Mohu dát 3UM v 10 měsících?

Anonymní
15.5.21 20:39

Mohu dát 3UM v 10 měsících?

Ahoj, mám takový dotaz.. nějak jsme nevychytala objednání um a došlo mi.. ale mám tu 3kove.. mužů dat na dva dny místo 2ky? Nebo radši do krámu koupit jinou značku?

Děkuji za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3438
15.5.21 20:43

Kolikrát denně ti pije to um? Kdysi jsem položila stejný dotaz doktorce a řekla mi, že dítko to přežije, ale… Dnes s odstupem času říkám, že pokud na tom není 24 hodin (což v jeho věku určitě ne), tak 2 dny ok :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
15.5.21 20:43

Tak vzhledem k tomu, že v 10 měsících může dítě jíst už téměř cokoliv (slova mé doktorky), tak si myslím, že trojkové UM není žádný problém, obzvlášť na dva dny. Mléko stejné značky se liší pouze v poměru jednotlivých vitamínů a živin, dítěti neublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
15.5.21 20:44

Ahoj, také mám 10m, a omylem jsem v krámě hrábla a doma mi došlo že to je 3,a nic se nestalo ;) není v tom moc velký rozdíl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.21 20:47

@Simona05 většinou tak 4×.. ale myslím, že by mu spíš asi uškodila jiná značka než pokročilejší mlíko..

@Thomassss super děkuji..

• Citovat
  • Nahlásit
3558
15.5.21 20:56

Není 3 od roka? Myslím ze ty necelé dva měsíce nebudou mít extra vliv. Já třeba dávala C 2 do 2 let. Mám hubenoura co jedl vše, takže jo měl jen ráno, jedno v noci a jedno večer. Bylo dle složení vyzivnejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
15.5.21 21:52

Dala bych :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6648
15.5.21 22:27

Neboj přežije to. Ono se to liší jen poměrem živin a vitaminu, většinou je to zanedbatelné množství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
15.5.21 22:58

Za těch pár dní se nic nestane. Před časem jsem hledala rozdíl mezi dvojkovým a trojkovým UM a našla jsem tuhle odpověď pediatra:

http://www.porodnice.cz/…ezi-um-2-a-3

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4220
15.5.21 23:05

Určitě můžeš, nic se nestane. Rozdíl je minimální. Dvojka má o malinko víc tuku než trojka, tudíž je „výživnější“. Teda aspoň tak je to na našem UM. Porovnej si složení na tvém. Za ty dva dny se dítku nic nestane. Určitě lepší než experimentovat s jinou značkou.
U nás naopak - mám extra hubené děti, takže stále dávám dvojku, i když by mohly už i čtyřku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat