IMG_20191124_102415.jpg
Zdravím. Moje teta nám nabídla obýv stěnu. Teď před vánocemi jaksi nechcem kupovat novou :oops: Myslíte, že je tahle ještě ok nebo je out. Prostě ujde?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 24.11.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Co už, na přechodnou dobu klidně. Viděla jsem něco podobného krásně přelepeného tapteou. Já raději bez stříbrných prvků a světlé, ale tahle stěna přece nemůže nikoho rozumného urážet (myšleno návštěvy). Na pár měsíců bych se teda vypadla, ale např. na dva roky by mi to za to stálo.
- načítám...
- Zmínit