Moje dítě má 34,5 tělesnou teplotu

040
15
3.6.13 11:32

Moje dítě má 34,5 tělesnou teplotu

Maminky chci se zeptat, moje dítě má teplotu tak 35,5 nebo 34,5 příjdemi že to není normálni…ale poslední dny naměřím takto, když má 36 to je co říc. Byli jsme nemocné měl 39,5 horecky bereme antibiotika, vysokou horečku nemá už 5 dnů spíše nískou. prosím o rady už jste to některá zažila???Moje dítě má 8 měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64469
3.6.13 11:33

Má to dlouhodobě, nebo až teď? já mám odmala jen kolem 34 stupňů, když mám 37,1, tak končím ve špitálu.. může za to nízký tlak :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50730
3.6.13 11:36

Kde ho měříš? Já když se měřím např. digitálním teploměrem v podpaží, tak mám taky tak. Zkoušelas i jiný teploměr, jestli není špatný?

Příspěvek upraven 03.06.13 v 11:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5166

Zkusila bych jiný teploměr :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16067

Mamka je taky při 37 na odvoz. Tělesná teplota je u ní normální do 34,6, taky má nízký tlak. Děti (zvlášť takhle malé) by tedy podle mě měli mít teplotu vyšší. Kde měříš? Rektálně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
3.6.13 11:37

Nejapná otázka, nemáte rozbitý teploměr? Mě totiž digitál víc jak 35 skoro nikdy nenaměří :zed: Zlatý rtuťáky.

Může to být nízkým tlakem, jak píše @martina.se
Jí, pije? To by mohlo tlak trochu zvednout. Pokud to má déle jak jedenden, tak bych asi zavolala na pohotovost nebo doktorce a poradila se s nimi, případně aby řekli, co máš sledovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
818
3.6.13 11:38

Mas spatny teplomer. Me vychazi dobre, jen kdyz merim v konecniku. Porovnavala jsem to s teplotou u doktorky, kde maji ty ultra drahy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
3.6.13 11:39

@Kakika nejsem sama, uf :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
040
15
3.6.13 11:48

Teploměr máme digitálí a teploměr dávám do zadečku, no nevím jestli je špatný…mám jen tento, ale když jsme měřila sobě tak teplota byla v normálu…dr. říkala že je to normálí, ale mě to nepříjde když je to už nějaký den. Jinak pije odemne a vipije u trosku caje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
cher
3.6.13 11:52

Jediný přesný teploměr je rtuťový

• Citovat
  • Nahlásit
3743
3.6.13 11:59

Slyšela jsem, že nějakému dítěti takto klesla teplota po nemocech.

Syn mi kdysi v noci brečel více než obvykle (místo 19:30-23 brečel do 2h), už jsem nevěděla co by, tak jsem mu změřila teplotu a po tomto ukrutném řvaní, kdy vlastně pláč zvyšuje teplotu měl v zadečku 36,2 bez odečtu. Od té doby spal v noci stejně oblečený, jako by šel ven - body, kabátek, dupačky, svetřík, zavinku, deku a peřinu (podzim, dítě mělo v té době 2m, doma 23st). Nebyl spocený, byl spokojený. Přes den venku stejně oblečený byl v pohodě. V nějaké poradně mi řekli, že je to nevyzrálý termoregulační systém… a pokud jsem v zimě přijela z procházky domů a on spal, tak takhle nabalený (v oblečkách, bez dek) spal nejlépe a nejdéle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
3.6.13 11:59

Ja mam od te doby co nejsou rtutove teplomery telesnou teplotu taky kolem 35 stupnu..dokud byly rtutovy mela jsem normalni teplotu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2031
3.6.13 12:48

Já tedy v loňském roce v prosinci byla s malou (2roky) taky u mudr. s tím, že má nízkou teplotu cca 35.5 - 36.2 max… Koukaly na mne se sestrou, jestli nejsem magor :roll:, ale já trvala, ať se na ní koukne :think:… koukla, udělala CRP pro můj klid, řekla, že mám špatný teploměr, ale s tím já nesouhlasím, nicméně jsme nic nevyřešily :mrgreen: :lol:
Teploměr mám thermoval do zadečku, koupila jsem nový, takže mám dva sice stejné, ale měří opravdu na chlup stejně, možná o 0.1 je rozdíl,,, což není nic. Kristý má běžně teplotu tak 36 - 36.2. Už to neřeším, je to standard :pankac:
Jo, ale tenkrát jsem volala na pohotovost, kde mi řekli, že takhle nízkou teplotu, jak píšeš ty, kolem 34.5, že není možné, aby dítě mělo, že prý je velice podchlazené, ale jak píšou ostatní, holt někdo má nízkou teplotu a tak to je :) :D Ještě mi tenkrát mudr řekla na pohotovosti, že to taky může značit nějaký zánět v těle, tak netuším :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
040
15
3.6.13 12:51

Pravě žě mě taky dost brčel tak jsem ho skusila změřit a naměřila tak malou teplotu dala jsem mu o vrstvu navic oblečeni a dala spat, usnul rychle a spokojeně, takže opravdu potřeboval asi dalši vrstu oblečeni a to mame doma teplo a blečeny je taky poměrně dost.Vic jak 35,5 jsem mu tedˇ nenaměřila…takže opravdu nevim. Schvalně skusím koupit jiný teploměr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9454
3.6.13 12:55

@040 zkus nekde od nekoho ziskat jeste ten rtutovej (novej uz nikde nekoupis teda) pripadne teda lihovej…a uvidis ze jsou ty rozdily veliky od digitalnich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat