Módní ráda, tlustoska.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 10:05
Módní ráda, tlustoska.

Holky hezky den. Prosím o zachování anonymu. :kytka: Holky, přibrala jsem 10 kg, jsem nafoukla jak balón a dnes mám jedinou možnost na nákup oblečení. Nic nemám. Bohužel se dostanu pouze do města Kik, Takko :roll: :roll: Mám vel kalhot 46 a vrch 42.Velmi široké boky, malá prsa. Můžete mi prosím poradit co si koupit, aby mi to slušelo? Barvu mám ráda černou a horcicovou. Doma Mám ucházející hořčicovy krivak a víc nic. Totálně jsem vytratila chuť nakupovat a vůbec už nevím, co, aby mi to alespoň trochu slušelo. Nemáte nějakou inspiraci?

Reakce:
Lalelale
Kelišová 5438 příspěvků 31.08.19 10:09

Zadej si do google plus size outfits, jistě najdeš inspiraci. Jinak obecná rada: hlavně se nesnaž maskovat tloušťku volným oblečením ala o dvě čísla větší košile a volné kalhoty. Udělá to z tebe tank a ještě přidá roky. Měla jsem silnější kolegyni a obléct se uměla moc hezky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 10:10
@Lalelale píše:
Zadej si do google plus size outfits, jistě najdeš inspiraci. Jinak obecná rada: hlavně se nesnaž maskovat tloušťku volným oblečením ala o dvě čísla větší košile a volné kalhoty. Udělá to z tebe tank a ještě přidá roky. Měla jsem silnější kolegyni a obléct se uměla moc hezky.

Kalhoty kupují úzké, jsou mi pohodlné, vršek máš pravdu vždy volný a delší. Miluju cardigany.

Kriss Tina
Extra třída :D 12172 příspěvků 31.08.19 10:19

No asi by bylo fajn kdybys řekla jaký oblečení chceš nakupovat, jaký styl. Něco sportovnějšího, elegantního? Chceš to na procházky po vsi se psem nebo třeba do města do práce v kanceláři?? :D jinak černá je fajn volba snad kdykoliv. Dobře padnouci černé kalhoty jsou fajn základ pro různé outfity. Pár jednobarevných triček (akorát bych se vyhla upnutym bílým, to vypadá na silnější postavě blbě), třeba nějaké černé sáčko, prostě takové neutrální věci a doplnit to třeba výraznějšíma botama nebo kabelkou na odpoutani pozornosti od těch problemovejsich partií. Pak jsou taky fajn třeba maxi šaty, na podzim třeba s tím sackem nebo dzinovou bundickou (ale musí to být materiál co nezvyraznuje postavu pod satama)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 10:38
@Kriss Tina píše:
No asi by bylo fajn kdybys řekla jaký oblečení chceš nakupovat, jaký styl. Něco sportovnějšího, elegantního? Chceš to na procházky po vsi se psem nebo třeba do města do práce v kanceláři?? :D jinak černá je fajn volba snad kdykoliv. Dobře padnouci černé kalhoty jsou fajn základ pro různé outfity. Pár jednobarevných triček (akorát bych se vyhla upnutym bílým, to vypadá na silnější postavě blbě), třeba nějaké černé sáčko, prostě takové neutrální věci a doplnit to třeba výraznějšíma botama nebo kabelkou na odpoutani pozornosti od těch problemovejsich partií. Pak jsou taky fajn třeba maxi šaty, na podzim třeba s tím sackem nebo dzinovou bundickou (ale musí to být materiál co nezvyraznuje postavu pod satama)

Mám ráda jednoduchost, spíše elegantní, nic vyzivaveho. Ale zároveň potřebuji trochu mladistvé. Nejradši nosím tmavě kalhoty, volnější triko, cardigany a espadrilky. Ale teď v létě trpím, sukni si nemůžu dovolit, v dlouhé jsem jak kombajn mám 1,80 :roll: už ať je podzim.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 10:39

A potřebuji jen občas do města, na úřad. Jinak jsem na MD.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1812 příspěvků 1 inzerát 31.08.19 11:24

Náhodou takové kik, takko mají krásný věci na plnoštíhlý, kolikrát hezčí než normální velikosti, hlavně takko, normálně udělej si čas, zajdi do obchodu něco si vyber a koukej do zrcadla, jak se v tom citíš, zda ti to padne, tady ti nikdo nemuže říct co si přesně koupit, za prvé neznáme momentální sortiment obchodu, za druhé tvoji postavu, křivky, a jak vypadáš celkově

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 11:27

Nosím stejnou velikost- dole 46, nahoře 42- 44. Prsa B-C, 165 cm. Největší problém jsou nohy- tlustá stehna a lýtka. Nohy jsem měla silné odjakživa, i když jsem byla mladší a hubenější. Jeden ex mi říkal, že mám nohy jako fotbalistka. Roky jsem hodně sportovala, závodně, takže jsem celkově svalnatá, ramenatá, bohužel. Věkem přibyl tuk. Mně slušej kalhoty bootcut nebo rovné nohavice. Kalhoty s úzkými nohavicemi naopak pro mně otřes. Košile mi neslušej, ještě zvýrazní ramena a připadám si jako chlap. Vyhledávám trička do V, s vodou a k údivu mi slušej i některá smírně lodičkovým výstřihem. Záleží, jakou máš postavu celkově: rovná, tvarovaná, jde zdůraznit pas nebo naopak potřebuješ zamaskovat břicho? Jedno vím jistě, v oblečení o dvě čísla větším, vypadám ještě tlustčí.

Lily Evans
Ukecaná baba ;) 1937 příspěvků 31.08.19 11:44

Zrovna Takko a Kik je děs běs i když je člověk hubená modelína. Ale jinak úzké kalhoty a volnější vršek je fajn, toho bych se držela :)

katintheBOx63
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 1 inzerát 31.08.19 13:04

Zakadatelko nevesej hlavu. Ja mam tak cca 20 kilo nad idealni vahu a i tak se umim oblect tak, ze mne chlapi zvou i v mhd na rande :lol: Hlavni rada je vybrat to v cem se citis dobre, ve spravne velikosti - ani volne ani upnute. Ja mam dnes napr bilo oranzove kratasy pod zadek, volny bily top s raminkami a k tomu stylove bile sacko s 3/4 rukavy s delkou pod zadek, a k tomu sandalky. Mam hezke nohy, chlapum se libi tak proc je neukazat? To ze mam silne paze zkryje sako a sirsi pas a brisko po porodu ackovy top. Takze se nebot barev, k cernym kalhotam dobreho strihu bych klidne zvolila barevnejsi vrsek, zajimaveho strihu. Hlavne nezapomen na doplnky, hezke nausnice, prsteny nebo nahrdelnik udelaji hodne. Ja v kiku minuly rok koupila moc hezke pletene letni svetre co vyprodeji, oranzovy a matovy volnejsi strih, rukavy slozim do delky 3/4 rukavu, pridam skinny kalhoty s vyssim pasem aby drzeli brisko, slip-on boty nebo sandale v ladici barve a bizuterii dle prilezitosti. Vysledek je moc hezky a citim se v nem skvele. A to je nejdulezitejsi. Taky si skus vybrat kompletni outfit a ne jen jednotlive kousky. Pravdaze je dobre kdyz lze kousky vyuzit pk vic krat, v ruznych kombinacich i s tim co uz mas doma.

modravlocka
Ukecaná baba ;) 1536 příspěvků 31.08.19 14:06

Tak nějak si říkám, že pokud máš spodní část těla silnější a horní oproti tomu štíhlou, chtělo by to tu štíhlou část naopak zvýraznit a ne ji utapet ve volných svrscich.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.19 19:44

Holky, tak hlásím nemám ani ponožky. To byl fakt děs. Křivé ušité, umělé materiály, neseděl to. Tak asi budu chodit nahata :roll: tak já už nevím. HM online?

AjaF
Ukecaná baba ;) 1283 příspěvků 02.09.19 20:09

S. Oliver

Váš příspěvek
Reklama