S mojí rodinou se nedá žít

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.19 20:08
Moje maminka

Moje rodina normální člověk si pod tímto pojmem představí milujcí rodiče, děti a babičky krásné co jsem ráda že je to anonymní je mi 12 asi tak před 2 roky jsem ještě žila s oběma rodiči a bráchou můj táta nás dvě z mamkou mlátil a moje mamka se díky jednomu pánovi rozhodla že odejdem byla jsem celkem šťastná ale odešli jsme bez mého bratra (teď je mu 19) zbožňovala jsem své prarodiče od táty a od mamky ty jsem ještě s mojí tetou (teď jí je 20) skoro vůbec nevýdala protože můj táta říkal že jsou zlý no můj táta nikdy nic moc neříkal spíš řval a házel věci kolem sebe ( říkal že je to normální) což od něj chytil můj bratr my s mamkou jsme se přestěhovaly do bytečku 1+1 nájem muj táta se snažil dostat mamku zpět tak se mě ptal a kupoval jí kytky a říkal že se bude léčit jo a odešly jsme s moji mamkou 17.5 pět dnů po mých narozkách tak to chvíly trvalo a začala jsem znát toho pána od mamky byl celkem fajn zábavnej vařil atd. moje mamka se s tátou rozvedla a rodina od strany táty mě vykládala ja jsou všichni moc strašný atak potom jsem přišla do péče mamky a můj brácha táty řekla jsem pravdu sociální pracovnici a to se mi vymstilo můj táta po mě řval a honil po celém městě já hrozně brečela a lidi se mě ptali jestli nemají zavolat policii já jim to zamítala a běžela dálale po chvíli se můj táta uklidnil a já šla domů ten pán co u nás bydlel mamka mu vesele dávala peníze i když jsme měli sotva na jídlo on si na mě vymýšlel lži které říkal mamce musela jsem dělat snad uplně všechno od mytí záchoda po mytí podlahy ale to bylo v pohodě horší bylo když mi moje vlastní mamka nevěřila ale já jsem si nic nedo vlila říct s mojí babičkou a tetou jsem se dost zblížila a jednou jsem se rozbrečela a něco málo jim řekla všichni v rodině se to dozvěděli a moje mamka mě začala nesnášet moje narozeniny ješte pred nima jsem viděla jak spolu spali moje mamka 39 on 27 zjistila jsem že byl ve vězeni pote zacal fetovat nevedeli jsme policie ho chitila u nas doma kdyz jsem byla u me babicky muj táta mluvil o socialce tak jsem začala lhát kdyz jsme byly doma v pohode z mamkou tak prisel on vidiral mamku o peníze podelsi dobe mu je dala moje rodice se hadaly kvuli penezum moje babicka od taty me zazady urazela ze jsem strasna krava nastesti moje mamka chodila domu s nim az v 8 at 10 v noci on se do basy a ja mela klid celkem mamka s nim dal chodila ve skole jsem takovej největší pohodář a vtipálek ale v mi dusi to tak neni on mi kradl z pokladnicky jeste ze jsem mela kamaradky babicku od mamky a moji tetu on se vratil moje mamka s nim vesele chodí a dělá jakoby nic ja uz ji rikam ze mi z nicilil zivot nebo aby prestal kourit muj táta na mě řve moje mamka taky achjo nevim co mam delat nechci do dětskeho domova ani nic takovyho spis se ho zbavit :pocitac: :zed:

Reakce:
medunka23
Kelišová 7293 příspěvků 08.01.19 20:18

Je to šíleně zmatené, nejspíš máš zmatek v životě, zavolej si na nějakou linku bezpečí, mívají k dispozici psychologickou pomoc, kterou potřebuješ.

Mala.ještěrka
Kecalka 351 příspěvků 08.01.19 20:26

Určitě tu najdeš lidí, kteří ti zkusí co nejlépe poradit, ale prosím přečti si to po sobě a doplň alespoň tečky mezi věty. Takhle to nikdo nepochopí

Bledulicka
Stálice 79 příspěvků 08.01.19 20:31
@Anonymní píše:
Moje rodina normální člověk si pod tímto pojmem představí milujcí rodiče, děti a babičky krásné co jsem ráda že je to anonymní je mi 12 asi tak před 2 roky jsem ještě žila s oběma rodiči a bráchou můj táta nás dvě z mamkou mlátil a moje mamka se díky jednomu pánovi rozhodla že odejdem byla jsem celkem šťastná ale odešli jsme bez mého bratra (teď je mu 19) zbožňovala jsem své prarodiče od táty a od mamky ty jsem ještě s mojí tetou (teď jí je 20) skoro vůbec nevýdala protože můj táta říkal že jsou zlý no můj táta nikdy nic moc neříkal spíš řval a házel věci kolem sebe ( říkal že je to normální) což od něj chytil můj bratr my s mamkou jsme se přestěhovaly do bytečku 1+1 nájem muj táta se snažil dostat mamku zpět tak se mě ptal a kupoval jí kytky a říkal že se bude léčit jo a odešly jsme s moji mamkou 17.5 pět dnů po mých narozkách tak to chvíly trvalo a začala jsem znát toho pána od mamky byl celkem fajn zábavnej vařil atd. moje mamka se s tátou rozvedla a rodina od strany táty mě vykládala ja jsou všichni moc strašný atak potom jsem přišla do péče mamky a můj brácha táty řekla jsem pravdu sociální pracovnici a to se mi vymstilo můj táta po mě řval a honil po celém městě já hrozně brečela a lidi se mě ptali jestli nemají zavolat policii já jim to zamítala a běžela dálale po chvíli se můj táta uklidnil a já šla domů ten pán co u nás bydlel mamka mu vesele dávala peníze i když jsme měli sotva na jídlo on si na mě vymýšlel lži které říkal mamce musela jsem dělat snad uplně všechno od mytí záchoda po mytí podlahy ale to bylo v pohodě horší bylo když mi moje vlastní mamka nevěřila ale já jsem si nic nedo vlila říct s mojí babičkou a tetou jsem se dost zblížila a jednou jsem se rozbrečela a něco málo jim řekla všichni v rodině se to dozvěděli a moje mamka mě začala nesnášet moje narozeniny ješte pred nima jsem viděla jak spolu spali moje mamka 39 on 27 zjistila jsem že byl ve vězeni pote zacal fetovat nevedeli jsme policie ho chitila u nas doma kdyz jsem byla u me babicky muj táta mluvil o socialce tak jsem začala lhát kdyz jsme byly doma v pohode z mamkou tak prisel on vidiral mamku o peníze podelsi dobe mu je dala moje rodice se hadaly kvuli penezum moje babicka od taty me zazady urazela ze jsem strasna krava nastesti moje mamka chodila domu s nim az v 8 at 10 v noci on se do basy a ja mela klid celkem mamka s nim dal chodila ve skole jsem takovej největší pohodář a vtipálek ale v mi dusi to tak neni on mi kradl z pokladnicky jeste ze jsem mela kamaradky babicku od mamky a moji tetu on se vratil moje mamka s nim vesele chodí a dělá jakoby nic ja uz ji rikam ze mi z nicilil zivot nebo aby prestal kourit muj táta na mě řve moje mamka taky achjo nevim co mam delat nechci do dětskeho domova ani nic takovyho spis se ho zbavit :pocitac: :zed:

Ahojky slunicko,je moc dobre se si jsem napsala co te trapi.mohu ty napsat par veci ktere bys mela udelat rozhodnuti je na tobe.skuz oslovit pani ucitelku ve skole a sver se ji co te trapi.jsem tu pro tebe a pokusim se ty pomoc napis soukromou zpravu. :andel:

Terrus
Kecalka 163 příspěvků 08.01.19 20:34

Příspěvek upraven 09.01.19 v 16:06

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17307 příspěvků 08.01.19 20:36
@Mala.ještěrka píše:
Určitě tu najdeš lidí, kteří ti zkusí co nejlépe poradit, ale prosím přečti si to po sobě a doplň alespoň tečky mezi věty. Takhle to nikdo nepochopí

Ale kdo chce, pochopí. Holka je na dně a ty jí budeš vyčítat tečky? Někdy se fakt musím držet… :mrgreen: :cert:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17307 příspěvků 08.01.19 20:37
@Anonymní píše:
Dost dlouhá věta, aspoň na 2 to rozdělit nešlo? Fakt se to blbě čte a tak ani nechápu pointu.

Hlavně když chápeš, jak nastavit anonymitu u pár nicneříkajících vět. :pocitac:

Bledulicka
Stálice 79 příspěvků 08.01.19 20:40

@Kobliha51 souhlasim

Bledulicka
Stálice 79 příspěvků 08.01.19 21:09

Slunicko prosim te ozvi se neco vymyslime jak ty pomoci :D

luloinka
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 08.01.19 21:09
@Kobliha51 píše:
Ale kdo chce, pochopí. Holka je na dně a ty jí budeš vyčítat tečky? Někdy se fakt musím držet… :mrgreen: :cert:

No já bych holčině chtěla pomoct, opravdu moc bych chtěla, ale nemám jak protože ten text fakt nechápu. Je to tak zmatený že nevim hlavu ani patu a ve finále ani nechápu co vlastně chce :nevim:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1170 příspěvků 08.01.19 21:20

@luloinka Jestli to chápu dobře, tak otec a bratr jsou cholerici. Její máma odešla od otce, protože je obě bil k nějakému týpkovi, co holce teď dělá problémy, vykládá její mámě o ní lži a nutí jí dělat domácí práce. Rodiče se dál hádají mezi sebou o nějaké peníze. A její babička, co jí původně měla ráda, už jí ráda nemá. Druhá babička s tetou nevím, na začátku píše že se nevídaly, na konci že jsou kamarádky. Tak asi hledá jak z té situace ven, ale když nechápu ty rodiné vztahy, tak ani nevím ke komu by si měla jít pro radu, tedy nevím jak pomoct. Možná nějaká linka bezpečí, ale jestli to bude tak zmatené jako tady, tak se asi taky ničeho nedopátrají.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 17307 příspěvků 09.01.19 15:47
@Serpentini píše:
@luloinka Jestli to chápu dobře, tak otec a bratr jsou cholerici. Její máma odešla od otce, protože je obě bil k nějakému týpkovi, co holce teď dělá problémy, vykládá její mámě o ní lži a nutí jí dělat domácí práce. Rodiče se dál hádají mezi sebou o nějaké peníze. A její babička, co jí původně měla ráda, už jí ráda nemá. Druhá babička s tetou nevím, na začátku píše že se nevídaly, na konci že jsou kamarádky. Tak asi hledá jak z té situace ven, ale když nechápu ty rodiné vztahy, tak ani nevím ke komu by si měla jít pro radu, tedy nevím jak pomoct. Možná nějaká linka bezpečí, ale jestli to bude tak zmatené jako tady, tak se asi taky ničeho nedopátrají.

Maminka má frajera, nikoliv to děvče.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >