Neunáším rozchod

16
30.12.19 20:28

Neunasim rozchod

Ahoj před nedávnem mě opustila pritelkyne.Byli jsme spolu skoro rok vždycky se zdálo že to bylo krásný i když naky problémy byli to je jasný ale vše se dá řešit. Byli jsme od sebe vzdaleni takže sme se viděli jen jednou za 14 dní o víkendu když sem za ní jezdil. Nikdy sem ji neublizil snažil jsem se pro ni dělat vše. Moc tomu rozchodu nerozumím všechny věci který se jí líbili mi nakonec víceméně vycetla.Napr že si o našich společných víkendech neodpocinula když sem furt vymyslel výlety který se jí ale líbili a dělal sem to protože sem si myslel že z toho má radost vždy to tak vypadalo. Cítil sem z ní že mě miluje a najednou se rozešla a nehodlá na ničem pracovat. Piseme si nazývá mě zlato a píše že se mě nechce vzdát ale musíme být jen kamarádi což já moc nezvládám protože ji miluju. Myslíte že se mám snažit o záchranu vztahu dát jí čas chvilku ji nechat byt a nebo udělat za vším tlustou čáru a nedoufat že se mi někdy vrátí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1917
30.12.19 20:31

Řekla bych, že má někoho jinýho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
30.12.19 20:35

Jednou za 14 dni výlety a ji vadí, že si neodpocinula? To není duvod, to je záminka :D nech ji plavat :kytka: časem to přejde a najdeš si holku, která tě ocení. Myslím, že téhle by vadilo všechno. Kdybyste se valeli u filmů, rozejde se, protože jste nikam nechodili. Fakt se na to vykasli. Akorát se z toho budeš o to dyl dostávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 20:36

@Hanzal Ahoj,
někdy věcem nerozumíme, ikdyž bychom chtěli. Někdy hledáme odpovědi, které vlastně neexistují. Vždycky ten, který by ve vztahu pokračoval ale druhý to ukončil trpí.
Největší frajer budeš, když řekneš ok, já tě vážně miluju, ale pokud ty to tak necítíš, budu ti rád nablízku jako kamarád. A zároveň se opravdu dokážeš chovat jako někdo, kdo rád s druhým sdílí nějakou důvěru, ale nechce ji každou chvíli přesvědčit, že se má vrátit vztah.
Nakonec uvidíš, že to tak z nějakého důvodu být má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1770
30.12.19 20:36
@JancaS84 píše: Řekla bych, že má někoho jinýho.

Nechtěla jsem to takhle narovinu napsat, ale taky si to myslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 20:41

Já bych udělala za tím vším tlustou čáru. Pokud ji miluješ a ona to samé necítí, tak se budeš zbytečně trápit a bude ti o to déle trvat než si někoho nového najdeš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
30.12.19 20:49

Děkuju za mě lidi který se mají rádi tak vždycky hledají způsoby jak ten vztah držet a ne důvody proč to nejde a ona mi řekne to se občas stává že lidi kteří se milují spolu nemůžou být…no nevim ale děkuji za Vaše názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
30.12.19 21:10
@Hanzal píše:
Děkuju za mě lidi který se mají rádi tak vždycky hledají způsoby jak ten vztah držet a ne důvody proč to nejde a ona mi řekne to se občas stává že lidi kteří se milují spolu nemůžou být…no nevim ale děkuji za Vaše názory :)

to je kec prosímtě :)) taky se se mnou rozešel člověk, kterého jsem měla tak hrozně rada, uplně zabouchla jsem do něj byla a on že taky že miluje, ale nemůžem spolu být, div nebrečel chudák. nechápala jsem, proč nemůzou být dva spolu, když se mají tak rádi. ještě mi řek - budu tě milovat do konce života :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to už jsem čuměla jako puk, vždyt to vůbec nedávalo smysl, proč rozchod??

no půl roce se ozval s tím, že ke mně tehdy nic necitil a stále myslel na ex, ale ted' si uvědomil, že mě miluje a jestli bych mu nedala šanci :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: no já už mám skvělého přítele, takže sbohem :mavam: taky ti přeju holku, která tě ocení a na tuhle kašli. vsadím se, že za nějaký čas ti bude psat, jak tě chce zpátky :mrgreen: ale to už budeš jinde :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
30.12.19 21:14

Takže ano, přikláním se k názoru, že testuje nového, ale neříká to, aby ji případně zůstaly zadní vrátka. vůbec těm kecům nevěř, a na nějaké kamarádství jí s.re pes! :cert: vždycky je lepší od toho člověka se úplně odstříhnout, udělat tvrdý řez, rychleji se z toho dostaneš :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 21:14

@Hanzal Vím je to těžké, ale obvykle se takovéto věty říkají, když protistrana už má někoho jiného. Chápu, že být kamarádem je asi pro Tebe hodně psychicky náročné, ale záleží na Tobě. Já osobně bych to třeba nezvládla a raději udělala tlustou čáru. Zkusit zapracovat na vztahu se samozřejmě dá, ale musí chtít oba dva partneři a podle toho, co zde píšeš mi to reáloné ze strany ex moc nepřipadá. Možná si Tě chce nechat expřítelkyně jakoby v záloze, kdyby jí další vztah nevyšel, proto její návrh kamarádství a jakoby stálý udržovací kontakt, nevím :nevim:, jsou to jen mé dedukce.
Přeji ať to vše zvládneš ke své vlastní spokojenosti ať se rozhodneš jakkoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
702
30.12.19 21:17

Tys založil i tu vedlejší diskuzi o Silvestru, že?
fakt si myslím, že má jiného
neponižuj se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
30.12.19 21:18

Ahoj, udělej za tím tlustou čáru a najdi si někoho kdo bude bydlet blíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 21:19
@Hanzal píše:
Děkuju za mě lidi který se mají rádi tak vždycky hledají způsoby jak ten vztah držet a ne důvody proč to nejde a ona mi řekne to se občas stává že lidi kteří se milují spolu nemůžou být…no nevim ale děkuji za Vaše názory :)

Vztah na dálku nemusí každému vyhovovat…mohla se zachovat víc čestně, ale ale velká láska u ní opravdu nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3542
30.12.19 21:24

@MrsNorris taky si to myslím, že to je ten z druhé diskuze.

Vypadá to, že si přítelkyně našla někoho blíž a nechce ti to napsat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
30.12.19 21:30
@MrsNorris píše:
Tys založil i tu vedlejší diskuzi o Silvestru, že?
fakt si myslím, že má jiného
neponižuj se

Jojo to sem máte pravdu zejtra na to dlabu asi sem pořád slepej a zamilovanej a nechci vidět pravdu i když mi to každý říká :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama