Moje dcera se chce stát modelkou

87
2.1.20 14:58

Moje dcera se chce stát modelkou :/ jak....

Ahoj chci se poradit moje 15 dcera chce být modelkou ale nevíme jak na to. Chci se zeptat na vaše zkušenosti jak se tam dostat co to obnáší. Ona měří 165 Cm váží 50 kg a má mezeru mezi zuby. Bojím se ze ji tam nevezmou a ona si mysli ze ji tam vezmou. Pokud mate zkušenosti s modelinkem tak pište :) :nevim: a třeba nějaké agentury

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12889
2.1.20 15:03

Myslim, ze na klasickou modelku je mala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310

Výška nic moc, ale zkusit to můžete, nějaká agentura a tam vám hned řeknou, jestli to má smysl, buď to vyjde nebo ne, netřeba se bát, stejně s tím nic neuděláte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30169
@Loutka1234 píše:
Ahoj chci se poradit moje 15 dcera chce být modelkou ale nevíme jak na to. Chci se zeptat na vaše zkušenosti jak se tam dostat co to obnáší. Ona měří 165 Cm váží 50 kg a má mezeru mezi zuby. Bojím se ze ji tam nevezmou a ona si mysli ze ji tam vezmou. Pokud mate zkušenosti s modelinkem tak pište :) :nevim: a třeba nějaké agentury

Berou „zajímavé“ typy. Hezké rozhodné nejsou. Kde jsou časy Kubelkové nebo Šeredové… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30169
2.1.20 15:04

Ale je malinká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2708
2.1.20 15:07

Dneska může dělat ‚modelku‘ i holka s Downem, nemocí kůže, alopecií atd. Nějaká mezera nebude pro dnešní svět dostatečně zajímavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
2.1.20 15:14

@Nowuka2 aha slišela jsem že jsou zajímavé Černošky.. ale ona má velké mateřský znaménko na zádech a menší ze zádu na stehne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
8552
2.1.20 15:19

@Loutka1234 A teď si vem, ze kdyby za mnou přišlo některé z dětí, ze chce být modelem nebo modelkou, tak to obrečím. A rozhodně ne samým štěstím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1645
2.1.20 15:26

Kamarádka byla v mládí modelkou v jedné agentuře, ale měřila 175 cm, 48 kg.
Po pár letech s tím sekla. To bylo pořád focení, mola, nové oblečení. Rodiče to prý i hodně stálo. Do toho škola, gyml, výška a taky koníčky, hudba, jazyky a já nevím co ještě měla. Jak už byla na výšce prý musela mít něco i s chlapa ale nevím, zda je to pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1433
2.1.20 15:41

@Loutka1234 Na klasicky modeling do agentur nabiraji od 172cm. Takze by se nemohla ucastnit Elite Model Look ani zapsat do agentur. Je to docela limitace, protoze takove ty prehlidky na molem by delat nemohla. Nevim, jak moc je realne, ze by se ji podarilo prosadit prez fotomodeling ( to je alternativa pro zajimave typy s nizsi vyskou). Spis by mohla zkusit nejake reklamky, jestli by si nevzali do evidence. Ale pozor, oni si taky z toho delaji kseft, ze proste holky za poplatek nafoti a pritom vedi, ze z toho nic nebude. Nekdy tyhle holky maji treba i herecke ambice, nebo pevecke, tanecni, tak zajimavy vzhled te muze uplatnit. Zkusila bych ji nasmerovat takhle. Ted taky holky casto delaj, ze si zalozi napriklad vlog s modou a life stylem. Stejnak modelling je tak akorat propustka na oddeleni lecby anorexie, maloktera holka to zvladne ustat, ten tlak na nizskou vahu a nezdravy vzhled je strasne velky. Vlastni zkusenost… Zkusila bych fakt dceru nasmerovat aby uplatnila potrebu ukazat svuj vzhled, na ktery je asi hrda a nejak jej potrebuje ve svem zivote uplatnit, ale aby tez neco u toho rozvijela, ceho by se mohla chytit a nejak dal v zivote pouzit, at uz jako konicek ci treba i karierni smer. Je fajn, ze ma nejaky sen, podporila bych to…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5098
2.1.20 16:20

S touhle výškou na klasickou modelku nemá, ne? a napsat slovo „slišela“ může fakt jen exot :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2423
2.1.20 16:50
@GabinkaCh píše:
S touhle výškou na klasickou modelku nemá, ne? a napsat slovo „slišela“ může fakt jen exot :roll:

Mne dostal už ten „modelink“ 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9420
2.1.20 17:29

Na modelku nemá výšku ani váhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5098
2.1.20 17:39
@ropucha 02 píše:
Mne dostal už ten „modelink“ 8o
Že? když už píšu někam do diskuze, tak aspoň malinko zapojím mozek.Je to přece tak trochu vizitka člověka.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23293
2.1.20 17:43

No ja nevim. Ja bych zas chtela mit krasne stihle nohy. S takovou vyskou na to muze zapomenout. Nepodporovala bych ji v nerealnych vecech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat