Láska k ex

Anonymní
30.12.19 17:15

Láska k ex

Zdravím chtěl bych slyšel názor, radu cikoliv.Ma bývalá přítelkyně se sennou rozešla před cca 6 týdny ale chtěl bych ji pořád zpet. Mám pocit že ona ke mě pořád něco cítí sme spolu v kontaktu… náš velký problém byla vzdálenost je odemne 200 km. Na silvestra bych se chtěl sebrat a jet do jejího Města a před půlnocí ji napsat že tam sem a rád bych ji viděl myslíte že je to blbost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2284
30.12.19 17:17

Tak jestli si jsi jistý, že nemá na Silvestra žádný program a přepadovka ji nenaštve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
30.12.19 17:22

Možná bude slavit silvestra s někým jiným ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10802
30.12.19 17:24

Ano, je to blbost, jet 200km a ani nevědět, jestli bude přítomna a chtít tě vidět je podle mě blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4776
30.12.19 17:24

Nevymyslej hovadiny. Akorat zabijes cas a budes za kretena a kdyz budes mit stesti, tak se seznamis se svym nasledovnikem. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 17:34

Z vlastní zkušenosti můžu říct, že ke svým ex budu vždy něco cítit :oops: není to nenávist, není to láska, je to prostě něco :nevim: :mrgreen: s některým jsme se rozešli ve zlém, s některými v dobrém a ke všem budu mít vždycky svým způsobem specifický vztah :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 17:42
@Anonymní píše:
Z vlastní zkušenosti můžu říct, že ke svým ex budu vždy něco cítit :oops: není to nenávist, není to láska, je to prostě něco :nevim: :mrgreen: s některým jsme se rozešli ve zlém, s některými v dobrém a ke všem budu mít vždycky svým způsobem specifický vztah :nevim:

No my jsme se rozešli v dobrém já to nechápu něco se v ní zlomilo nechce si o tom normálně promluvit píše mi že se mě nechce vzdát zlato atd…já jí pořád miluju

• Citovat
  • Nahlásit
2284
30.12.19 17:44

To zní, že testuje náhradníka a rozhodne se podle toho, jak se osvědčí. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15446
30.12.19 18:34
@MrsNorris píše:
To zní, že testuje náhradníka a rozhodne se podle toho, jak se osvědčí. :dance:

:mrgreen: :palec:
osvědčující den: Silvestr :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.12.19 18:40
@Anonymní píše:
No my jsme se rozešli v dobrém já to nechápu něco se v ní zlomilo nechce si o tom normálně promluvit píše mi že se mě nechce vzdát zlato atd…já jí pořád miluju
Člověk k tomuto rozhodnutí prostě někdy dospěje, ale furt se to v něm pere, když skončil jeden můj dlouhodobý vztah, také jsem si furt nebyla jistá, jestli to je spravne a vlastně jsem nevěděla, co chci, jestli zpátky jeho, nebo ne :nevim: udělej, co cítíš ať to dopadne jakkoliv, alespoň si pak nebudeš drbat hlavu co by kdyby :) :palec: držím palce ať to dopadne tak, jak má :) :palec: :hug:
  • Citovat
  • Nahlásit
22
30.12.19 18:45

Asi bych toto neriskovala takovou přepadovku zrovna na Silvestra, kdy je vcelku velká pravděpodobnost, že už má nějaký program. Nechceš to nechat na jindy? Jinak pokud to nemáte ukončené, tak něco udělat můžeš, ale aby toto nebylo příliš takové vlezlé víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.20 10:27

Chlape, kašli na ni…nepis, nevnucuj se..bud prijde sama, nebo…ver, vim o cem pisu

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama