zdravím. Moje teta nám nabídla obýv stěnu. Teď před vánocemi jaksi nechcem kupovat novou :oops: Myslíte, že je tahle ještě ok nebo je out. Prostě ujde?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1052
24.11.19 10:31

Tak vykrik mody to neni, ze jo. Ale kdyz ted pred Vanoci nemate na novou, tak co :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
24.11.19 10:33

Do zastaraleho „nevkusneho“ panelakoveho babiccina obyvaku se tato 40 let stara stena hodi. Kazdemu se zije dobre v necem jinem. Za me je to peklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13809
24.11.19 10:33

Něco strašnýho, sorry. Ale kdybych na lepší neměla, tak by stačit musela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7336
24.11.19 10:34

„IN“ už dávno není…ale pro začátek, proč ne, úložný prostor splňuje, určitě se dá sestavit jinak a méňě kousků

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Ujde. Možná vyměnit úchytky. Dá se určitě i přeskládat a vybrat z toho skříňky, které se vám budou hodit nejvíc. Záleží jaký máte cit, někdo zvládne i z prdu udělat kuličku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1148

No záleží jak moc potřebujete novou..Jestli nemáte žádnou a potřebujee něco a v dohledné době nemáte finance na novou tak bych ji vzala.. Pokd to ale tak nehoří počkala bych a po vánocích koupila novou.daj se sehnat za pár kč naše stála cca 7 tisíc a je luxusní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16807

A to je potreba, obyvaci stena? My jsme nikdy zadnou nemeli…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2489

Já bych ji nechtěla, záleži jak moc jste bez peněz a kolik potgřbujete uložných prostoru v obýváku. Já osobně bych prostě pořídla stolek pod tv, konferák, a jednu komodu. My to tak máme. Poprvé jak jsme byli bez peněz jsme toto sehnali za cca 2500-3000. Vydrželo to pět let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48478
24.11.19 10:35

Nojo, je to móda před pár desítkami let… ale pokud bych potřebovala nábytek do obýváku, na nový neměla a někdo v rodině mi nabídnul v dobrém stavu tohle, brala bych všema deseti. S tím, že časem došetřím na něco dle svých představ. Ale abych radši měsíce nebo roky bydlela v krabicích jenom proto, že pohrdám nemoderním nábytkem, to nee.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10667
24.11.19 10:36

Záleží snad na vás, ne? Já bych tohle do bytu teda nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.19 10:36

Jako takhle my máme 40 let starou obývací stěnu a světe div se jsme celkem šťastná a spokojená rodina. Máme se rádi atd. Protože na tom, jakou máme stěnu náš život nevisí.
Jo jako koupili bychom novou, ale potřebujeme převážně hodně polic, protože máme hodně knížek a to jaksi dnešní obývací stěny nesplňují. Do toho máme pitomou dispozici obýváku, takže opět dnešní stěny to nesplňují.
Pokud žádnou nemáte a nutně nějakou potřebujete, tak jí berte. Vánoce si uděláte hezké i se starou stěnou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
355
24.11.19 10:41
@Anonymní píše:
Zdravím. Moje teta nám nabídla obýv stěnu. Teď před vánocemi jaksi nechcem kupovat novou :oops: Myslíte, že je tahle ještě ok nebo je out. Prostě ujde?

Ahoj, z pohledu chlapa - domácího kutila bych ji klidně bral. Jak se tu píše, vyměnil bych úchytky, v Obi prodávají i,,čufty,, takže bych si ji přeskládal. Vypadá prostorná, vejde se tam hodně věcí. Peníze můžeš použít jinak a jinde. Ber :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38999
24.11.19 10:41

Tak snad se řídíš tím, co se ti líbí a potřebuješ a ne tím, co je zrovna trend a co ti schválí lidi na netu, ne?
Kdybych si měla zařizovat byt, tak bych si pořídila něco jiného. Ale, když bych neměla peníze, potřebovala stěnu a tohle mi. Ekdo nabídl třeba za odvoz, tak bych do toho šla. Aspoň to má nějaký úložný prostor narozdíl od většiny moderních a podle mě naprosto nepraktických obývacích stěn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3598
24.11.19 10:43

A potřebujete nutně obyvakovou stěnu? My žádnou nemáme, máme akorát knihovnu a konf. stolek a dobře se nám tady dýchá. Já bych se nezahlcovala starýma kramama. Kdyby měla aspoň nějakou historickou hodnotu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama