Možnost nevěry

Napsat příspěvek
Anonymní
26.3.20 11:18

Jeste na jednu vec bych se zeptala. Kdyz jdem treba nekam spolu ven tak se docela casto stava ze kdyz treba projde kolem nas nejaka pekna holka tak on to ji nahlas komentuje treba rekne : Ta byla co? Nebo To byk zadek a tak..Nebo se me dokonce nekdy pta jak se mi jako zensky libila. obcas to rekl i driv ale ted mi to prijde vic. Jde o to ze ja nejsem moc zarliva takze me to ani tak nestve spis me to tak vnitrne zamrzi ze si pak reknu co ta holka mela co ja ne. Zvlast kdyz nekdy to vylozene rekne u takove ktera zas tak pekna neni. Prijde mi ze to snad uz dela naschval nebo nevim. Jeste dodam ze kdyz uz jsem toho mela jednou dost a okomentovala jsem pred nim naschval nahlas muze tak jeho reakce byla takova ze ho div netrefilo a komentoval to slovy: No jo to je mi jasny ze cumis po chlapech a podobne.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 11:20

@edding400 jo tak to mas stejny nazor jako ja

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 11:21
@edding400 píše:
Jestli má nebo nemá milenku je jedno. Chová se k Tobě jako k onuci.

přesně to jsem chtěla napsat. Je vlastně jedno, jestli se nevrátí dom kvůli milence nebo kvůli chlastání s kámošema.
Normální je se domluvit, dát vědět dopředu. Né že ženská sedí doma s dítětem a čeká, jestli se pán uráčí je poctít svou přítomností…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 11:23
@Anonymní píše:
Jeste na jednu vec bych se zeptala. Kdyz jdem treba nekam spolu ven tak se docela casto stava ze kdyz treba projde kolem nas nejaka pekna holka tak on to ji nahlas komentuje treba rekne : Ta byla co? Nebo To byk zadek a tak..Nebo se me dokonce nekdy pta jak se mi jako zensky libila. obcas to rekl i driv ale ted mi to prijde vic. Jde o to ze ja nejsem moc zarliva takze me to ani tak nestve spis me to tak vnitrne zamrzi ze si pak reknu co ta holka mela co ja ne. Zvlast kdyz nekdy to vylozene rekne u takove ktera zas tak pekna neni. Prijde mi ze to snad uz dela naschval nebo nevim. Jeste dodam ze kdyz uz jsem toho mela jednou dost a okomentovala jsem pred nim naschval nahlas muze tak jeho reakce byla takova ze ho div netrefilo a komentoval to slovy: No jo to je mi jasny ze cumis po chlapech a podobne.

Jemu je 40 a tobě 20? Tak příště začni komentovat chlapy. Ten měl ale pořádný bicáky, pěknej zadek atd. To ten tvůj nezkousne, co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 11:39

@Bellatrix Lestrange me je 26 jemu 42

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 11:40

@Bellatrix Lestrange to urcite neskousne to neprenese pres ego :)

• Nahlásit
  • Citovat
14194
26.3.20 11:41

Pro tebe starej, mrzutej a nevychovanej hulvát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 12:04

@divine woman dekuju za uprimnost :)

• Nahlásit
  • Citovat
1625
26.3.20 12:17
@divine woman píše:
Pro tebe starej, mrzutej a nevychovanej hulvát.
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama