Mohu takto otěhotnět?

11
9.1.21 23:00

Mohu takto otěhotnět?

Dobrý večer, prosím o vaše názory a rady!
S přítelem jsme se spolu nechráněně v úterý vyspali dvakrát skoro hned po sobě, mezi prvním a druhým sexem nešel na malou. Neudělal se do mě, ale v obou případech se vypustila tzv. ejakulační tekutina. Podle všeho jsem v tento den měla mít ovulaci, i mé tělo tomu naznačovalo bolestmi… Po 48 hodinách jsem si vzala prášek od EllaOne. A zkusila test na ovulaci, který mi ukázal že ji nemám, to už ovšem mohlo být dávno po ní. Ale to se nikdo nedozví, protože má menstruace není úplně pravidelná a přesná. Mohla ta ovulace mít nějaký vliv na účinnost prášku? Teď už je to 3 dny po tom, co jsem si vzala prášek, ale mám neustálé křeče v břiše a cítím se tak celkově nafouknutá. Chci se tedy zeptat, jaká je šance na otěhotnění? Jaký test byste mi doporučily a kdy nejdříve si ho mohu udělat? Co pro to mohu ještě udělat? Jsem z toho celkem dost ve stresu. Děkuji za každou vaši radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2916
9.1.21 23:14

Můžeš používat spolehlivou antikoncepci, když jsi pak takhle ve stresu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.21 23:16

Test udelat nejdriv za 2 tydny od styku. Uprimne neznam ucinky zrovna tohohle prasku, ale vim, ze kdyz uz je ovulace na spadnuti, tak uz ji nic nezastavi. Takze si myslim, ze otehotnet jsi klidne mohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
9.1.21 23:25
@Macenkaa píše:
Dobrý večer, prosím o vaše názory a rady!
S přítelem jsme se spolu nechráněně v úterý vyspali dvakrát skoro hned po sobě, mezi prvním a druhým sexem nešel na malou. Neudělal se do mě, ale v obou případech se vypustila tzv. ejakulační tekutina. Podle všeho jsem v tento den měla mít ovulaci, i mé tělo tomu naznačovalo bolestmi… Po 48 hodinách jsem si vzala prášek od EllaOne. A zkusila test na ovulaci, který mi ukázal že ji nemám, to už ovšem mohlo být dávno po ní. Ale to se nikdo nedozví, protože má menstruace není úplně pravidelná a přesná. Mohla ta ovulace mít nějaký vliv na účinnost prášku? Teď už je to 3 dny po tom, co jsem si vzala prášek, ale mám neustálé křeče v břiše a cítím se tak celkově nafouknutá. Chci se tedy zeptat, jaká je šance na otěhotnění? Jaký test byste mi doporučily a kdy nejdříve si ho mohu udělat? Co pro to mohu ještě udělat? Jsem z toho celkem dost ve stresu. Děkuji za každou vaši radu.

Nevim, co je to za prasek, ale prepokladam, ze nejaka pilulka “PO” nechranenem styku. S tim zkusenost nemam a nevim, jak to funguje-nefunguje.
Nicmene, pokud do tebe pritel neejakuloval, tak ta pravdepodobnost neni velka.
To, ze se chlap udela do zensky, kdyz ovuluje neni zadna zaruka na otehotneni, porad ta sance neni vysoka, ze to takhle hned vyjde.
Takze bych se byt tebou nenervovala, kdyz si to jeste “pojistila” praskem.
Jinak pro priste doporucuju jinou antikoncepci a nemit nechraneny sex v plodnych dnech 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2273
9.1.21 23:30

@janikema90 hele nahoda je blbec, normalne je sice pravdepodobnost otehotneni i v dobe ovulace celkem nizka, ale prijde mi, ze pokud se to zrovna moc nehodi, tak je ta pravdepodobnost temer 100% :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
9.1.21 23:30

1.) Ano, můžeš být takhle těhotná
2.) Test s citlivostí 10, ale minimálně si jej udělej dva týdny po styku, ideálně pouze v případě vynechané MS, ať nelovis duchy a pak nepanikařis, že jsi těhotná.
3.)U mě byla pilulka vždy 200%, i u kamarádek a sester, takže věřím tomu, že těhotná, ještě ke všemu, když se partner do tebe „neudělal“ nebudeš. A to nafouklé břicho a křeče budou pravděpodobně, že má dojít brzy menstruace, ne? Příznak těhotenství to není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
275
10.1.21 00:06
@Ernais píše:
@janikema90 hele nahoda je blbec, normalne je sice pravdepodobnost otehotneni i v dobe ovulace celkem nizka, ale prijde mi, ze pokud se to zrovna moc nehodi, tak je ta pravdepodobnost temer 100% :mrgreen:

To je fakt 🙈 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2273
10.1.21 00:34
@janikema90 píše:
To je fakt 🙈 😀

Ja sama uz takto otehotnela 2× ze 2 nehod, takze o tom, ze je pravděpodobnost otehotneni v dobe ovulace 15-20%, si myslim svoje :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14802
10.1.21 08:52

@Macenkaa těhotenský test zhruba 14dnu po styku. Ano můžeš tak otěhotnět. A co udělat příště? Nekukat bez ochrany, jednoduché jako facka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 13:48

No v době ovulace klesne čípek aby se do něj líp dostaly spermie, takže je dost velká pravděpodobnost že jsi v tom

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 14:16

Ahojky všem,

3 dny před ovulací jsem mela s manželem sex v autě. Mám více otázek.

1. zezadu se do mě udělal a zůstal chvíli ve mě. Pak jsme ale jeli pryč. Je pravděpodobné že ve mě spermie zůstali?
  1. Sex byl 3dny před ovulkou. Je možné, že jsem mohla otěhotnět? (ovulka mi začala dneska)

3)Nechápu jednu věc. Nikdy jsem neměla příznaky ovulky ani menstruace a ani jsem u ovulky nešpinila. Nic mě nikdy nebolelo. Ze včerejška na dnešek mě hrozně bolí podbřišek a trošku prsa. Dnes ráno jsem měla růžový výtok a teď už je zase bílý. A taky si nemůžu nahmatat čípek.. Tohle vůbec neznám :?. Kdybych otěhotněla, tak nejspíš stejně až dneska když mi ovulace vyšla na dnešek 🙉

1. v den sexu jsem si dala sprchu hned co jsme prijeli a vecer horkou vanu. Má to vliv na spermie :think:?

Omlouvám se za hloupé a pro někoho možná stupidní příspěvky ale pro mě jsou dosti důležité. Můžete prosím odepsat na všechny otazky Děkuji :oops: :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
272
10.1.21 15:14
@Anonymní píše:
Ahojky všem,

3 dny před ovulací jsem mela s manželem sex v autě. Mám více otázek.

1. zezadu se do mě udělal a zůstal chvíli ve mě. Pak jsme ale jeli pryč. Je pravděpodobné že ve mě spermie zůstali?
  1. Sex byl 3dny před ovulkou. Je možné, že jsem mohla otěhotnět? (ovulka mi začala dneska)

3)Nechápu jednu věc. Nikdy jsem neměla příznaky ovulky ani menstruace a ani jsem u ovulky nešpinila. Nic mě nikdy nebolelo. Ze včerejška na dnešek mě hrozně bolí podbřišek a trošku prsa. Dnes ráno jsem měla růžový výtok a teď už je zase bílý. A taky si nemůžu nahmatat čípek.. Tohle vůbec neznám :?. Kdybych otěhotněla, tak nejspíš stejně až dneska když mi ovulace vyšla na dnešek 🙉

1. v den sexu jsem si dala sprchu hned co jsme prijeli a vecer horkou vanu. Má to vliv na spermie :think:?
Omlouvám se za hloupé a pro někoho možná stupidní příspěvky ale pro mě jsou dosti důležité. Můžete prosím odepsat na všechny otazky Děkuji :oops: :mrgreen:

1. Ano. Spermie zůstávají i několik hodin, dní a je úplně jedno, v jaké to děláte poloze nebo zda se osprchujete.

2. Ano. Viz výše, spermie mohou žít i několik dní. Takže můžete otěhotnět.

3. Nechápu, jak si nahmatáváte čípek, ale ok… příznaky mohou být příznaky těhotenství, ale rozhodně ne v den ovulace, ale mnohem později. Takže u vás asi cokoliv, možná jste si to vsugerovala.

4. Ne, nemá.

A ano, je to stupidní příspěvek. Jste dospělá a vdaná, mohla byste mít víc povědomí o tom, jak se dělají děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
10.1.21 18:31

Pravděpodobnost není velká, ale vyloučené to není. Nechápu, proč máte spolu nechráněný sex - dvakrát za sebou ke všemu, když potom hned běžíte pro tabletu po? Ten mějte až budete chtít mít děti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat