S přítelem spíme 1-2x měsíčně

Anonymní
30.12.19 11:17

S přítelem spíme 1-2x měsíčně

Ahoj holky.
Nějakou dobu mě už „trápí“ taková situace v mém vztahu. Je mi 30 a příteli bude v dalším roce 40. Jsme spolu asi 7 let. První 2-3 roky bylo vše bez problému, sex jsme měli několikrát týdně (v podstatě pokaždé, když jsme se viděli) postupem času se ale frekvence snižovala.. jasně, to je logické. Snižovala se ale tak, že jsme momentálně na cca 1-2× měsíčně. Problém začal v době, kdy mě začal přítel opravdu milovat a nedokázal ve mě vidět milenku. Prostě mě nechtěl „prznit“. Najednou měl problém s tvrdším sexem, s tím se mi udělat do pusy atd. Když byl někde na oslavě a dal si pár panáků tak to pak šlo jako po másle protože se uvolnil. Pokaždé, když ho svedu já, tak se nechá. Už když se líbáme tak je vzrušený, takže to není tím, že už bych ho nepřitahovala. Prostě máme sex jen výjimečně ale zase je vždy skvělý!

Chtěla bych se zeptat, jestli to má někdo stejně a vztah mu i tak funguje? Já ho totiž moc miluju a cítím, že i on mě. V podstatě nám to takhle stačí (nikdo necítí frustraci), jen když všude čtu že když není sex pravidelně alespoň 2-3× týdně tak vztah nemá šanci - tak jsem z toho nervozní. Kamarádkám se s tímto svěřit úplně nemůžu, protože vždy když zmíním naši frekvenci, říkají, že je to nezdravé a že má určitě někdo z nás milence. :roll:

Vzhledem k citlivosti snad pochopíte anonymitu

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

446
30.12.19 11:22

Pokud to takhle vyhovuje oboum, tak neni co resit. Tobe to ocividne nestaci, rekla jsi mu to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
30.12.19 11:25

Pokud vám to oběma stačí, tak to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 11:25

U nas to je taky tak ale s tim rozdílem, ze me to se. e..to nemluvím ani o poceti, to je u nas s touto frekvenci temer nemožné. Ale je mi s nim jinak moc dobre a proto to zatim nejak neresim…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 11:30

Máme frekvenci o dost nižší, jak vy. Zatím 10 let manželství klape bezvadně.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.12.19 11:48

Máme hromadu dětí, skoro 9let spolu. Chutě jsou furt, ale unavenost je silnější..ted jsem četla článek a nejlepší je mít sex 2-3× týdně, prý..My ho mám taky ruzně..většinou obden nebo po 3dench.Jak kdy no.Jsme spokojení oba.

• Nahlásit
  • Citovat
23704
30.12.19 11:56

2-3× týdně jinak vztah nemá šanci? To by byla půlka republiky s dětma dávno rozvedená. :P Dělejte to jak vám to vyhovuje oběma, ne co nekde psali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 11:56

Nám to právě stačí. Nebo teda kdyby on chtěl častěji, tak bych mohla klidně i častěji, ale když to neiniciuje, tak já nemám tu potřebu. Nikdy jsem asi neměla moc velké libido, jen vždy na začátku vztahu. Řeším to proto, že všude se píše jak je to „nejdůležitější ve vztahu“ a jak bez toho nemůže vztah fungovat tak mě to trochu znervozňuje. Ale je pravda že asi moc lidí narovinu neřekne, jak to doopravdy mají takže těžko říct, kolik lidí v dlouholetých vztazích mají opravdu sex 3× týdně.

A holky anonymky děkuji za reakci, trochu mě to uklidnilo :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
49135
30.12.19 12:28

Ale nejde o ostatní ;) Pokud vám to stačí a oba spokojení je to přece super ;) Pro mne by tahle frekvence byla šílená a pro manžela také ;) Každému vyhovuje něco jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 12:38

A když se budou tvoje kámošky při sexu mazat hovnama, budeš taky? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 12:39
@Anonymní píše:
Nám to právě stačí. Nebo teda kdyby on chtěl častěji, tak bych mohla klidně i častěji, ale když to neiniciuje, tak já nemám tu potřebu. Nikdy jsem asi neměla moc velké libido, jen vždy na začátku vztahu. Řeším to proto, že všude se píše jak je to „nejdůležitější ve vztahu“ a jak bez toho nemůže vztah fungovat tak mě to trochu znervozňuje. Ale je pravda že asi moc lidí narovinu neřekne, jak to doopravdy mají takže těžko říct, kolik lidí v dlouholetých vztazích mají opravdu sex 3× týdně.A holky anonymky děkuji za reakci, trochu mě to uklidnilo :mavam:

to co tady šťastné ženy píšou o svých frekvencích děl deseti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
30.12.19 12:39
@Anonymní píše:
Nám to právě stačí. Nebo teda kdyby on chtěl častěji, tak bych mohla klidně i častěji, ale když to neiniciuje, tak já nemám tu potřebu. Nikdy jsem asi neměla moc velké libido, jen vždy na začátku vztahu. Řeším to proto, že všude se píše jak je to „nejdůležitější ve vztahu“ a jak bez toho nemůže vztah fungovat tak mě to trochu znervozňuje. Ale je pravda že asi moc lidí narovinu neřekne, jak to doopravdy mají takže těžko říct, kolik lidí v dlouholetých vztazích mají opravdu sex 3× týdně.A holky anonymky děkuji za reakci, trochu mě to uklidnilo :mavam:

Když vám to staci, je vše v poradku. 3× týdne v dlouhodobých vztazích je opravdu výjimka. Spis jednou týdne, s detma i min.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
30.12.19 12:40

Když vám to vyhovuje a jste spokojení, není co řešit :) Na výzkumy a tabulky se vyprdni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3616
30.12.19 12:47

Tady se pořád řeší sex… Já nevím, pokud by to každý měl tak, jak píši tabulky, proč by bylo tolik páru rozvedených, rozejitych, podvadenych, tolik vtipů na „bolest hlavy“ atd.? Nikde to není růžový a dělejte přesně tak, jak vám to vyhovuje :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.12.19 12:50

S mužem jsme spolu nespali dva roky. Pro mě to bylo těžké období, on měl zdravotní potíže, tak nechtěl. Já mu to věřila. Nikoho jsem neměla i přes to, že to bylo těžké. Před Vánocemi jsem mu našla konverzaci s jinou ženou, kdy ji oslovoval lásko, miláčku, posílal jí fotky našich dětí, plánoval budoucnost a od ní zadonil nahé fotky. Začalo být u nás dusno, ale tak nějak se oba snažíme a sex už taky proběhl, i když se špatné zdraví řeší dál. Takže za mě nevím nevím. Já jsem dopadla tak, že jsem byla naivní husicka, která mu věřila a teď přemýšlím, jestli ho nemám opustit. I když bych teda řekla, že potom, co se to provalilo, je ten vztah nás dvou lepší, i když důvěra z mé strany je pryč. Nutno dodat, že si s ní začal psát před rokem a půl a ukončil to ještě v roce 2018. Já to zjistila až teď. A když se na to dívám zpětně, tak to zapadá do našeho těžkého období. Každopádně to ho neomlouvá. Ale vím, že na tom nesu podíl viny i já. Prostě málo jsem se mu věnovala.
Prosím o zachování anonym, jinak smazat. Chodí sem příbuzní a nechci, aby to věděli.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama