motol x apolonář ?

436
24.12.06 07:41

motol x apolonář ?

byla jsem už rozhodnutá pro motol, ale můj gynekolog se tváří, že by mě radši viděl u apolináře … jsem už z toho zmatená, unavená…

lze najít nějaké porovnání porodnic, především těhle dvou, z odborného hlediska? (reakcí maminek jsem četla už spoustu)
nebo nějaká společnost, liga… , kde by byli aspoň trochu objektivní?
případně na jaké ukazatele se zaměřit?
jde mi hlavně o porod a péči o dítě v případě komplikací, poporodní péče na šestinedělí mě až tak netrápí, to nějak přežiju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3071
24.12.06 23:04

Ahoj Zuzko!
krásné Vánoce …
já ti asi neporadím co se týče oficiálního srovnání, ale máme kamarádku u apolináře…Co se týče vybavenosti je nesrovnatelně lepší apolinář, hlavně je perfektní péče o miminko.Ale to je vše.
Pokud si chceš vybrat lepší zacházení tak Motol.
Kamarádka říkala, že kdyby měla rodit a věděla by že miminku nic nehrozí nikdy by tam nerodila …
Přeji ti hodně štěstí a dobrou volbu … :D
Kačenka a Artušek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
25.12.06 07:25

Ahoj, já jsem rodila u Apolináře v červnu 05 a byla jsem naprosto spokojená. Příště tam půjdu určitě zas. Mají tam perinatologické centrum, to kdyby bylo něco mimču. Chovali se ke mně skvěle (byla jsem na odd. P1), ale samozřejmě můžou se najít i méně příjemné sestry a doktoři, to ti nikdo nikdy nezaručí. Žádné objektivní stanovisko nenajdeš, vždycky je názor založen na osobních zkušenostech a na tom, co je na porodnici hodnoceno. Přeju šťastný výběr!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11935
25.12.06 07:49

Ja jsem rodila u Apolinare ted na konci srpna… Chodila jsem tam od 25tt kvuli tlaku aby me hlidali vic a dopadlo to tak ze i kdyz jsem chtela testy na preeklempsii tak mi je nikdo neudelal a prislo se na to az kdyz mi pri porodu zkolaboval organismus a nebyt jednoho vedouciho doktora tak nas necha zbytek klidne umrit (naridil akutni cisarsky rez)… ze zpravy jsem se potom dozvedela ze me museli po cisari ozivovat… A co se tyce pece o miminko, k prilozeni ho nosili dvakrat denne, diky tomu nekojim… ale prckovi nic nebylo jen prvni agrapar skore mel 9-10-10 kvuli barve ale dalsi uz byli desitky.....takze nedokazu posoudit jake je to v zavaznejsich pripadech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
25.12.06 08:48

Tak já zase rodila v Motole-v roce 2004 a ted budu opět tam-maličkej se sice narodil s appagar score 10-10-10,ale jela jsem tam,že se mi nehýbal, na monitoru mu vynechávalo srdíčko, tak vyvolali porod, dr.ho vytáhla na poslední chvíli s pupčníkem kolem krčku. hned pár hodin po porodu za mnou chodil zástupo pediatrů,že má malej tříselnou kýlu a hctělo by to hned operaci, všechno mi do detailu vysvětlili a po operaci byl malej na novorozenecké JIP,kam já jsem mohla klidně i 20×denně-neomezeně, bylo tam asi 8inkubátorů a kolem každého se pohyboval min.1 kompetentní osoba. Jinde bych už rodit nechtěla.

• Citovat
  • Upravit
1163
25.12.06 21:55

Ahoj Zuzko,

já jsem rodila plánovaným císařem v Motole a byla jsem naprosto spokojená, je to také perinatologické centrum. Každopádně jsem ti chtěla napsat, že na našem trhu existuje knížka z nakl. Aperio knížka Průvodce porodnicemi ČR, více informací o ní najdeš na http://www.aperio.cz/…prodej.shtml?….
Přeji šťastný výběr!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
25.12.06 22:11

Ahoj,
u Apolináře jsem rodila 3×, a kdybych ještě měla rodit,tak jinde.Naposledy jsem tam chytla nepřiměřený nával,ležela jsem na oddělení gynekologie a neměla Emu u sebe,na kojení se na mě sestry koukaly jako na vraha a že je dost obtěžuju,když mají tolik práce a kdyby nebylo manžela,který jim nedal pokoje,neměla bych Emu u sebe ani ty 4dny,které jsem musela u Apolináře přetrpět.Myslím,že když se rodí v termínu,tak velké riziko komplikací tolik nehrozí a sám doktor mi tam vmetl do tváře,proč jsem tam rodit jela,když sem rodila tak snadno,rychle a bez komplikací.Rodila jsem tam naposledy 21.9.2006
Přeju šťastný výběr a krásnou vzpomínku na nejkrásnější okamžiky v životě ženy.

Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
4.9.07 06:17

apolinář

Moje švagrová rodila plánovaným císařským řezem u Apolináře a teď už by taky rodila jinde. Měla tam být na sedmou hodinu ranní a nechali ji tam čekat 12 hodin než jí vzaly a ona konečně porodila. Bohužel jí pěkně odflákly a nechaly jí tam kus placenty a tak musela asi po měsíci nemocnice na operaci. Neříkám, že se to nemůže stát, ale měli by to pořádně zkontrolovat. :(

http://www.diteroku.eu/…vojtech.html

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama