Moje nevěra, co mám dělat?

1
30.12.19 23:42

Moje nevěra, co mam delat?

Ahoj chtěla bych poradit co mám dělat. S přítelem jsme 15 let máme dvě děti 4 a 11. Přítel je hodný, pracovitý, vždycky se o nás dokázal postarat co se týče finanční stránky, je spolehlivý, ale vždycky měl rád alkohol a když to s ním přehnal tak pak nevěděl co děla, nikdy na nás nevztáhl ruku to ne, ale nadělal se dost problému. Rok po narození druhého dítěte jsem zjistila nevěru ze strany přítele. Po mateřské jsem nastoupila do práce a seznámila jsem se tam s kolegou se kterým jsme si padli do oka. Pár měsíců jsme si psali a seznamovali a bylo to něco jiného takové jiskření mezi námi. Po x měsících jsme se spolu vyspali. V té době jsme se s přítelem pohádali a vyhodil nás z domu. Byly jsem u mamky a po 5 dnech jsem se vrátila domu i když se mi moc nechtělo byla jsem rozhodnutá že se nevrátím ale přemluvil mě. V tu dobu jsem zjistila že mé city k němu už nejsou takové že mi byl ukradený. ale skrze děti jsem zůstala. S milencem jsme si dost rozuměli byl moje vrba. po nějaké době na to přišel přítel a i jeho přítelkyně. Každý jsme si vybrali svoji rodinu ale mé city k partnerovi jsou spíše kamarádské ale chtěla bych mé city k němu obnovit ale cítím stud, výčitky a nedokážu se mu podávat do očí i když mi říká že na to mam zapomenout že i přesto co se stalo chce abych zůstala doma. Přítel se zároveň změnil přestal pít, začal se více věnovat dětem i mě dost pomáhá ale mé city se nevrací i když bych chtěla. co mi poradíte?

Příspěvek upraven 31.12.19 v 08:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
34517
30.12.19 23:48

Hele, moc drzim palce, at to dopadne, jak chces ty.

Ale, prosim te, oprav cely prispevek a u vsech sloves, ktere vyjadřují aktivitu muze a zeny zaroven(cili zde u vsech), napis na konci toho slovesa mekke -i-. Jinak vypadas jak totalni negramot. Sorry a diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
30.12.19 23:58

Ta čeština

Pokud jses seznamila s chlapem, tak jsme si padli a psali…ne padly a psaly…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat