Možnost nevěry

Anonymní
26.3.20 10:09

Moznost nevery

Ahoj holky. Zajimal by me vas nazor na chovani meho pritele.Jde o to, ze mam pocit ze ma milenku.Asi tak 3×mesicne se stane, ze neprijde vecer domu a prijde treba az druhy den k veceru po praci.Taky udelal to, ze me nechal s malou na silvestra samotnou 2dny se neukazal jen napsal smsku ze jel za kamaradem a chlastaly a neprisel a rekl ze az prijede tak si tuknem coz ani nedodrzel. Prijde mi jeho chovani podezrele.Co si o tom myslite? diky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3012
26.3.20 10:18

No myslím, že milenka by byla to poslední co bych řešila. Spíš bych řešila jeho charakter a to že na tebe i dítě kašle, neukáže se, až druhý den po práci. Nechá vás samotné aniž by se ozval. No ale každý máme jiné priority..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2435

No a jak vždycky vysvětlí kde byl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
653

Ahoj,
táta od dítěte a chová jako nezodpovědný puberťák? To úplně normální není. Před tím to bylo jak? Dítě chtěl? Ptala ses ho, kde byl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.20 10:22

Ahoj zakladatelko,
samozřejmě nevím, zda je to chování u něj obvyklé, nebo nové, ani zda ti to předem oznámí a jak to odůvodní, ale spíš než řešit, zda je za tím milenka bych si s ním na tvém místě promluvil, že se to opakuje a tobě to vadí, že bez vysvětlení (zřejmě) nedorazí domů.
Ale ne zle, nebo útočně, ale se snahou pochopit, co ho k tomu vede. Někdy se člověk vše dozví spíš, když poslouchá, než když příliš mluví a přemýšlí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 10:38

Ne to ja prave take resim jeho charakter kteey mi vadi jen me zajimal nazor nekoho dalsiho vidim to stejne dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
5655
26.3.20 10:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Zajimal by me vas nazor na chovani meho pritele.Jde o to, ze mam pocit ze ma milenku.Asi tak 3×mesicne se stane, ze neprijde vecer domu a prijde treba az druhy den k veceru po praci.Taky udelal to, ze me nechal s malou na silvestra samotnou 2dny se neukazal jen napsal smsku ze jel za kamaradem a chlastaly a neprisel a rekl ze az prijede tak si tuknem coz ani nedodrzel. Prijde mi jeho chovani podezrele.Co si o tom myslite? diky

Jak by mu bylo pokud bys mu tohle udělala ty? možná bych to vyzkoušela ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 10:40

No mala nebyla planovane ale ja ji miluju on ji ma rad taky ale pride mi ze se ve 40 chova jak blbec

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 10:42

@JancaS84 No on podnika a ma obchod kousek od mista kde bydlime takze nekdy rika ze spal v praci nebo ze v praci popijely s kamosem coz vim ze nekdy fakt dela ale ze by to delal tak casto a jeste kolikrat dva dny mi pride divny

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 10:44

Uprimne? To by ho asi trefilo to je mi jasny nadaval by a kopal okolo sebe jak dite :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 10:46

Moc nam to neklape to je pravda

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.3.20 10:47

@Premek_Orac No uz to dela celkem dlouho asi tak pul roku urcite i dele

• Nahlásit
  • Citovat
26.3.20 10:50
@Anonymní píše:
@Premek_Orac No uz to dela celkem dlouho asi tak pul roku urcite i dele

Zkus s ním promluvit ve smyslu - hele, mě nebude vadit, když si jednou za čas odfrkneš, ale byla bych ráda, aby to bylo děláno s ohledem na nás oba - budu to vědět dopředu, ráno dáš vědět, že jsi v pořádku, a já budu mít stejnou možnost… prostě jak to cítíš, že by to mělo být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 11:09

@Premek_Orac zkusim to tak uvidim co na to rekne

• Nahlásit
  • Citovat
714
26.3.20 11:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Zajimal by me vas nazor na chovani meho pritele.Jde o to, ze mam pocit ze ma milenku.Asi tak 3×mesicne se stane, ze neprijde vecer domu a prijde treba az druhy den k veceru po praci.Taky udelal to, ze me nechal s malou na silvestra samotnou 2dny se neukazal jen napsal smsku ze jel za kamaradem a chlastaly a neprisel a rekl ze az prijede tak si tuknem coz ani nedodrzel. Prijde mi jeho chovani podezrele.Co si o tom myslite? diky

Jestli má nebo nemá milenku je jedno. Chová se k Tobě jako k onuci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama