Mrtvý pavouk v banánech z Kauflandu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.12.16 20:58
Mrtvý pavouk v banánech

Potřebovala bych prosím radu a uklidnění. Koupila jsem v Kauflandu banány a našla jsem mezi nima asi centimetrového usušeného visícího pavouka. Popadla mě panika, banány jsem hodila do hrnce, přiklopila a odnesla na balkon. Napadlo mě, co když tam je ještě nějaký? Otázka je co teď s tím? Chlap není doma a já už se neodvážím ani na balkon natož odklopit poklici a jít si to prohlídnout. Asi až přijde muž domu tak to vyklopíme do popelnice? Přes noc by případně měli zmrznout. Nejsem schopná reálně uvažovat jak se bojim.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 16.12.16 21:04

Objednala bych se k psychiatrovi.

holkaZ
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 16.12.16 21:04

Taky trpím arachnofobií, máme kamený dům a pěticentimetrový pokoutníci nám občas běhají po podlaze :cert: Stačí otevřít okno, dveře… Nebojte se a ráno se poraďte s manželem :hug:

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.12.16 21:09

Já nemám dobrý pocit z pavouků i tak, ale fobii nemám. Jen vím, že ti z banánů můžou být opravdu hodně jedovatí a uplně jsem zpanikařila.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 16.12.16 21:10

Já tě chápu, taky nesnáším pavouky :hug:. Nechala bych pavouka a jeho potencinální kamarády v hrnci a počkala bych na manžela, ať si s tím poradí.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 16.12.16 21:11
@Fiialka píše:
Já nemám dobrý pocit z pavouků i tak, ale fobii nemám. Jen vím, že ti z banánů můžou být opravdu hodně jedovatí a uplně jsem zpanikařila.

Ja to nemyslim kousave, opravdu ne. Ale ty manevry…
Ja mam treba fobii z ptaku (tech pernatych, damy :mrgreen: ), takze te chapu.

střepina
Neúnavná pisatelka 16648 příspěvků 16.12.16 21:12

@Fiialka kdybych měla takový strach, vyhodila bych to celý do popelnice

stonožka12
Kecalka 495 příspěvků 4 inzeráty 16.12.16 21:16

Já bych taky zpanikařila, nepoznala bych obyčejného pavouka od toho jedovatého (pro neznalé viz třeba zde:http://tn.nova.cz/…o-dukaz.html). Ale jestli byl mrtvý, tak snad ok.

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 16.12.16 21:19

http://blog.aktualne.cz/…av-bobek.php?…

Pro zajímavost

Fiialka
Ukecaná baba ;) 2136 příspěvků 16.12.16 21:28

No, ráno to vysypeme do popelnice a bude. Ale myslím, že banány si nějakou dobu teď nekoupím. Uf. Podle těch odkazů pokud bych to měla k něčemu připodobnit, by to sedělo spíš na tu maloočku, ale už to zkoumat nehodlám

sara1000
Kelišová 5559 příspěvků 2 inzeráty 16.12.16 21:41

Taky se mi to stalo.Ale ja toho pavouka nasla jeste ziveho a pote, co jsem uz jeden banan snedla :mrgreen:
Nastesti se pavouku nebojim.Ale i tak se mi navalilo.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 16.12.16 21:54
@vonajebohyne píše:
Objednala bych se k psychiatrovi.
:mrgreen:

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 16.12.16 21:55
@Fiialka píše:
Potřebovala bych prosím radu a uklidnění. Koupila jsem v Kauflandu banány a našla jsem mezi nima asi centimetrového usušeného visícího pavouka. Popadla mě panika, banány jsem hodila do hrnce, přiklopila a odnesla na balkon. Napadlo mě, co když tam je ještě nějaký? Otázka je co teď s tím? Chlap není doma a já už se neodvážím ani na balkon natož odklopit poklici a jít si to prohlídnout. Asi až přijde muž domu tak to vyklopíme do popelnice? Přes noc by případně měli zmrznout. Nejsem schopná reálně uvažovat jak se bojim.

8o Mrtvý pavouk mezi banány ve slupce?? :roll: To je fór??

g.sandova
Závislačka 3793 příspěvků 16.12.16 22:14
@holkaZ píše:
Taky trpím arachnofobií, máme kamený dům a pěticentimetrový pokoutníci nám občas běhají po podlaze :cert: Stačí otevřít okno, dveře… Nebojte se a ráno se poraďte s manželem :hug:

ne, to by me klepla pepka. Uplne je vidim.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 16.12.16 22:48

Beru zpět. Po přečtení článků z odkazů zírám. 8o Vůbec jsem o tom neměla tušení. Omlouvám se zakladatelce. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >