Zpět na web

  • načítám...

IMG_20191124_102415.jpg

Zdravím. Moje teta nám nabídla obýv stěnu. Teď před vánocemi jaksi nechcem kupovat novou :oops: Myslíte, že je tahle ještě ok nebo je out. Prostě ujde?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 24.11.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
TRG
5511
24.11.19 16:20

Co už, na přechodnou dobu klidně. Viděla jsem něco podobného krásně přelepeného tapteou. Já raději bez stříbrných prvků a světlé, ale tahle stěna přece nemůže nikoho rozumného urážet (myšleno návštěvy). Na pár měsíců bych se teda vypadla, ale např. na dva roky by mi to za to stálo.

  • načítám...
  • Zmínit