Moučnivka - může být nebezpečná?

Anonymní
19.11.19 19:23

Moučnivka, prosím pomoct.

Může být moucnivka nebezpečná, malá jí má a občas se jí navaluje ale nic z toho, omlouvám se, ale jsem prvorodička a nerozumím tomu. Malé je měsíc a půl. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20580
19.11.19 19:27

Většinou ne a zmizí sama, ale pokud kojíš tak se po každém kojení opláchni ať to nemáš i ty a nepredavate si to navzájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 19:55
@Kriss Tina píše:
Většinou ne a zmizí sama, ale pokud kojíš tak se po každém kojení opláchni ať to nemáš i ty a nepredavate si to navzájem.

Jsme na UM. Jinak děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
830
19.11.19 20:30

Kup neocide gel, pagavit tycinky a borax CH5. Pred jidlem ji vytri pusu gazou nebo kouskem latky namocene v Borax CH5 - dává se 1 kulicka na 5 ml kojenecke nebo prevarene vody, ja zarabala tak cca 15 ml tj 3 kulicky. Tým setres ten býlí povlak a mala se v klidu nají. Po jídle jí na strídačku vytri pusinku neocide gel nebo tou pagavit tycinkou. Dudlíky pravdaže sterilizovat denne a vždy když jí ho budeš dávat nejdriv namoc v tom roztoku z boraxu a kojenecke vody. Do 3 dnu bude po moucivke :mavam: Naše mala jí měla z porodnice a tohle nám hezky zabralo i na 9 denní mimčo, od té doby se nastesti nevrátila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3864
19.11.19 20:34

Nebezpečná úplně není, ale dceři se rozjela hodně a pak mi vůbec nechtěla jíst. Mazala jsem Neocid gelem, ten nepomohl, tak gencialkou, ta pomohla, ale pořád se to vracelo. Nakonec jsem si nechala v Itálii koupit speciální gel na moučníků a zmizela. Bojovali jsme s tím asi 4 měsíce. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 22:09

A je normální, I že blinká? A jinak děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
14
19.11.19 22:13

To se mi nestalo, ze by skrz moucnivku blinkala. Jako hodne? Jestli se ji to nedostalo treba dal nez do pusinky :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 22:15
@Džejn2905 píše:
To se mi nestalo, ze by skrz moucnivku blinkala. Jako hodne? Jestli se ji to nedostalo treba dal nez do pusinky :think:

Ne hodně, ale trošku ale nikdy neblinkala tolik. A ještě má zácpu trošku, tak jestli neblinka tím jak tlačí.

• Citovat
  • Nahlásit
14
19.11.19 22:24

Mozne to je, protoze moucnivka by s tim nemela mit nic spolecneho. Zacpu ma pravdepodobne z UM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.19 22:31

@Džejn2905 UM máme nový už týden a normálně mi kakala, včera přestala ale dávala jsem ji je tu fialovou vodicku do pusinky…

• Citovat
  • Nahlásit
41
19.11.19 22:54

Nechej si napsat přímo od doktorky vodičku a vytírej ji to 3× denně, nám hodně pomohla, za tři dny ji už v pusince neměla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
21.11.19 17:23

Prej jediny co pomaha na moucnivku je gencialka, taky s tim bojujeme uz asi 2 mesice. Malymu ale nepomohlo jeste vubec nic ani gencialka😁 ale nevsimla jsem si, ze by skrz to mel nejaky problemy, to nebude moucnivkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
22.11.19 14:59

Nam pomohl repikovy caj. Vytirala jsem mu pusinku a sobe bradavky (u um asi caste vyvarovani).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat