MS cyklus?

Anonymni
19.2.09 12:53

MS cyklus?

ahoj,mam asi hloupy dotaz…zajimalo by me jak na jakem principu funguji cerazzete.Je tu nekdo kdo se v HA vyzna?Konkretne:prestala jsem brat tuto HA,po 14 dnech jsem zacala ihned ovulovat,a ted cekam na MS.Myslite ze me i normalne narostla delozni sliznice?Nevim jestli nemam MS kvuli tehotenstvi,nebo kvuli tomu ze me po praskach jeste sliznice nedorostla,prece jen je to chvilku po vysazeni.Nevim jestli t funguje soucatne,ze kdyz je ovulace,je i pripravena deloha(sliznice).Jsem z vesnice a k tehu testu se dostanu az za tyden,proto tyto hloupe dotazy.Asi jsem to mela napsat spise do Snazeni.Dik za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

35444
19.2.09 13:22

asi jo, ale jak vis, ze jsi hned zacala ovulovat? delala sis testy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2189
19.2.09 13:50

Pročpak je tu stejná diskuse z jiným názvem?
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16098
19.2.09 14:39

já dobrala cerazette a podle mě první cyklus byl nanic a druhý taky, třetí už jsem ovulovala, vysledováno testama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.2.09 18:08

Diskuze stejna proto,ze tam nikdo neodpovidal,usoudila jsem ze zde budou devcata chytrejsi a navic podle sebe soudim ze ctu jen temata ktery me prave zajimaj a jine ani neotviram,tak jsem myslela proc by holky ze snazeni nakukovaly do antikoncepce :D ..jinak pri ovu me silene bolelo bricho,sla jsem k dr jestli to neni zanet nebo neco,udelal utz,a povida ze roste vajicko.Bylo to presne 14dni od vysazeni Ha kdyz se mi ulevilo,asi jak zacla ovu.

• Nahlásit
  • Citovat
15672
19.2.09 18:43

Nejlepší by byl asi ten test a když nechceš čekat, než ho seženeš, tak mě napadá už jen měřit si teplotu. Není to sice moc spolehlivé, ale něco by to říct mohlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama